Forum kurallar─▒na uymayan veya forum d├╝zenine ayk─▒r─▒ davranan ├╝yeler uyar─▒lmadan forumdan ├ž─▒kar─▒labilirler. ├ľzellikle gereksiz yeni ba┼čl─▒k olu┼čturacaklar─▒n dikkatine!
├ťyelik olu┼čturma ve foruma giri┼č konusunda sorun ya┼čayan ├╝yelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email g├Ânderebilirler!

Oregon'da cocaine, heroin, and meth art─▒k serbest ­čÄë

• Oregon'da t├╝m uyu┼čturucular resmi olarak serbest olmu┼č. Haydi t├╝m homelesslar Oregon'a aks─▒nnn ­čśâ ­čśâ

Ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz bu geli┼čme ile ilgili?

• @nicely esrarda oldu─ču gibi miktar k─▒s─▒tlamas─▒ vard─▒r b├╝y├╝k ihtimal.

• ÔşÉÔşÉ

@Rhonster, i├žinde s├Âyledi: Oregon'da cocaine, heroin, and meth art─▒k serbest ­čÄë

@nicely esrarda oldu─ču gibi miktar k─▒s─▒tlamas─▒ vard─▒r b├╝y├╝k ihtimal.

Ki┼čisel kullan─▒m diyor zaten, sevinme fazla ­čÖé

• @ibrahimasar sigaram dahi yok kafam rahat ­čśâ

• Gitmeyece─čim yerlere Oregon'u ekledim kafas─▒ g├╝zel insan ile u─čra┼čmak istesem T├╝rkiye'de ya┼čard─▒m

• @nicely Serbest oldu demek yanlis olur.Decriminalize sadece buyuk suc olmaktan cikariyor,yasallastirmiyor.Oyle olsa "legalisation" kelimesi kullanilirdi.Daha once bu suctan(criminal) insanlar tutuklanirken simdi daha kucuk cezalar alacak para cezasi gibi.

• @aliarmgn ├ľyleyse yak─▒nda serbest olur heralde bu ba┼člang─▒├ž oldu ­čśâ

• ÔşÉ

ben uyu┼čturucunun devlet eliyle yeti┼čtirilmesi ve sat─▒lmas─▒ taraftar─▒y─▒m. tamamen serbest b─▒rak─▒lmal─▒. ve tekel benzer,i s─▒k─▒ bir yasal ├žer├ževeyle olu┼čturulan bir kurum taraf─▒ndan denetlenmeli hem sat─▒┼č─▒ hemde ├╝retimi. d├╝nyadaki en buyuk mafyatik kurum devlettir, ├žetelerin eline b─▒rakaca─č─▒na bu i┼čide kendi kontrol├╝ne als─▒n. en az─▒ndan millet adam gibi mal kullan─▒r sa├žma sapan i┼člere bula┼čmaz. uyu┼čturucu h─▒rs─▒zl─▒k fuhu┼č gibi di─čer su├ž dallar─▒n─▒nda en buyuk besleyicisi. emin olun yasalla┼čsa kullan─▒m─▒ azal─▒r.

• @DustyBlue Bu ciddi bir tart─▒┼čma konusu, insan do─čas─▒ gere─či limitlerini bilmeyen bir varl─▒─ča d├Ân├╝┼čebiliyor. ABD ger├žekten bu konuda ├žok k├Ât├╝ bir yer T├╝rkiye bu konuda ABD den bin kat daha iyi.

• ÔşÉ

This post is deleted!

• @Ryback haberlere pek d├╝┼čm├╝yor kendi ├ževremden biliyorum amatem'e yatmaktansa hapse giriyorlar. ki kuzenim ├Âyle yapt─▒ biladerde . sebebiyse lanet olas─▒ ├ževre bask─▒s─▒ veya ad─▒na ne derseniz neymi┼č bilmem nenin o─člu uyu┼čturucu ba─č─▒ml─▒s─▒ym─▒┼č hastaneye yat─▒rd─▒lar derlermi┼č falan filan.

• haberlere ├ž─▒kt─▒ m─▒ bilmiyorum ama daha bu hafta 9 ki┼či ├Âld├╝ kadirlide uyu┼čturucudan dolay─▒ 1 i kesin ├ž─▒km─▒┼čt─▒r abisinin bo─čaz─▒n─▒ kesti 2 ki┼čiyi de tabancayla ├Âld├╝rd├╝ uyu┼čturucu davas─▒na 650 milyonluk (milyar) i┼č yapm─▒┼člar ├žocu─čun pay─▒n─▒ vermemi┼čler o da teredd├╝t etmeden ├Âld├╝rd├╝. biride 5 ay ├Ânce ├Âld├╝rm├╝┼č dere kenar─▒na g├Âmm├╝┼č ├╝st├╝ne koca bir kaya yuvarlam─▒┼člar sonra da dere yata─č─▒n─▒ de─či┼čtirmi┼čler ├žocuk itiraf etmese kimsenin haberi olmayacak r├╝yalar─▒na giriyormu┼č art─▒k ondan itiraf etti. 2 ki┼čiyide ayr─▒ yerlerde bildi─čin do─čray─▒m ├ž├Âp kutusuna atm─▒┼člar ama kimdir nedir hi├ž bir bilgi yok galiba direk ├╝st├╝n├╝ kapatt─▒lar bu 2 sinin.

• @Rhonster kadirli ne harika bir yermis dostum ­čść, boyle atraksiyon dolu bir yeri birakip tampa'ya yerlesmek. bir daha dusun istersen ­čśÄ

• @nordlendingen ohoo bunlar hi├ž bir┼čey ­čśâ ├Âl├╝m mevsimi a├ž─▒k burada nisana kadar b├Âyle gider. covid bile hat safhada ama kimse dikkat etmiyor 3 ki┼čiden 2 si covidli burada ­čśâ bekleme odas─▒na yaz─▒yordum 20 30 g├╝nd├╝r ak┼čamlar─▒ ├žat─▒┼čma var ak┼čamlar─▒ ate┼č a├ž─▒yorlar benim evede yak─▒n b├Âlge dur bakal─▒m bir kaza kur┼čununa kurban gitmezsek iyidir. ­čśâ

• @nordlendingen sen b─▒├žakla araba kovalayan adam g├Ârd├╝n m├╝ hi├ž ? ­čśâ ben g├Ârd├╝m bizzat karde┼čim yapt─▒ ­čśâ

• @nordlendingen peki ya g├Âz├╝n├╝n ├╝st├╝nde niye ka┼č─▒n var diye adam d├Âveni ? hah onuda g├Ârd├╝m o da kuzenim ­čśâ

Log in to reply

Benzer Ba┼čl─▒klar

• 31
  • 40
  • 50

├çevrimi├ži Kullan─▒c─▒lar

75

11.8k
Users

2.9k
Topics

179.6k