Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

California'da E2 vizesine uygun Devren Satilik veya Ortakliga uygun Restaurant

• San francisco sehir merkezinde belediye binasina 2 blok(200ft) mesafede ana cadde olanVan Ness Avenue uzerinde yeni binada yer alan Mediterranean Restaurantimizi plan degisikligi sebebiyle satiyorum.
    Yatirim amacli giridigim bu isi, muhendis oldugum icin kendi alanima yonelmek adina satmaktayim. % 100 de alinabilir, veya sadece bana ait olan %75 hissemi de devredebilirim, kalan ortagim uyumlu ve mutfakdan anlayan 3 yildir managerlik yapmaktadir.
    Isyerinin sabit musterileri olup pandemi suresince aktif calismis kapanmamistir. Vergileri odenmis, borcu bulunmamaktadir.
    Detayli bilgi icin benimkle iletisime gecerseniz daha fazla yardimci olmaya calisacagim.
    mail adresim [email protected]

• bu tür ilanlarda genelde yıllık ciro ve net kar bilgiside paylaşılır Amerika da bu bilgileri kanıtlanabilir şekliyle paylaşabilir misiniz.

• İstediginiz fiyat nedir ve yillik cironuz nekadar

• İlgili bilgileri yazarsanız...

• GUNCELLENDI (01/Temmuz/2022)
    Kusura bakmayin kisitli bir zaman diliminde ilani yazdigim icin detaya girememistim.
    Icerde 40 kisi, disarda 10 kisilik oturma alani mevcut, Alkol(beer wine) lisansimiz bulunmaktadir.
    2020 ciromuz 480.000 USD 2021 ciro 750.000 USD.
    2022 itibariyle aylik ciromuz 100bin civarindadir. Bu rakamlari belirtmemde ki sebep islerin artigini ve gelecek anlaminda size fikir vermesidir.
    Catering, Online Delivery partnerlerimiz vardir, pandemi sonrasi normale donus devam ettikce isler de yukselmektedir.
    Hersey calisir vaziyettedir. Suan aylik 10.000 USD kar payi aliyoruz.
    2 Full time 2 part time employee calismaktadir. Aylik calisanlara 21.000$ (+- 1000$) oduyoruz. Bunun soylememin sebebi ailesiyle birlikte isyerine girip calisacak arkadaslar icin cok uygundur. 2 kisi girip calisirsaniz hissenize dusen kar payi disinda yaklasik 10-12.000$ maas alacaginiz bir durum var.
    Ortagimda ben de bekariz, ikimizden birisin esi ve cocuklari olsa mutlaka ikimizden birisi alirdi. Ilani baska yerde yazmadim. Yatirimci vizesine uygundur, bizim uygun gordugumuz ailesiyle veya kendisi girip calisacak ve kar edecek birisinin almasidir. Restraurant ve mutfak isinden anlayan birisi icin ise bulunmaz firsattir.
    Kiramiz 5.665$ odenmemis kirasi vs bulunmuyor.
    Dukkanin tamamina emlakcinin liste fiyati 298.000 $ (suan anlasmali oludugumuz emlakci bulunmuyor, emlakci komisyonu yoktur). San Francisco yu baska sehirlerle kiyaslamamanizi ABD'nin en pahali lokasyonlarindan birisidir ayni zamanda teknoloji ve ekonomi merkezidir.
    Isyerinin kayitdisi isi olmadi, 2019 Aralikta aldigimizdan beri ben mali isleri takip ediyorum. Raporlar mevcut soylediklerimin tamami kanitlanabilirdir, ciroda sisirme hile vesaire yoktur, dileyenle oturur tek tek transactionlara da bakariz istenirse.
    Imzamdan da gorebileceginiz gibi 2018 de giris yaptim greencardliyim. Biraz uzun ve karmasik olmus olabilir, unuttugum birsey var ise sorarsaniz ekleyebilirim.
    Buraya bakamiyorum malum kosusturma ve yogunluk sebebiyle, o yuzden yukarida yazdigim email adresime email atarsaniz mutlaka gorurum. Saygilar

• İlginiz ve ayırdığınız zaman için teşekkür ederim. Bu bütçe aklımdakinin ( ve cebimdekinin) çok üzerinde. oraya yeni gelecek birisinin ise finans yapma imkanı olmaz diye biliyorum. Umarım istediğiniz gibi olur.

• Yıllardır greencard çıkmadı maalesef. bende eşim üzerine cafe türü yatırımcı vizesine başvurup kendime de ( elektrik mühendisiyim) green card alma amacındayım.

• selamlar sizin hissenizin değeri nedir acaba ? %75 i kadar bir meblağ emlak değeri - 298k -üzerinden mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |