Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2022 Green Card çekiliş başvuru tarihleri 7 Ekim - 10 Kasım 2020 olarak açıklandı. Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Online egitime gecen okullardaki F-1 ve M-1 statuleri ile ilgili degisiklikler

• Hadi bakalim, heyecanla Eylul ayini bekliyorum bende, bir college da ESL programina kayit olacagim, Eylul ayinda kayitlar basliyormus ve dersler Ocak 2021 de baslayacakmis, umarim vize konusunda sikinti cikmaz.

• Ben de çok heyecanlıyım. Duolingo test sonuçlarım 120 geldi. Direkt olarak bölümüme başlayabiliyorum. Umarım ikimizde sorunsuz bir şekilde vizeyi alır, istediklerimizi gerçekleştiririz 🙂

• @Remy-Danon, içinde söyledi: Online egitime gecen okullardaki F-1 ve M-1 statuleri ile ilgili degisiklikler

Ben de çok heyecanlıyım. Duolingo test sonuçlarım 120 geldi. Direkt olarak bölümüme başlayabiliyorum. Umarım ikimizde sorunsuz bir şekilde vizeyi alır, istediklerimizi gerçekleştiririz 🙂

Tebrikler, Duolingo testi nasil bisey acaba ? College lar kabul ediyor mu bu skoru ? Benim basvurmayi dusundugum college bolum icin Toefl dan 72 istiyordu, biraz kotu gecen Toefl sinavindan 50 alabildim, seviyemde normalde 60 civarinda idi zaten, college in ESL bolumu toefl dan her bolum icin 8 istiyor yani toplamda 32, basladiktan 2 3 ay sonra toefldan 72 yi alirim zaten, onemli olan simdilik vizeyi alip gidebilmek, bol sanslar sizede

• Okullara göre istenen dil yeterlilik sınavları değişiklik göstermekle birlikte, Toefl sınavı okulların neredeyse hepsinde kabul ediliyor. Hiç Toefl sınavına girmediğim için Duolingo English Test ile karşılaştıramam ama Duolingo'nun pek zorlamadığını söyleyebilirim. İyi şanslar dilerim.

Log in to reply

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

10.5k
Users

2.7k
Topics

166.1k
| | | |