Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@Kuthun Merhaba. Temmuz da ne açıklanacak ? Ağustos bülteni tam olarak ne açıklanacak hocam ?

Onumuzdeki bultenlerin birinde hangi ulkeden kac kisi secildigi aciklanacak.

• Banned

@crazycells Teşekkür ederim. Green kart kazananların sayısı ülke ülke mi açıklanacak yani ? 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@crazycells Teşekkür ederim. Green kart kazananların sayısı ülke ülke mi açıklanacak yani ? 😞

evet

• Banned

@crazycells Teşekkür ederim. 🙂

• @AgeGuns 2021 çekilişi talihlisi misiniz yoksa işsiz güçsüz olup insanların moralini bozmaya çalışan bir trol müsünüz anlayamadım?

• @Masda cevap için teşekkür ederim, olabildiğince olumlu düşünerek süreci sürdürmeye çalışıyoruz, fakat çok fazla olumsuz etken var, hayırlısı ne ise o olsun bakalım

• @Masda bu yanlış yazdığım tarih benim aslında doğum tarihim 🙂 20 sinde formu gönderebildim ve buda benim totemim 😃 vizeyi almayı bir şekilde başarabilirsek buda benim doğum günü hediyem olacak kendimce 😃

• @Greylist inşAllah GC olsun ya da olmasın her şey gönlünüzce olur 🙂

• @Masda eyvAllah Teşekkür ederim 🙂 👍

• Excel fayla bir göz gezdirdim , KCC galiba backlogslara ragmen sumbit sırasına göre haraket etmege devam ediyor 🙂 KCC sesime gel CN sıralamasına geri dön )))

• @Aslıhan, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@AgeGuns 2021 çekilişi talihlisi misiniz yoksa işsiz güçsüz olup insanların moralini bozmaya çalışan bir trol müsünüz anlayamadım?

dağdan gelmiş bağdakine laf sokuyorsunuz

sizin şuanki durumunuz her sene 54xxxxx kazanan birinden farksız

3 ay gitmiş ( şuanlık ) , 25k anca gelir dememe laf ediyorsunuz , sistem böyle işlemiyor ne yazikki

kazandım = gitmek gibi bir durum asla olmadı

beni forumda bilen bilir , hep gerçekleri konuşurum , zira işallah maşallah ile olmaz bu işler

2014 den beri birçok arkadaşımız kazanıp gidemedi ne yazikki , çok üzücü bir durum farkındayım ancak orada KOCAMAN YAZDIĞI gibi kazandığınız gideceğiniz anlamına gelmez

siz bunları araştırmadan mı başvuru yaptınız ? ertesi gün uçağa atlayıp gidilecek diyemi düşüdünüz ?

Kazandıktan 1 hafta sonra foruma üye olun , sonra senelerin kullanıcına laf sokun , varmı böyle bir durum ?

TEKRAR SÖYLÜYORUM ;

2018 DEKİ en iyi ihtimali baz alırsak 25k anca yapıyor , bu dediğim trump giderse tabi ,

trump kalırda bütçeyi kısarsa 15k bile zor duruyor .

Kalkıp daha dv-260 göndermeden evini satıp dolara çevirenlere bu durum. Yoksa kimseyi üzme gibi bir durumum yok , konsoloslukta yazıyor zaten mülakata girene kadar birşey satmayın diye

• arkadaşlar. yeni pasaport zorunlugu olan seçimde yani son çekilişte kac kişi basvurdu daha yayımlanmadı değil mi ?

• Selam Forumdaslarım.. Herşey gönlünüzce olsun.. Bugünlerde istediğimiz şey kız kulesini bulunduğu yerden sandal kürekleri yardımıyla boğazın bir başka bölgesine taşımak olmadığı için müsterih olun. 2021 yılı Herkes için güzel olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

arkadaşlar. yeni pasaport zorunlugu olan seçimde yani son çekilişte kac kişi basvurdu daha yayımlanmadı değil mi ?

Henüz yayınlanmadı. Gelecek hafta yayınlanacaktır diye bekliyoruz 15'i gibi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar lutfen kiskirtici ifadelerden kacinin ve gereksiz tartismalara girmeyin. Forumdaki amacimiz kisilerin birbirine destek olmasi...

• Banned

@AgeGuns Merhaba. Benim case numaram 3500 lerde yani ben %99 gidebilir miyim ? 🙂

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@AgeGuns Merhaba. Benim case numaram 3500 lerde yani ben %99 gidebilir miyim ? 🙂

Bu direk oranla cevaplana bilecek bir şey değil bence . Ama dolayı yoldan oranla cevap verile bilir. Şöyle ki Şu an Herkesin gidip gidememe oranı Seçimlerde Bidenin oranıyla doğru orantılı diye biliriz.

• @crazycells Reyiz, normal bir yılı ele alırsak DV2021 talihlilerinin 1 ekimden önce vize görüşmesine çağrılması mümkün mü ? yoksa her yılın görüşmeleri standart olarak 30 eylülden sonra mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@crazycells Reyiz, normal bir yılı ele alırsak DV2021 talihlilerinin 1 ekimden önce vize görüşmesine çağrılması mümkün mü ? yoksa her yılın görüşmeleri standart olarak 30 eylülden sonra mı ?

Mumkun degil malesef. 2021 resmi yili 1 Ekim'de basliyor, DV2021 de 1 Ekim'den sonra baslayacak.

• @crazycells, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@Masda, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@crazycells Reyiz, normal bir yılı ele alırsak DV2021 talihlilerinin 1 ekimden önce vize görüşmesine çağrılması mümkün mü ? yoksa her yılın görüşmeleri standart olarak 30 eylülden sonra mı ?

Mumkun degil malesef. 2021 resmi yili 1 Ekim'de basliyor, DV2021 de 1 Ekim'den sonra baslayacak.

Teşekkürler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |