Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Curtis Morrison davaya katılan herkese mail atarak(mailde yer alan dosyadan) isim, soyisim ve case numaralarını kontrol etmesini istedi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

yine bugün Judge James Donato; Morrison ve ekibi'nden hazırlanan dava dosyasında bazı değişiklikler yapılması ve tekrar kendisine sunulması talebinde bulundu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Morrison bugün, youtube kanalında davanın seyri hakkında bir video yayınladı;

• ⭐⭐⭐

Curtis ve arkadaşları, benzer argümanlara sahip olmasından ötürü davanın YoungvTrump'da davacılar lehine karar veren hakim Chen'in dosyayı üzerine almasını talep ediyorlar. Bu kapsamda da Chen'e dava hakkında bilgi verdikleri bir yazı yazmışlar.

Gelecek hafta içerisinde yargıcın netlik kazanması bekleniyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

morrison ve ekibi, davaya katılım sağlayan ülkelerle ilgili bir grafik yayınladı;

buna göre;

1. rusya
    2. türkiye
    3. ürdün

IMG_20210116_224816_412.jpg

• Ruslarda bizim gibi komün oluşturup toplu bir şekilde hareket etmeyi, bilgi ve fikir alışverişi yapmayı sağlıyorlar... ilk 2 sırada Rusya ve Türkiye'nin olması beni şaşırtmadı ama üçüncü sırada Ürdün'ün olması biraz şaşırttı diyebilirim. Bu şekilde istatistikler paylaşmaları çok hoş...

• ⭐⭐

Young davasının hakimi Chen, bu davanın kendi davasıyla ilgili olduğuna karar verdi ve kendisine verilmesini talep etti. Büyük ihtimalle bu talep doğrultusunda Jacob davası Chen'e verilecek. Dava açılmadan önce Curtis'in böyle bir temennisi olduğunu hatırlatalım. Bu karar dava için olumlu bir gelişme.

Young davasında neler olmuştu? Hakim temporary restraining order (geçici men) talebini kabul etti ve katılımcılara vize randevusu verilmesini emretti. Ve davacılar vizelerini alıp ABD'ye giriş yapmaya başladılar. Young davası aile birleşimi vizeleri için açılmıştı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

This post is deleted!

• Çok güzel 👍 yargıç Chen çok da uzatmadan net kararı verecektir umarım. 🙏 Ben de şu an, sayın Chen'in Young davasındaki emri üzerine verilen interview randevum için Ankara'ya geldim. Yarın sabah sağlık kontrolüne gireceğim, Cuma sabah da mülakatım var. Durumla alakalı F2A başlığında güncellemelerimi yapacağım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hükümet temsilcisi de belli oldu;

• @cesurcaner, içinde söyledi: DV2021 Jacob v Trump Davası (Ocak 2021)

Çok güzel 👍 yargıç Chen çok da uzatmadan net kararı verecektir umarım. 🙏 Ben de şu an, sayın Chen'in Young davasındaki emri üzerine verilen interview randevum için Ankara'ya geldim. Yarın sabah sağlık kontrolüne gireceğim, Cuma sabah da mülakatım var. Durumla alakalı F2A başlığında güncellemelerimi yapacağım.

Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂

• @gucarslan

Malumun ilanı olmuş deyip totem yapalım:) Savunan ve kaybeden gelmiş, yargılayan ve hükmü veren de gelmiş. Umarım sonuç bizimkinden daha da kısa bir süre içerisinde daha net bir şekilde verilir.

Kimberly ilk duruşmada çok tutuktu. Zaten Avukat takımımızdaki Abadir Barre öyle bir hazırlanmış ki bazı sorulara cevap bile veremedi neredeyse. 2. ara duruşmada bir tık daha kafa karıştırdı. Ama yine de Yargıç neden verilmiyor randevular diye bir rapor istedi. Ara bildirimde "Ne yapalım yargıç beyyy randevu alanları iptal edip size mi verelim" deyip kendince yokuşa sürmeye çalışınca; Curtis karşılık olarak tüm Dünyada son 1 yılda %95 azalan/sıkışan göçmen vize durumlarını/verilerini yolladı. Yani hali hazırda zaten oldukça yavaş çalışan konsoloslukları yığdı önüne. Yanılmıyorsam 1-2. gün sonra son emir geldi. 30 gün içerisinde tüm davacılar için interview planlayın diye. Yani ben sanmıyorum ki bunlar yeniden yaşansın. Amaç aynı başvuranlar aynı..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cesurcaner sanki beğenilince devamı çekilen film gibi 🙂 umarım filmin sonu da öyle biter..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Morrison ve ekibi, davanın adının JacobvBiden olarak değiştiğini resmi olarak bildirdi;

"#JacobvTrump Update:

We just filed a notice with the court that our first-named defendant is now Joseph R. Biden, so the case name is now #JacobvBiden"

1_5496789563072315400.pdf

• @gucarslan hadi ya şimdi işler garipleşti birazcık 😊 umarım hükümet avukatları bizim bu davada ne işimiz var demez, hızlıca sonuç alalımda ismi bu şekilde kalsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana acaba bu aşamadan sonra hükümet yetkilileri de değişir mi bilemedim 🙂 bizden yana karar çıksın da davanın adı sanı önemli değil açıkcasi..

• Bizimkisi de YoungvBiden olmuş, bir garip hissettim açıkçası 😬Derdimiz seninle değil Biden reis..

• @gucarslan muhtemelen değişecektir, yada savundukları değişecektir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

morrison ve ekibi, davacilar ve hükümet avukatları arasında yapılacak ilk konferans bildirisi icin detayları paylaştı;

"Yesterday, attorneys for plaintiffs and the government filed our Initial Joint Management Conference Statement.

This filing gives an overview for the judge in advance of our status conference scheduled for Thursday, 1/28/2021 09:30 AM PST."

JacobvBiden_update.pdf

• ⭐⭐⭐⭐⭐

morrison,
    avukat abadir barre'nin açtığı davanin davacilarinin da davaya müdahil olmak için başvuruda bulunduğunu bildirdi twitter hesabından;

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |