Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba;
    10 yıllık abd vizem bu sene Mart ayında losangeles havalimanında polis kontrolleri sonucu iptal edildi sorgu odasına aldılar ve kaçak çalıştıgımı söylemek zorunda kaldım 5 sene deport yedim vizemi iptal ettiler bunun herhangi bir geri dönüşü varmıdır
    Ne yapabilirim bilen birisi var ise yardımcı olabilirse çok sevinirim

• @sevo82, içinde söyledi: Deport nasıl düzeltilebilir

Herkese merhaba;
    10 yıllık abd vizem bu sene Mart ayında losangeles havalimanında polis kontrolleri sonucu iptal edildi sorgu odasına aldılar ve kaçak çalıştıgımı söylemek zorunda kaldım 5 sene deport yedim vizemi iptal ettiler bunun herhangi bir geri dönüşü varmıdır

Bence bu sorunuz icin asagidaki linkten yeni bir konu basligi acarak, Muslu Hukuk Burosu'na danisirsaniz, size daha saglikli bilgi verebilirler.

https://yesilkartforum.com/forum/category/120/muslu-hukuk-bürosu-sorularınızı-cevaplıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sevo82, içinde söyledi: Deport nasıl düzeltilebilir

Herkese merhaba;

Maalesef artik o vizeyle CBP sizi iceri almayacaktir, eger ABD'ye girmek icin baska bir nedeniniz varsa yeni bir vize almalisiniz.

Ama konsoloslukta yeniden vize alabilmek icin cok ciddi nedenlere ihtiyac duyabilirsiniz, cunku her dediginize kuskuyla bakabilirler (turist vizesiyle kacak calisarak daha once konsolosluga yalan soylemis oluyorsunuz).

• @Ryback tesekkürler

• I-212 waiver basvurusu yapmaniz gerekiyor. 5 yillik bar ile deport edilmissiniz. Ancak bir waiver ile 5 yildan once geri donebilirsiniz. Tabii ki kabul edilirse.

• @sevo82, içinde söyledi: Deport edilmek

Öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim evet 5 sene olarak verdiler bu sucu işleyişim ilk defa ve çok pişmanım acaba para yoluna cevirebilirmiyim vergileri ödesem yada orada calıstıgım süre zarfının ücretini onlara diye düşünüyordum

Nasıl anlaşıldı ülkeden çıkarken kaçak çalıştığın? Bir de neden sen söylemek zorunda kaldın? (Kişisel soru merak için)

• ⭐⭐

illegal olarak 180 gunden cok bir yildan az kalindiysa 3 yil kadar yasakliyorlar bir yildan fazla kacak olarak kalindiysa 10 yil ban olur. 10 yillik vize vardir ama bu bir seferde 10 yil kalma degildirCBP gumruk kapisinda ne kadar kalacaginiz belirtilir..turist vizesi ile calisinca isler degismis,5 yil yasaklisiniz diye agizdanmi soylediler,yoksa pasaportunuza 5 yil giremez diye damgami bastilar....vergi numaraniz olmadigi icin vergi odiyemezsiniz.....insancil durumlarda vize bas vurusu yapabilirsiniz, ordaki bir yakininiz cok hastadir filan,birisi kaza gecirmis olabilir gibi sebeblerle..deport edilmis kisinin kisa zamanda tekrar vize almasi cok zordur,anladigima gore amerikayi cok sevmissiniz...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |