Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

• @AlicanKidd Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Belirttiğiniz yerde YeşilKartForum var. Sanırım orayı kast ediyorsunuz. Oraya da yeni yazdım. Dönen henüz olmadı. Dosya numaram 2020EU00029XXX

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@felif, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

Merhabalar
    Foruma yeni üyeyim. Forumda yazıp gönderilmesi istenen e-posta üzerinde çalışıyorum. Orada hangi ayda bültene aktif olduğum bilgisine nereden ve nasıl ulaşabilirim. Bununla alakalı olarak bir tartışma konusu veya bilgilendirme linki varsa bilen birisi paylaşabilir mi?
    Saygılarımla

Suradan kontrol edebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

• @Muhtaradana, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@kelaynach evet çok kısa sürede 15-16 ve 18 Eylül tarihindeki tüm mülakatlar tükendi, konsolosluğa bu durum hakkında bir e-mail atın isterseniz aynı şekilde aisede e-mail ve telefonla ulaşmaya çalışın

brit simonun paylastıgı verilerde guncellemeler kaç gunde bır yapılıyor acaba? 15 16 18 tukendı demıssınız gunluk kaç randevu verdıklerı bılgısıne belkı ulasabılır kalan 8 iş gununde kaç kısıye vıze verılebılecegı az cok hesaplanabılır dıye dusunuyorum. sayılar dusukse yargıcın onlem olarak tarıhı uzatmasıda mumkun olup olmayacagıda ongurulebılır.

• Bundan bahseden oldu mu?

#dv2020 good news!! MINUTE ORDER. The parties shall appear for a telephonic hearing on Plaintiffs' Request for an Emergency Status Conference, ECF No. [127], on September 14, 2020, at 3:00 p.m. Defendants shall file a response to Plaintiffs' filing by no later than 12:00 p.m.
    Charles Kuck
    @ckuck
    ·
    Sep 11
    on that day. The courtroom deputy will provide counsel with dial-in information. Members of the public or media who wish to access the hearing may dial the court's toll-free public access line: (877) 848-7030, access code 321-8747. #KeepFighting!

Aslan avukatlarimiz durumun aciliyeti icin Mehta ile gorusmek istiyor. Demek ki sikayetler ve iyi niyetin tam aksi durumlar oldukca yogun dunya genelinde.Bence bu oldukca onemli bir gelisme! 👈🏻 👈🏻 👈🏻

Arkadaşlar ❗ burada üstümüze düşen önemli bir görev var. Avukatlarımız Twitter'ı çok sıkı takip ediyor! Lütfen DvObserver, CKuck, Gsiskind gibi ilgili hesapları takip edip, yaşadığımız sorunları aktaralım kendilerine.
    Ve bu linke de sorunu aktarın ki, avukatlarımızın sn. Mehta'ya kanıtlarla konuşup, süreci lehimize çevirmelerine yardımcı olalım! Her şeyi avukatlardan beklemeyelim ;

✅ ✅ ✅

• @felif, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@AlicanKidd Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Belirttiğiniz yerde YeşilKartForum var. Sanırım orayı kast ediyorsunuz. Oraya da yeni yazdım. Dönen henüz olmadı. Dosya numaram 2020EU00029XXX

Rica ederim. Telegram’daki o sayfa şu; https://t.me/dvstack_com
    Sizin dosyanız mart ayında aktif oldu.

• @mahmutenis iptallerden sonra sira onlarda. artik @Muhtaradana yi mulakat gunu Ankara da sevincle karsilariz 🙏🏼

• Sevgili @Muhtaradana, acaba davaya katılanlar arasında mısınız? Bir sonraki davaya katılmamız lehimize olabilir mi?

• Hocam telegram grubuna benide eklermisiniz

• @Basibozuk, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@tolgamg Bu noktaya ne buradaki arkadaslar ne de Britsimons parmak basmis. Burada gozden kacan bir nokta var Mayis ayi diye belirtiliyor ama Mayis ayinda mulakat verilmedi diye biliyorum. En son 21 kusurlere kadar Nisan ayinda mulakat verildi. Mayis ayi icinde benimde dahil oldugum gruba evraklariniz onaylandi, mulakat tarihi bilgilendirilecek diye e-mail geldi. 22/04/2020 ve 23/06/2020 tarihlerinde pespese gelen EO'lar ile birlikte ise mulakat isleri yalan oldu. Acaba bu bir niyet gostergesi olarak bizlere mulakat tarihi verilacegini mi gosteriyor yoksa yapilan bir tarih karisikligimi merak ediyorum.

@Basibozuk ve @crazycells: Şimdi diğer bir başlık altında (DV2020 mülakat deneyimleri) @yigitsagun arkadaşımızın 6 Mayıs’ta Londra’da mülakat randevusu olup covid nedeniyle iptal edildiğini gördüm. Demek ki Mayıs’a da verilip iptal edilen mülakatlar varmış 🙂

@crazycells TR’de olmasa da yurtdışında olabilir demişti zaten 👏

• 22k 6 mayıs londra randevusu almıştım nisan ayının sonunda bir gün sonra covid patladığı için iptal edilmişti hala bekliyorum

• @yigitsagun, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

22k 6 mayıs londra randevusu almıştım nisan ayının sonunda bir gün sonra covid patladığı için iptal edilmişti hala bekliyorum

@Muhtaradana, @yigitsagun 22k olup Mayıs ayına verilen mülakat randevusu iptal edilmiş. Ben de 23k’yım. Demek ki tam sınırdayım diye anlıyorum. Yani bana tam mülakat randevusu verilecekken olay patlamış. @yigitsagun tekrar mülakat randevusu alma olayını Londra’daki elçilikle halledecek. Brit Simon’ın dediğine göre de KCC, davada ismi geçenleri bitirdikten sonra düşük case number’lardan (22k-23k) başlayarak, yani bizimle (Grup-4) devam edecek. Yani KCC hızlı hareket edip davacıları bitirebilirse, ikinci asıl işi olan Grup-4’e geçecek ve böylece şansımız olacak gibi görünüyor. Ne dersiniz?

• @tolgamg, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@yigitsagun, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

22k 6 mayıs londra randevusu almıştım nisan ayının sonunda bir gün sonra covid patladığı için iptal edilmişti hala bekliyorum

@Muhtaradana, @yigitsagun 22k olup Mayıs ayına verilen mülakat randevusu iptal edilmiş. Ben de 23k’yım. Demek ki tam sınırdayım diye anlıyorum. Yani bana tam mülakat randevusu verilecekken olay patlamış. @yigitsagun tekrar mülakat randevusu alma olayını Londra’daki elçilikle halledecek. Brit Simon’ın dediğine göre de KCC, davada ismi geçenleri bitirdikten sonra düşük case number’lardan (22k-23k) başlayarak, yani bizimle (Grup-4) devam edecek. Yani KCC hızlı hareket edip davacıları bitirebilirse, ikinci asıl işi olan Grup-4’e geçecek ve böylece şansımız olacak gibi görünüyor. Ne dersiniz?

tr'den 5-10 plaintiff anca vardır. 1 iş gününde halledilebilecek bir vize yükü.

• This post is deleted!

• This post is deleted!

• Avukat Curtis Morrison tweet atmış,
    DV 3.0 - If our paralegals send you a declaration to sign, please review, sign, and return immediately or it will not be helpful. #dv2020

Ne tür bir beyanname den bahsetmiş bilgisi olan varmı?

• @tduran retainer agreement icin bence. Baska email almadim ben

• @Ilkin sen yeni dava için mi katıldın eski davaya mı katılmıştın.

• This post is deleted!

• @tduran yeni dava dv 3.0

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |