Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Kanada 1.200.000 Göçmen Kabul Edecek

• Merhaba express entry basvurusu yapmayi planlıyorum. Doktora mezunuyum. Basvurudan once ECA yaptırmam gerekiyor mu? Yoksa davet gelince mi yapıyoruz?

• @Chandler bir düzeltme yapayım. En az 7 puan istiyor diye biliyorum.( ne kadar yüksek o kadar iyi). Hatta kendi sitesinde bir survey var. Şuradan bu kısa testi çözerseniz size Canada Express Entry Visa başvurusuna katılıp katılamayacağınızı söylüyor. Katılabiliyorsanız zaten size bir referans numarası veriyor ve o numara ile oluşturduğunuz hesap üzerinden havuza atılıyorsunuz. Sonraki süreç puanınıza göre davet alıp almamanız üzerine ilerliyor.

• .kanadanin yillik gocmen alim orani 300,000 civarlarindadir, bir seferinde 300 bini gecmis.1,2 milyon gocmeni bir anda getirmez yilda 250,000 getirse 5 yil surer.forum doldurup sansinizi denemenizin zarari olmaz,kanada guzel bir ulke iki sefer bulundum,kotu tarafi kisin soguk olmasi,ama insan oglu herseye alisabiliyor.bol sanslar.

• @sir-altan 1.2 milyon olarak 3 yıllık planmış bu ancak korona sebebiyle süreçlerde aksamalar olduğu için planlanan programın gerisinde kalmışlar. O yüzden şu anda puanları da biraz düşürüp mevcutta Kanada'da olan geçici oturma izinli kişilere de kalıcı oturma izni alabilmeleri için başvurular açılmış.

Benzer Başlıklar

• 51
  • 8
  • 1289
  • 87
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.4k

| | | |