Üyelik oluşturma, şifre hatırlatma veya foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2020 Talihlileri DV2020 Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak

• Merhaba öncelikle iki sorum olacak;
    1)Amerika’da üniversite okurken reserve statüsünde askerlik yaparsam eğitim ücretlerimin ne kadarı karşılanır?
    2)Reserve statüsünde vatandaşlığa direk geçmek için kolaylık sağlanıyor mu?

• @tfnsylmz açılcası ben temel eğitimi merak ediyorum,beni tek düşündüren o :)

• reserve ile ilgilenmedigim icin cok bi bilgim yok ama recruiterla konusup ogrenebilirsiniz: https://www.goarmy.com/reserve/benefits/education.html

hayir reserve vatandasliga etki etmez

• Merhaba,
    tam olarak gelir ne kadara denk geliyor ? Bu bonuslar yıllık mı oluyor yoksa tek seferlik mi ?
    Gideceğin yeri seçme şansın mümkün olmuyor mu ? Veya 1 yere verdiler seni sonra başka yere gönderiyorlar mı ?

Cevaplamak için giriş yapın

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

26

4473
Kullanıcı

1553
Başlık

67638
Ana Sayfa | Forum Kullanımı | Künye | İletişim

© 2019 Yesilkart Forum - All rights reserved