Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Amerikada bir şirket kurmayı planlıyordum. Bu sırada green kart kazandım.
    Şu aşamada orada kuracağım bir şirketin başvuruma pozitif ya da negatif ne tür etkileri olur. Yoksa green kartı aldıktan sonra mı şirketi kurmam daha iyi olur.
    Teşekkürler.

• Bildiğim kadarıyla şirket kurmak için green card a ihtiyacınız yok. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

• Muslu Law Firm

@burclarx, içinde söyledi: Şirket kurulumu için green kartı almayı beklemeliyim?

Merhaba. Amerikada bir şirket kurmayı planlıyordum. Bu sırada green kart kazandım.
    Şu aşamada orada kuracağım bir şirketin başvuruma pozitif ya da negatif ne tür etkileri olur. Yoksa green kartı aldıktan sonra mı şirketi kurmam daha iyi olur.
    Teşekkürler.

Sayın @burclarx,
    Amerika’da istediğiniz zaman şirket kurabilirsiniz. Bunun vize lotaryası nedeni ile yeşil kart sürecinize olumlu veya olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Başka vize türleri için şirket kurmanın olumlu veya olumsuz etkileri olur. Ancak yeşil kartınızı aldıktan sonra, banka hesabi açmak, işyeri ile ilgili her turlu anlaşmaya girmek, yer tutmak vs. gibi konuları daha kolaylıkla halledebilirsiniz. Hemen kredi geçmişi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yeşil kartınız olmadan bu isleri yapmak daha zor olacaktır.
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 7
  • 2
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |