Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Reyiz , Vise Bulletin ekimden itibaren açıklanıyorsa geçen senelerdeki talihliler nasıl ekim girer girmez vize almış ? Ayın 1-5 arasında vize alanlar var.

• ⭐⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@crazycells Reyiz , Vise Bulletin ekimden itibaren açıklanıyorsa geçen senelerdeki talihliler nasıl ekim girer girmez vize almış ? Ayın 1-5 arasında vize alanlar var

Bülten önceden duyuruluyor. Örneğin Temmuz ayı icinde hangi numaraların current olacağı geçtiğimiz aylarda duyuruldu. Ekim ayından önce de bu duyuru yapılacak, hatta ekimde mülakata girecek arkadaşlara mail ile tarihleri gönderilecek. 1 Ekimde de onlar mülakata girmeye başlayacak. Tabi bu dediğim Executive Order olmasaydı olacakti 😕

• O zaman süreç eylülden itibaren başlıyor normal bir yıl için.

• ⭐⭐⭐

O zaman süreç eylülden itibaren başlıyor normal bir yıl için.

Vize alım süreci mali yıl içinde gerçekleşiyor. Yanı 1 Ekim 2020-31 Eylül 2021. Ancak evrak onları, ilk ay hangi numaraların current olacağı, kaç kişi başvurdu gibi detaylar daha önceden duyuruluyor.

• @Sono, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

O zaman süreç eylülden itibaren başlıyor normal bir yıl için.

Vize alım süreci mali yıl içinde gerçekleşiyor. Yanı 1 Ekim 2020-31 Eylül 2021. Ancak evrak onları, ilk ay hangi numaraların current olacağı, kaç kişi başvurdu gibi detaylar daha önceden duyuruluyor.

ilk vize bulletin 15 eylülde o zaman ?

• ⭐⭐

@crazycells Reyiz , Vise Bulletin ekimden itibaren açıklanıyorsa geçen senelerdeki talihliler nasıl ekim girer girmez vize almış ? Ayın 1-5 arasında vize alanlar var.

@Sono nun da söylediği gibi, normal şartlar altında her ayın bülteni iki ay önce 15'inde açıklanıyor. Örneğin Ekim 2020 bülteni Ağustos 15'te açıklandı. Ve Ekim-Eylül arası için toplam 12 bülten yayınlanıyor.

• @Sono @goblis Teşekkürler 🙂

• Aslında soruyu yanlış sormuşum benim gerizekalılıgım. 🙂 Yeni yıl için ilk vize bulletin ne zaman diye sormalıydım . Neyi merak ettigimi bile bilmiyorum bazen )))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Reyiz , Vise Bulletin ekimden itibaren açıklanıyorsa geçen senelerdeki talihliler nasıl ekim girer girmez vize almış ? Ayın 1-5 arasında vize alanlar var.

Gelecek ay yani Agustos 15 civarinda, Eylul bulteni aciklanacak ve bu bultende Ekim ayina dair bilgiler yer alacak. Yani 1 ay sonra DV2021 surecinin ilk ayinda hangi numaralarin aktiflestigini ogrenebilecegiz.

• @crazycells, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

Gelecek ay yani Agustos 15 civarinda, Eylul bulteni aciklanacak ve bu bultende Ekim ayina dair bilgiler yer alacak. Yani 1 ay sonra DV2021 surecinin ilk ayinda hangi numaralarin aktiflestigini ogrenebilecegiz.

Teşekkürler 🙂

• selam iyi pazarlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Vize bulletin açıklandı ama ülkeler ile ilgili istatistikleri paylaşmamışlar.

• @Masda Eylül bültenini bekleyeceğiz artık

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Vize bulletin açıklandı ama ülkeler ile ilgili istatistikleri paylaşmamışlar.

Demek ki sonraki aylarda aciklanacak...

• Yılın ilk Visa Bulletini için geri sayım 🙂 Mevcut durumlardan dolayı 500 gibi normalden küçük ve ya AOS yapanları kurtarmak adına direk 10000 gibi normalden büyük anormal bir Bulletin bekliyorum 🙂 Hadi bakalım ...

• USCIS de sorunlar varmış o zaman bizim 10k suya düştü 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

USCIS de sorunlar varmış o zaman bizim 10k suya düştü 😂

ABD'ye girene kadar USCIS ile isiniz olmayacak 🙂

USCIS, Icisleri Bakanligina bagli bir kurum... Konsolosluklar ve KCC, Disisleri Bakanligina bagli kurumlar...

• @crazycells, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

USCIS, Icisleri Bakanligina bagli bir kurum... Konsolosluklar ve KCC, Disisleri Bakanligina bagli kurumlar...

Reyiz ben onu ilk Vise Bulletinde AOS yapanları bekletmemek adına direk 10k 15k gibi yüksek rakamlar açıklanması açısından söylemiştim 🙂 USCIS de sorunlar var ise AOScuları düşünerek böyle bir yüksek rakamlı visa bulletin açıklamak matıklı olmaz, o açıdan yani 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

Reyiz ben onu ilk Vise Bulletinde AOS yapanları bekletmemek adına direk 10k 15k gibi yüksek rakamlar açıklanması açısından söylemiştim 🙂 USCIS de sorunlar var ise AOScuları düşünerek böyle bir yüksek rakamlı visa bulletin açıklamak matıklı olmaz, o açıdan yani 🙂

Ha, dogrudur o zaman... ama ilk basvuruyu hala kabul ediyorlar, sadece surec yavasladi...

Benzer Başlıklar

• 73
  • 7342
  • 51
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |