Üyelik oluşturma, şifre hatırlatma veya foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Amerikan Vatandaşlarının Diğer Ülkelerden Oturum Alması Kolay Mı?

• Ne oluyor burada ya :) Hepinizi seviyoruz @crazycells @hadi abilerim sakin :)

Biz daha ne amerika ne uk alamadık- şuan TC değiz …

Benim görüşüm şu nerede yaşıyorsan orasnın vatandaşı olacaksın abi bence, 3 vatandaşlık iyidir normaldir gerisi gereksizdir bence. Hele Hele usa uk vatandaşlığı varsa yeter extra bide doğdugun ülke neyse odur .

Saygılar.

• @serkanist Amerikan Vatandaşlarının Diğer Ülkelerden Oturum Alması Kolay Mı? içinde söyledi:

Ne oluyor burada ya :) Hepinizi seviyoruz @crazycells @hadi abilerim sakin :)

Biz daha ne amerika ne uk alamadık- şuan TC değiz …

Benim görüşüm şu nerede yaşıyorsan orasnın vatandaşı olacaksın abi bence, 3 vatandaşlık iyidir normaldir gerisi gereksizdir bence. Hele Hele usa uk vatandaşlığı varsa yeter extra bide doğdugun ülke neyse odur .

Saygılar.

yok sayin @serkanist merak etmeyin, bir problem yok :)

• @hadi Amerikan Vatandaşlarının Diğer Ülkelerden Oturum Alması Kolay Mı? içinde söyledi:

Degerli @crazycells, Avustralya'yi hic gordunuzmu bilmem ama cok seveceginizden eminim :) Ustelik Avustralya vatandasi oldugunuzda Yeni Zellanda'da da surekli oturum (PR) hakkina sahip oluyorsunuz.

Hayir, hic gormedim sayin @hadi , ama ilk firsatta gezmek amaciyla gitmeyi planliyorum :) gitmisken Yeni Zelanda'ya da ugramak sart tabii :) siz gorduyseniz ipucu almak icin zamani gelince kapinizi calarim.

Fakat yakin zamanda Avustralya'da yasama ya da calisma gibi bir planim yok, simdilik ABD'den memnunum :) Eger ilerde sartlar degisirse belki...

• @crazycells Tamam peki :) o zaman

Siz Ve Hadi çok iyi insanlarsınız bundan eminim

Selam ve saygıyla.

GC yaklaşıyor ama çıkacağını hiç düşünmüyorum

Eğer yapabilirsem :( bu H2b vizesi varmış gecicie işlermiş bakalım neden olmasın 10 aylık falan bakalım.

Cevaplamak için giriş yapın

62

3688
Kullanıcı

1386
Başlık

55533
Yeşilkart Forum ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.