Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar, Kanada öğrenci vizesine başvurdum. 4 haftadır herhangi bir yanıt gelmedi. Tecrübesi olan var mı ? En fazla kaç hafta sürebiliyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@daywalker, içinde söyledi: Geciken Öğrenci Vizesi

Merhaba arkadaşlar, Kanada öğrenci vizesine başvurdum. 4 haftadır herhangi bir yanıt gelmedi. Tecrübesi olan var mı ? En fazla kaç hafta sürebiliyor?

Normalde bu kadar uzun surmeyebilirdi ama bu pandemi doneminde ulkeye girislerde ciddi kisitlama ve yasaklar oldu. Ozellikle de ogrenci vizenizin calisma izni de olacaksa... Su anda Kanada'ya ogrenci vizesi almaya calisan baska arkadaslardan duydugum kadariyla, eger dosyaniz reddedilmediyse bu iyiye isaret... Kanada Konsoloslugu ulkeye girisinizin uygun oldugu bir zamanda onay vermek icin dosyayi bekletiyor olabilir. Eger vize vermeyecek olsaydi reddetmeleri daha kisa suruyor.

Parmak izinizi verip online basvuruyu tamamladiniz mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@daywalker, içinde söyledi: Geciken Öğrenci Vizesi

Merhaba arkadaşlar, Kanada öğrenci vizesine başvurdum. 4 haftadır herhangi bir yanıt gelmedi. Tecrübesi olan var mı ? En fazla kaç hafta sürebiliyor?

Bu arada ek bilgi ulastirdilar, konsoloslugun 8 haftaya kadar yasal suresi varmis zaten, dolayisiyla 4 hafta daha haber alamazsaniz telaslanmayin.

Daha sonradan olumlu veya olumsuz sonucu aktarirsaniz sevinirim, bu aralarda ABD konsolosluklarinin durumundan dolayi Kanada'yi tercih eden baska ogrenciler de var. Aktarilan bilgiler herkesin isine yarayacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |