Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba express entry basvurusu yapmayi planlıyorum. Doktora mezunuyum. Basvurudan once ECA yaptırmam gerekiyor mu? Yoksa davet gelince mi yapıyoruz?

• @Chandler bir düzeltme yapayım. En az 7 puan istiyor diye biliyorum.( ne kadar yüksek o kadar iyi). Hatta kendi sitesinde bir survey var. Şuradan bu kısa testi çözerseniz size Canada Express Entry Visa başvurusuna katılıp katılamayacağınızı söylüyor. Katılabiliyorsanız zaten size bir referans numarası veriyor ve o numara ile oluşturduğunuz hesap üzerinden havuza atılıyorsunuz. Sonraki süreç puanınıza göre davet alıp almamanız üzerine ilerliyor.

• ⭐⭐

.kanadanin yillik gocmen alim orani 300,000 civarlarindadir, bir seferinde 300 bini gecmis.1,2 milyon gocmeni bir anda getirmez yilda 250,000 getirse 5 yil surer.forum doldurup sansinizi denemenizin zarari olmaz,kanada guzel bir ulke iki sefer bulundum,kotu tarafi kisin soguk olmasi,ama insan oglu herseye alisabiliyor.bol sanslar.

• @sir-altan 1.2 milyon olarak 3 yıllık planmış bu ancak korona sebebiyle süreçlerde aksamalar olduğu için planlanan programın gerisinde kalmışlar. O yüzden şu anda puanları da biraz düşürüp mevcutta Kanada'da olan geçici oturma izinli kişilere de kalıcı oturma izni alabilmeleri için başvurular açılmış.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |