Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Katilan arkadaslara simdiden bol sanslar, hayirli ve ugurlu olur umarim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

davayı, DV2020 davalarından tanıdığımız Yargıç Mehta kabul etti.
    katılanlar için hayırlı olsun..

• @gucarslan tam bunu yazmana gelmiştim ama her zaman olduğu gibi sen benden önce davranmışsın 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@thementor gece geç saatte olduğu için yazayım dedim 🙂
    neyse bir dahakine ilk sırayı davaya katılanlara vermek daha doğru olacak 🙂

• @gucarslan lütfen, kim ilk görürse o yazsın önemli olan bilgi aktarımı ❤

Merhaba arkadaşlar, bugün Kuck Facebook'ta canlı yayındaydı. Yayın esnasında davaya hala katılma şansım var mı diye bir soru geldi kendisine. Kuck da, ücretlendirme ile ilgili bir şey söylemedi ama "belki yeni davacılar katabiliriz diye inanıyoruz" dedi. Bunun için bir bekleme listesi oluşturduklarını ekledi. Bu bekleme listesine: https://gsiskind.app.law/waiting-list

sitesi üzerinden erişilebileceğini ifade etti.

• Banned

@thementor Bilgilendirme için teşekkürler. Listeye kaydoldum ne olur ne olmaz diye.

• Arkadaşlar bekleme listesine giremiyorum.
    Siz nasil girdiniz linki tikladiktan sonra yonlendirme yerini onaylıyorum ama sayfayı açmıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@deniz35 merhaba. bekleme listesinden kastınıs Curtis Morrison'un bekleme listesi mi?
    çünkü bu başlık Charles Kuck davasının..

• Banned

You are on our waiting list for joining the Goh v. Blinken DV-2021 case. Please note the following:

Update in Goh v. Blinken: We have conferred with government counsel to express the urgency in the timeline and our desire for an agreement to get this matter in front of the judge as soon as possible. He is going to get the government position on this by Friday, April 30. We intend to request a hearing before the judge next week. Given this timeline, we have determined that we will be able to reopen the case to additional plaintiffs for a brief window without slowing down the processing of the case. Those on the waiting list will be notified. To join the case, they must have signed the engagement letter, submitted payment, and submitted their signed declaration by Friday, April 30. We will not be able to extend that deadline. For those wishing to join the case, they should visit the onboarding page here.

Sincerely,

The ImmPact Litigation Team

Merhaba, bugün bana böyle bir mail geldi.
    Edit: Arkadaşlar davaya katılıp katılmamak konusunda çok kararsızım, bunun sebebi çok pahalı olması. Kazanacaklarını bilsem kesin katılırım bir şekilde, her türlü tavsiyeye açığım bu konuda.

Ücreti amerika da yaşayan bir tanıdığım benim yerime ödeyebilir mi ? Ben daha sonra onun hesabına parayı göndesem olur mu ?

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Goh v. Blinken Davası (Mart 2021)

Ücreti amerika da yaşayan bir tanıdığım benim yerime ödeyebilir mi ? Ben daha sonra onun hesabına parayı göndesem olur mu ?

Evet odeyebilir, kardesimin dava ucretini ben odedim.

• Banned

@hardrock Teşekkür ederim. Katılıp katılmamak konusunda çok kararsızım. Bu konuda her türlü öneriye açığım. 🙇🏻

@hardrock Teşekkür ederim. Katılıp katılmamak konusunda çok kararsızım. Bu konuda her türlü öneriye açığım. 🙇🏻

Bu zor bir soru, herkes icin degisir bunun cevabi. $2000 az bir para degil ama karsiliginda kazanacaginiz ya da kaybedeceginiz seyin degerini de iyi olcmek lazim.

Sakayla karisik soyle bir mantik onerebilirim davaya katilma konusunda kararsiz olanlara: 😅

Goh v. Blinken davasina katilma sarti:
    (P1-P2) x (Yesil Kartin Degeri $) > $ 2000

P1= Sadece dava sayesinde Yesil Kart alma ihtimali (%)
    P2= Davaya katilmadan Yesil Kart alma ihtimali (%)

ama P1, P2, ve Yesil kartin $ olarak degerleri kisiden kisiye degisiyor.

Ornek vermek gerekirse,
    P1=%75
    P2=%50
    Bu ornekteki kisi icin yesil kartin degeri $8,000'in ustundeyse davaya katilmak mantikli gozukuyor😊

Not: Kesinlikle hukuki bir tavsiye degildir:)

• Banned

@hardrock Bu davanın işe yarayacağını bilsem değil 2k, 20k bile verilir. 😀 Konuyu okurken önceki davayı kaybettiği yazıyor. Bu yüzden kararsızım işte.

1-2 gün düşüneceğim ama şu an %51 katılmayı düşünüyorum.

Edit: Teşekkür ederim. 🙂

@hardrock Bu davanın işe yarayacağını bilsem değil 2k, 20k bile verilir. 😀 Konuyu okurken önceki davayı kaybettiği yazıyor. Bu yüzden kararsızım işte.

1-2 gün düşüneceğim ama şu an %51 katılmayı düşünüyorum.

Kolay gelsin, zor kararlar ama insallah kendiniz icin en mantikli karari verirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

dava avukatlarından greg siskind, davya katılım tarihini 30 nisas'a kadar uzattiklarini ve yeni davacı alabileceklerini bildirdi. yeni katılacak davacılar icin katılım ücretini de 2002$ olarak duyurdular.

• Banned

@gucarslan Merhaba hocam. Yargıç metha olayı nedir ? İyi bir şey mi kötü mü ? 🙂 Twitter'da mesajınızı gördüm. Edit: Daha önce de adını duydum bu konu altında ama ciddiye almadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov yargıç mehta, DV2020lere vizelerini veren ve 9095 vizeyi rezerv eden yargıç. bu davayi da o kabul etti.. güzel bir gelişme evet.

• Banned

@gucarslan Teşekkür ederim, gerçekten de güzel bir habermiş. 🙂

• Banned

Merhaba. Bu tip açılan davalar hakkında bir sorum olacaktı. Dv2020 kazananları kaç tane dava açtılar ve bunların sonucu ne oldu ? Davaları takip eden veya bilen birileri anlatabilir mi ?

• Dava tarihleri neye göre ayarlanıyor acaba bilsek keşke?
    Son başvuru Nisan 30 tamam ama Mayis ayında konsolosluk açılma ihtimali varsa veya Temmuz ayında açılma ihtimali varsa boşuna katılmış olabilir case numarası daha düşük ve onay almış olanlar.
    Bu dava Temmuz ayında da açılamaz mi o zaman katılım sağlansa ?

Benzer Başlıklar

• 26
  • 51
  • 72
  • 36
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.4k

| | | |