Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayin @asilcenk 25 k bile yeter.yeterki fazlaca artsin artik.23k dan asagi gelirse artik umut yok demektir 26 27 gibi kapatir bende 28k olarak kalirim

• @asilcenk bu senaryoya kimse hayir demez 🙂

• @metert eger dusuk aciklanirsa bu kcc'nin readylere olan beklentisi olur. @arnblt daha once belirtmisti bu larin cogunun bos olabilecegini. Eger dusuk bir rakam aciklanirsa bu current'i tetikler. Bence bu riske girmezler. 24500 gibi bir rakam geciyor icimden. Sonra kontrollu olarak arttirirlar sonraki vb'lerde

• @asilcenk harikasınız 😃

• Sayin Asilcenk agzinizdan bal damliyor.

• Bugün ayın 10u sizce gelirmi yeni bülten 19:00 da

• britsimon birinin mesajına eu current olmayacak diye cevap vermiş.ayrıca bu ay cut of 25k olurmu diyen birinede cut off tahmini yapan kişilerin bu işte bilmedikleri faktörlerin olduğunu söylüyor.e bu adam nerden biliyor peki nasıl bu kadar emin olabiliyor veya başkalarının bilmediği şeyleri biliyor gibi gözüküyor.acaba kcc de çalışan tanığın f mı var sorusunu aklıma getiriyor

• @metert hiçbir şey bildiği yok bana göre, dönemin başından beri hiçbir tahmini tutmadı.

• @efeser Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Bugün ayın 10u sizce gelirmi yeni bülten 19:00 da

bu sene hiç 12 den önce gelmedi . ama 12 den sonra çok geldi 14 15 gibi :))

• @yekta hadi bütün dertlerimiz sona erdi şimdide bunu tartışalım :)))))))

• @metert KCC'de tanıdığı olsa 2 ay öncesine kadar yüksek CN'li numaralar safe demezdi bence. Bir de yakın bir zamanda bir yorumunda içerde tanıdığı olmadığını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Bu adam mevcut yapı üzerinden tahminler yapıyor. örneğin EU kotasını statik 18300 olarak düşünüyor ama ne hikmetse başkasına söylediği bilmedikleri faktörleri kendisi hesaba katmıyor.

• @metert

bu sayfada Mic isimli kullanıcı sormuş ;

1.Do you have any buddy from KCC to obtain some classified informations?
    2.Do you work as an unofficial eployee of KCC to provide survey analyses to them?

Brit'in cevabı ;

1. What a senseless question. No. No one at KCC knows where the final number will be and I have NEVER claimed to be an employee of KCC or any other connection. The only reason you are asking that is because of the other idiotic “suspicions” which have no logic basis. Please use some common sense.
    2. See 1.

• @superdem22 çok ukala bi adam bu zaten cevaplara bak

• @efeser kesinlike öyle. ancak herkes gibi ben de verdiği emekten dolayı sadece saygı duyuyorum. Bakalım sene sonunda neler olucak.

• oda kendince bazı hesaplamalar yapıyor .şuana kadar neyi tutturup tutturmadığı aşikar.kcc de bi tanıdığı yoktur elbet ama olsa bile benim tanıdığım var demezdi herhalde

• açıklanmış rakam 21.900 inanamıyorum üzgünüm çok arkadaşlar..

• afrika 10.000 artmış ama bizi yakmışlar ciddi ciddi.

• 21.900 puhahahaha yarıldım gülmekten adamlar bizle eğleniy bildiğin...

Ben oynamıyorum artık, benim bundan sonra ümidim kalmadı... Olursa çok sevinirim ama olmayacak benim için kesinleşti.

• @asilcenk afrikaya çok şaşırdım ya 10bin ne demek bize bak birde..

• @pacaveli aynen diyecek bir şey yok, adamlar farklı bir mantık yürütüyor demek ki. Tek umudum eğer afrikanın o 10bininde fazla başvuru olmaz ise o zaman EU'ya bir sonrakşi ay fırsat veririler ama ben artık 30 bin üstü için umutsuzum...

İnşallah bir mucize olur... 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |