Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

J1 Vizelerinin Açılması için Twitter tagine desteğe bekliyoruz !

• Bildiğiniz üzere geçen haftadan itibaren ülkemizde normalleşme adımları büyük büyük atılmaya başlandı ve bu sene Work and Travel yapacaklar ve diğer J1 türü vizeleri bekleyen arkadaşlar konsoloslukların J1 için açılmasını bekliyoruz ve Twitter'da bir tag oluşturduk, Yesilkart Forum ailesinden de iyi bir destek geleceğini düşünüyoruz, gündem için desteğinizi bekliyoruz.
    Teşekkürler
    TAG : #ReopenAppointmentsForJ1visa

690935c7-f770-45bb-b370-34d451ae61ce-image.png

EDİT: Artık önümüzdeki her akşam 17:00'de başlıyoruz.!
    Mesajımız : OpentheConsulatesforJ1Visa We look forward to see the opening of visa appointments and get accepted with negative PCR tests performed in max. 48 hours before the visa appointments #WeLoveSWT @USEmbassyTurkey @SecBlinken @POTUS @VP @ABDIstanbul@SenSchumer@ABlinken @StateDept

157521003_440772927131962_3209567615452629812_o.jpg

• 1 haftadir boyle bir konu bekliyorum. Katilan katilmayan lutfen destekte bulunun. 2 yildir bu programa katilmak icin ugras verenler var benim gibi.

• ⭐⭐⭐

Ne yazalım örnek bir şey iletirseniz sanki daha iyi olur açıkcası ben destek olmak istiyorum ama ne yazayım dümdüz istiyoruz açınn demekte olmaz sanırım🤔

• @ahsenaydgdu

• Randevulardan maksimum 48 saat önce alınmış negatif sonuçlu PCR testlerimiz ile vize randevularına gelmeyi çok istiyoruz./We look forward to be accepted to the interviews with our negative PCR tests which will be taken maximum 48 hours before interviews
      #opentheconsulatesforJ1visa
    • #OpentheConsulatesforJ1Visa Cases are getting better in Turkey, people going out and living their lives as if never happened. It is time open The Consulates !
      Böyle 2 örnek var fakat tag e giderseniz arkadaşlar baya farklı örnekler yazmışlar, birini kopyala yapıştır yapsanız bile yeterli, teşekkürler.

• İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim, konsolosluktan paylaşım geldi hashtag yağmurumuz sonrasında, isterseniz kendiniz de instagramdan bakabilirsiniz, buyurun:
    ABD Başkonsolosluğu, İstanbul (@abdbaskonsoloslugu) • Instagram photos and videos - Google Chrome 5.03.2021 23_39_38.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |