Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kürşat Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak içinde söyledi:

Ben baktım yaş sınırı 34 yazıyor acaba yanlış mı baktim

Donanma icin 34 gorunuyor. Sayin @Richmond 'un su mesajina bakin isterseniz, her bolum icin yas siniri farkli:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/351/amerikan-kara-deniz-ve-hava-kuvvetlerine-katilmak/44

@richmond Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak içinde söyledi:

Yaş konusunda çok soran olmuş internetten baktığımda bulabildiğim şu şekilde :
    Active Duty None-Prior Service;
    Army: 35 (must ship to basic training prior to 35th birthday. The Army experimented with raising the age limit to age 42 for a brief period of time, but effective April 1st, 2011, the Army has reverted to the lower age limit.
    Air Force: 39
    Navy: 34
    Marines: 28
    Coast Guard: Age 27. However, the age can be raised to age 32 for those selected to attend A-school directly upon enlistment (this is mostly for prior service).
    Note: Some programs within the branches of service also require age limits to begin training. For instance, the Navy Pilot is 27 years old.

Navy SEAL maximum age is 28. For Navy SWCC, the maximum age is 30. Of course, all have a waiver range for highly qualified applicants.

Reserve Non-Prior Service;
    Army Reserves: 35
    Army National Guard: 35
    Air Force Reserve: 34
    Air National Guard: 40
    Naval Reserves: 39
    Marine Corps Reserve: 29
    Coast Guard Reserves: 39

• @osmanqdenizli nasıl bir olumsuzluktan bahsediyorsunuz tam çözemedim ama sanmıyorum. Siz söylemediğiniz sürece kimse orduda çalıştığınızı bilemez

• ⭐⭐

ABD ordusunda bizde ki polisliğe alımda yara izleri (kesik, jilet) engel olduğu gibi orada da engel midir?

• @lordbolton kesik izi suratta degilse bi sorun teskil etmiyor ama jilet izleri bu meslekleri yapmaya engeldir stresli meslek gruplari oldugu icin siddete egilimli kisilerin yapmasi mumkun degildir

• Personel alımıyla ilgilenen askerle konuştum yaş şartı 34 navy reserve için 39 diyor çok fazla avantajları var vergi yok indirimli market ücretsiz ev eğitim vs

• ⭐⭐

@pyrrha jilet değil de cam kesiği bir kaza sonucu oldu yüzümde değil kolumda var sadece biraz da elim de var

• ⭐⭐

@pyrrha yani vücudun her hangi bir yerinde bir jilet izi varsa kesinlikle almıyorlar mı çocukken bile yapmış olsa?

• ⭐⭐

@pyrrha kaynak varsa verebilir misin? rica etsem

• ⭐⭐

orduya görev alan kişilerin 14 gün temel eğitim ile polisliğe geçebildiği doğru mudur?

• ⭐⭐

Ordunun dil kursuna (DLIELC) kabul edilmek için ECLT testinden ne kadar almak gerekiyor bilen var mı?

• @LordBolton sorularının hiçbirinin cevabını bilmiyorum fakat uygun bir zamanda recruiterle görüşüp yazacagım

• ⭐⭐

@richmond çok teşekkür ederim ilginiz için, bekliyorum.

• ASVAB denen bir sınav olduğunu bugün öğrendim orduya girmek icin bu sınavın içeriğini ve soru kalıplarını bilen varmı yada bu sınava girmiş olan varmı kolaylık ve zorluk derecesi nasıl?

• Şimdi tekrar baktım baya bı zormuş

• ⭐⭐

@kürşat 31 alman yetiyor o sınavdan net üstünden çözdüm sallayarak geçtim o sınavı

• @lordbolton aldığın puan normal askerlik için biz normal askerlik için düşünmüyoruz kendi mesleklerimiz için ve normal askerlik için yaş sınırı var

• ⭐⭐

This post is deleted!

• @kürşat söylemek istediğinizi tam olarak anlamadım biraz daha açar mısınız? Eğer ASVAB alıyorsanız normal asker olursunuz. Normal askerden kastınız savaşa gitmekse onun içinde ASVAB dan iyi puan alıp Infantry görevlerde olmak gerekiyor. 11B bunlardan biri mesela. Yani Türkiye de olan asker mantığı için de ASVAB dan iyi puan almanız gerekli

• Hocam orduya personel alımıyla sorumlu kisiyle mesengerda konuştum diplomalarını söyledim social worker olmak istediğimi anlattım oda ASVAB sınavına iyi çalışmam gerektiğini söyledi zaten normal askerlik için yaşım uygun değil

• ⭐⭐

@kürşat O konuştuğunuz kişinin Facebook adresini buraya yazabilir misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |