Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şimdi DV2019 bekleme odasında bekleyenler bilsin ki biz dv2018 talihlisi olarak 2016 dan beri bekleşiyoruz. 🙂
    bilin istedim. böyle bir başlık olmaması da şaşırtıcı 🙂

Madem konu açıldı konuyla ilgili sorum olsun arkadaşlar sorum şu:
    dv2018 talihlisiyim. case no 14xxx. Nisan ayı için current oldum. konsolsoluk maili ne zaman gelir ? halen gelen giden birşey yok. ne dersiniz

• @Haluk-Cetiner genelde ayın 20-24ü arasıgeliyormuş. biz de bekliyoruz bakalım bugün 23...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haluk-cetiner DV2018 Bekleme Odası içinde söyledi:

Şimdi DV2019 bekleme odasında bekleyenler bilsin ki biz dv2018 talihlisi olarak 2016 dan beri bekleşiyoruz. 🙂
    bilin istedim. böyle bir başlık olmaması da şaşırtıcı 🙂

Madem konu açıldı konuyla ilgili sorum olsun arkadaşlar sorum şu:
    dv2018 talihlisiyim. case no 14xxx. Nisan ayı için current oldum. konsolsoluk maili ne zaman gelir ? halen gelen giden birşey yok. ne dersiniz

ay sonuna kadar gelmis olur.

• 2018 yılında kazanıp, 2019 yılında davet edilmeyerek hakkını kaybeden kişi oranı kazananlar arasında % kaçtır? Çok yüksek bir rakam olmadığını söylemeniz dileğiyle

• @profaxes Merhaba, bu konu neden bu kadar önemli sizin için?

• Sadece ögrenmek istedim, sonuçta süreci yönetirken beklentilerimde bu olasılıkları da düşünebilmek için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.2k

| | | |