Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

crazycells postun altındaki cevap yazısına tıkalayınca oluyor ayrıca alıntı diyincede oluyor

• postun altındaki cevap kısmına tıklayınca çıkıyor

• problem temadan kaynaklanıyor sanırım.
    kullanıcı ayarlarınızdan temayı değiştirip default dermisiniz. @yapay-zeka @gkhanfeez @Senay-Sirin @Timu @caglaror @crazycells

sağ üstteki avatarınıza tıklayıp- ayarlar- bir deri seçin-default

eğer tema ayarlarınız defaultta ise no skin seçeneğini seçin ama önce default

en azından tema problemi düzelinceye kadar bu problemi yaşamayacağınızı düşünüyorum.
    Forumu tasarlayan arkadaşımız daha iyi bilir ama sanırım diğer temeların son sürümü güncellenince problem düzelir. Sistemi güncelleyince tema eski güncelde kalan forum ayarlarında devam ediyor.

• ⭐⭐

@takip saolasın düzeldi no-skin diyince

• @takip Düzeldi, süper. Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@takip bilgilendirme icin tesekkurler sayin Takip, dediginiz gibi temalarin surumu de guncellenince sorun cozulecektir diye dusunuyorum. Elinize saglik.

• @takip teşekkürler ben de default dedim ve düzeldi 🙂

• @yapay-zeka Aynen, bir mesaja cevap yazmak istendiği zaman bende de oldu. Firefox kullanıyorum. F11'e basıp tam ekran yapınca sorun düzeldi.

Şimdi bu mesaja cevap yazarken ilginçtir tam ekran yapmama gerek kalmadı. Ayrıca aynı sorun mesajı daha sonradan düzeltirkende olmuştu...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |