Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

4 Mayis 2023 Guncellemesi:

ABD'de halihazirda baslamis olan ve Turkiye'nin gelecegi icin onemli bu secimde aktif olarak gorev aldiklari ve isin Turkiye ayaginda da aktif olacaklari icin onumuzdeki haftalarda @Turquoise-Horizon DS-260 formu icin danismanlik hizmeti veremeyecek. Tekrar bu hizmeti vermeye basladiklari zaman konuyu guncelleyecegim.

Sevgili Yeşilkart Forum üyeleri,

Diversity Visa (Çeşitlilik Vizesi) sürecinde DS-260 formunu doldurmak ve vize sürecinde danışmanlık almak isteyen üyelerimiz Turquoise Horizon'ın danışmanlık hizmetini kullanabilirler.

Kendilerine;

ulaşabilirsiniz...

! Forumumuzda hem DV süreci hem de DS-260 formunun Türkçe açıklaması ve doldurulması, hem yazılı hem de görsel kaynaklarla anlatılmaktadır. Bu kaynaklar formu doldurmanız için kesinlikle yeterlidir. Dolayısıyla formu kendi doldurup göndermek isteyen tüm arkadaşlar bunu forumdaki bilgilerle gerçekleştirebillirler.

yesilkartforum.com/cekilis/

Aklınıza takılan tüm soruları forumda sorup sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Fakat buna rağmen ısrarla bazı arkadaşlar özelden mesajla, email ile veya facebook'tan sürekli bana bu soruyu soruyorlar 🙂 Buradan tekrarlamak isterim, maalesef bu konuda danışmanlık hizmeti vermiyoruz, form da doldurmuyoruz, fakat bundan sonra bu konuda sizi yönlendirebileceğimiz güvenilir bir kurum var: Turquoise Horizon

Dileyen üyeler, kendilerinden vizelerini alana kadar danışmanlık hizmeti alabilirler. Zaten kendileriyle periyodik olarak fikir paylaşımı da yaptığımız için süreci sorunsuz yöneteceklerini söyleyebilirim. Eğer bu konuda sorun yaşayan olursa bana ulaşmaktan çekinmesin. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ilişkiye soru cevap şeklinde açıklık getirmek isterim...

Soru: Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ilişkinin türü nedir?
    Cevap: Elif Hanım öncülüğündeki Turquoise Horizon ile uzun bir süredir dialogumuz mevcut. Kendilerini özellikle dil okulları ve öğrenci vizeleri konusunda bilgi vermeleri için foruma davet etmiştim ve kendileri de bu daveti kabul ettiler. Aynı Muslu Hukuk Bürosu bölümü gibi kendilerine ait bir bölüm olacak forumda. Bu plan COVID-19'dan dolayı biraz gecikti, fakat en geç bu yazın sonunda forumda kendilerine ait bir bölüm açacağız. Bu bölümde aynı "Muslu Hukuk Bürosu Sorularınızı Cevaplıyor" bölümündeki gibi sorularınızı sorabilir, periyodik aralıklarla kendilerinden cevap alabilirsiniz. Ayrıca kendilerinin profesyonel hizmetlerini kullanmak isteyenler de kendilerine ulaşabilir. Bu bölüm açıldığı zaman zaten ayrıca duyurusunu yapıp ayrıntılarıyla açıklayacağım.

Soru: DS-260 formu ve DV süreci danışmanlığı konusu nedir?
    Cevap: Kendileri aynı zamanda forum üyeleri için böyle bir hizmet sağlamak istediklerini belirttiler. Ben de kendilerini tanıdığım ve kendilerine güvendiğim için bunu kabul ettim. Zaten güvenmediğim kişileri foruma herhangi bir amaçla davet etmezdim 🙂
    Biliyorsunuz, özellikle insanları kandıran veya dolandırmaya çalışanlar konusunda çok hassasız; pek çok danışmanın bilgilerinin eksik veya yanlış olduğunu da foruma aktarılan deneyimlerden biliyoruz. Fakat ben Turquoise Horizon'a güvendiğim için kendilerine yönlendirmeyi sorun etmiyorum.

Soru: Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ticari bir anlaşma var mı?
    Cevap: Turquoise Horizon için "Yeşilkart Forum'a Özel" ana kategorisinde açılacak bölüm için herhangi bir ticari anlaşma yoktur. Aynı Muslu Hukuk Bürosu bölümü gibi kendilerine soru sorup, periyodik aralıklarla cevap alacaksınız. Fakat DS-260 formu ve DV süreci danışmanlığı konusunda ayrı bir anlaşma mevcut. Forumdan kendilerine ulaşan kişilerden kazandıklarının %20'sini foruma reklam ücreti olarak bağışlayacaklar. Bu para, direkt forumun kasasına gidecek ve hosting/domain masrafları için kullanılacak.

Soru: Forumdaki DS-260 kaynakları yetersiz mi?
    Cevap: Tekrar vurgulamak isterim ki, forum kaynaklarındaki güncel ve kapsamlı bilgiler DS-260 formunun tam ve doğru doldurulması için ve ayrıca sürecin tek başına yönetimi için kesinlikle yeterlidir. Sadece bu kaynaklarla her yıl yüzlerce kişi sorunsuzca vizesini almaktadır. Ayrıca sorularınızı forumda sorup tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bu konuda hiçbir değişiklik olmayacak. Bu tanıtımın amacı, ısrarla forumdan bir danışman ismi almaya çalışan kişiler için daha çok... Ayrıca hatırlayanlar olacaktır, geçen yıl Türkiye'deki bir danışmanın ölümü sonrasında kendisiyle iş yapan kişiler ortada kalmışlardı ve bu kişilerin bir kısmı bize yazıp yine danışman tavsiyesi istemişlerdi.

Yani özetlemek gerekirse, forumdan yararlanmak isteyen arkadaşlar ve sürecini kendi yönetmek isteyen arkadaşlar için durumda hiçbir değişiklik yok. Ama ingilizcenize güvenmiyorsanız ya da süreci tek başınıza devam ettirmek istemiyorsanız (veya yukarıdaki örnekteki gibi son dakika acil durumlarda) artık yönlendirebileceğimiz bir danışman kurum mevcut...

Kendilerine;

ulaşabilirsiniz...

• Sayın @crazycells çok isabetli olmuş kararınız elif hanımın şirketi eğitim alanındada danışmanlık veriyor bu konudada sorularımız olursa yardımcı olurlarmı yoksa irtibatamı geçelim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat34, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Sayın @crazycells çok isabetli olmuş kararınız
    Bildiğim kadarı ile elif hanımın şirketi eğitim alanındada danışmanlık veriyor bu konudada sorularımız olursa yardımcı olurlarmı yoksa irtibatamı geçelim

evet, yukarida bahsettigim bolumu o amacla acacagiz zaten. Bana da dil okullari ve vizeleri konusunda cok soru geliyor ; fakat genel olarak bir okula yonlendiremiyorum... Ama Elif Hanim, okullarla direkt calistigi icin kendisi bu sureci yonetebilir.

Ayrica kendisinin "Change of Status" basvurusu basari orani da %100 🙂 Dolayisiyla ABD icerisinde bulunup vize/statu degisikligi yapmak isteyen arkadaslar (ozellikle turist vizesinden, ogrenci vizesine gecmeyi planlayanlar) kendilerine direkt ulasabilirler.

Haziran icinde bu bolumu acmayi planliyoruz, actigim zaman ayrintili bilgi verecegim... Fakat gecikmeler olabilir 🙂 siz isterseniz direkt yazin kendilerine verdigim bilgileri soylerseniz durumun ne oldugunu anlarlar ve ellerinden geleni yaparlar.

(Hatta ben de direkt etiketleyeyim 🙂 @Turquoise-Horizon , foruma girince gorurler)

• Sayın @crazycells teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ilişkiye soru cevap şeklinde açıklık getirmek isterim...

Soru: Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ilişkinin türü nedir?
    Cevap: Elif Hanım öncülüğündeki Turquoise Horizon ile uzun bir süredir dialogumuz mevcut. Kendilerini özellikle dil okulları ve öğrenci vizeleri konusunda bilgi vermeleri için foruma davet etmiştim ve kendileri de bu daveti kabul ettiler. Aynı Muslu Hukuk Bürosu bölümü gibi kendilerine ait bir bölüm olacak forumda. Bu plan COVID-19'dan dolayı biraz gecikti, fakat en geç bu yazın sonunda forumda kendilerine ait bir bölüm açacağız. Bu bölümde aynı "Muslu Hukuk Bürosu Sorularınızı Cevaplıyor" bölümündeki gibi sorularınızı sorabilir, periyodik aralıklarla kendilerinden cevap alabilirsiniz. Ayrıca kendilerinin profesyonel hizmetlerini kullanmak isteyenler de kendilerine ulaşabilir. Bu bölüm açıldığı zaman zaten ayrıca duyurusunu yapıp ayrıntılarıyla açıklayacağım.

Soru: DS-260 formu ve DV süreci danışmanlığı konusu nedir?
    Cevap: Kendileri aynı zamanda forum üyeleri için böyle bir hizmet sağlamak istediklerini belirttiler. Ben de kendilerini tanıdığım ve kendilerine güvendiğim için bunu kabul ettim. Zaten güvenmediğim kişileri foruma herhangi bir amaçla davet etmezdim 🙂
    Biliyorsunuz, özellikle insanları kandıran veya dolandırmaya çalışanlar konusunda çok hassasız; pek çok danışmanın bilgilerinin eksik veya yanlış olduğunu da foruma aktarılan deneyimlerden biliyoruz. Fakat ben Turquoise Horizon'a güvendiğim için kendilerine yönlendirmeyi sorun etmiyorum.

Soru: Turquoise Horizon ile Yeşilkart Forum arasındaki ticari bir anlaşma var mı?
    Cevap: Turquoise Horizon için "Yeşilkart Forum'a Özel" ana kategorisinde açılacak bölüm için herhangi bir ticari anlaşma yoktur. Aynı Muslu Hukuk Bürosu bölümü gibi kendilerine soru sorup, periyodik aralıklarla cevap alacaksınız. Fakat DS-260 formu ve DV süreci danışmanlığı konusunda ayrı bir anlaşma mevcut. Forumdan kendilerine ulaşan kişilerden kazandıklarının %20'sini foruma reklam ücreti olarak bağışlayacaklar. Bu para, direkt forumun kasasına gidecek ve hosting/domain masrafları için kullanılacak.

Soru: Forumdaki DS-260 kaynakları yetersiz mi?
    Cevap: Tekrar vurgulamak isterim ki, forum kaynaklarındaki güncel ve kapsamlı bilgiler DS-260 formunun tam ve doğru doldurulması için ve ayrıca sürecin tek başına yönetimi için kesinlikle yeterlidir. Sadece bu kaynaklarla her yıl yüzlerce kişi sorunsuzca vizesini almaktadır. Ayrıca sorularınızı forumda sorup tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bu konuda hiçbir değişiklik olmayacak. Bu tanıtımın amacı, ısrarla forumdan bir danışman ismi almaya çalışan kişiler için daha çok... Ayrıca hatırlayanlar olacaktır, geçen yıl Türkiye'deki bir danışmanın ölümü sonrasında kendisiyle iş yapan kişiler ortada kalmışlardı ve bu kişilerin bir kısmı bize yazıp yine danışman tavsiyesi istemişlerdi.

Yani özetlemek gerekirse, forumdan yararlanmak isteyen arkadaşlar ve sürecini kendi yönetmek isteyen arkadaşlar için durumda hiçbir değişiklik yok. Ama ingilizcenize güvenmiyorsanız ya da süreci tek başınıza devam ettirmek istemiyorsanız (veya yukarıdaki örnekteki gibi son dakika acil durumlarda) artık yönlendirebileceğimiz bir danışman kurum mevcut...

Kendilerine;

ulaşabilirsiniz...

elif hanımla yaklaşık 2 yıl önce görüşmüştüm dil okulu için ama ertelemek zorunda kalmıştım daveti kabul ettikleri için sevindim hoş gelmişler.

• @crazycells evet çok şeffaf bir şekilde açıklamışsınız

Ben de uzun süredir bu konuyu düşünüyordum Neden derseniz, Tamam yeşilkartforumda bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilecek bilgiler var ama bazı arkadaşlar hem iş yoğunluğundan dolayı hem de farklı sebeplerden dolayı bu işi danışmanlık firmaları ile yürütmek istiyor özellikle adres temini konusunda yardımcı olabilirlerse hatta hatta iş teklifi konusunda aracı olabilirlerse çok faydalı olacaktır. Yani ben süreci danışmanlık şirketi ile yürütmek isteyenleri anlayışla karşılıyorum, çünkü bunun için sadece yeşilkartforum da bilgilerin ücretsiz olmasından ziyade bu sürecin stres yönü var, herkes bu stresi yüklenmek istemeyebilir, iyi ve güvenilir bir danışmanlık firması ile bu çok kolay aşılabilir

Eğer bu firma güvenilir bir danışmanlık firmasıysa bu şirket bence çok yararlı olacaktır, Çünkü bu süreçte en büyük zorluk stres ve stresle başa çıkmak, bir danışman şirketle bire bir ilişkiye girmek çok faydalı olabilir

Ben böyle bir oluşuma aracılık ettiğiniz için teşekkür ederim danışmanlık firması eğer görevini iyi yaparsa bizim aramızda her zaman olabilir, Ama eğer geri dönüşler kötü olursa bu danışmanlık firması ile çalışmayı bir an önce sonlandırmalıyız

Saçma ve yetersiz ve eskibilgilerle hizmet veren danışmanlık firmasının yerine yeşilkartforumun tavsiye ettiği güvendiği bir danışmanlık firmasında çalışmak bence çok mantıklı, geçen günlerde bu konu ile ilgili danışmanlık firması ile çalışan bir arkadaşımız bana ulaştı ben bu metinden sonra onunla görüştüğüm konuları ve hangi konularda sıkıntı yaşadığını yazmak istiyorum

Aslında ben bunu mülakat aşamaları konusunda yazacaktım ama bence bu konu başlığında daha uygun olur

• 4 gün önce konunun aciliyetine bağlı bir tane Dv 2020 talihlisi arkadaşımızla görüştüm
    Kendisi bir danışman firma ile çalışıyormuş Amerika'ya ilk girişini ertelemek için kendisine Şubat ayında ds-260 formunu doldurmaları önerilmiş ( bir kere evrak talep e-maili uygulaması başladıktan sonra ds260 formu ile mülakat tarihin arasında bir bağlantı yok onu dahi bilmiyor) Ayrıca Danışman firma Şubat ayında ds260 formu doldurup işlemlere başlarsa mülakat tarihinin Mayıs yada Haziran ayı olacağını dahi bilmiyor ayrıca şu anda evrak talebi isteğinede halen cevap verilmemiş, sadece Şubat ayında Ds 260 formunu göndermişler, arkadaşımız Forum'daki yazışmaları görünce neden evrakları göndermediklerini sormuş
    Danışman firmada evrakları şu anda göndermenize gerek olmadığını mülakattan bir hafta önce evrakları gönderirsek işlemleriniz sorunsuz halledebileceğini söylemiş yani arkadaşlar o kadar eski bilgilerle danışman firmalar çalışıyor ki çok düşük case numarası olan bu arkadaşımızı bile mağdur edebiliyorlar

Bu arkadaşımızı danışman firma ile çalıştığı için eleştirebilirsiniz, ama şöyle bir durum var durumu takip edemeyecek yoğunlukta olan ya da başka bir sebeple danışman firma ile insanlar çalışabilir ama burada önemli olan danışman firmanın güncel bilgilerle hareket etmesi

Yani bu danışman firma yeşilkartforumu neden okumaz yada oradaki güncel bilgileri neden takip etmez, ben bunu anlayamıyorum

Şu anda bu arkadaşımıza elimizden geldipi kadar yardımcı olmaya çalılacağız, büyük ihtimalle zaten dosyası Kcc den Ankara Konsolosluğu'na dahi gitmedi

Yani buradan anlayacağımız ders çıkaracağımız en büyük şey danışman firmaların özellikle bazı danışman firmalarının çok eski bilgilerle hareket ettiği güncel bilgiler ile hareket etmediği, sürece önemsemedikleri burada çok açık gözüküyor burada Danışman firmanın DS 260 formu doldurması ya da evrak e-mailini göndermesi çok önemli bir şey değil,
    Dv sürecinde siz de biliyorsunuz ki önemli olan şey süreci iyi takip edebilmek ona göre hareket edebilmek zamanında hareket edebilmek, süreci en iyi siz takip edebilirsiniz

burada bir daha gözüktüğü gibi DS 260 formu geç göndermek ya da evrak talebi isteğine geç cevap vermekle Amerika'ya ilk girişini geciktirmeye çalışmak çok riskli bir durum

Dv2020 tarihleri bu yöntemlerin en büyük mağdurlarından oldu, Amerika'ya ilk girişini geciktirmek isteyen insanlar forumun tavsiyesi gibi mülakatına sağlık raporu olmadan girebilir bu şekilde hiçbir mağduriyet olmadan vizesine kavuşan arkadaşlarımız var

Lütfen bu konuda hassas olun danışman firmanız eğer güncel bilgilerle hareket etmediğini düşünüyorsanız kesinlikle onu bırakın bizim tavsiyemiz danışman firma ile çalışmanın hiç gerekli olmadığı forumda sürece tek başınıza takip edebileceğinizdir

Dv vizesi konusunda burada bir önceki dv talihlileri ya da daha önceki talihlilerin çok önemli tecrübeleri var size istemediğiniz kadar yardımcı olurlar süreci tamamen yeşilkartforum aracıyla sürdürebilirsiniz, tekrardan dv2021 tarihli ile arkadaşlarımızı tebrik ediyorum

dv-2020 tahlilleri için zaten süreç ilerliyor yakında konsolosluklarda açılacak İnşallah bütün caseler mülakata girecek

Bu konuda da hiç endişeniz olmasın, İyi günler

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.Green card başvurusunda posta kodumu yanlış girmişim şimdi dv260 formunda doğrusunu girsem cıkıntı yaşar mıyım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arda77, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.Green card başvurusunda posta kodumu yanlış girmişim şimdi dv260 formunda doğrusunu girsem cıkıntı yaşar mıyım ?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana bilgilendirme icin tesekkurler... surecin takibi konusunda bir sorun yasamazsiniz, o konuda eminim; cunku kendileri ayni zamanda forumu da takip ediyorlar. Dolayisiyla en guncel bilgilere sahipler... diger sorulari da sordum, hemen asagiya aktariyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar @Turquoise-Horizon ile konustum...

Green Card'in gonderilecegi bir adresi olmayan ve adres isteyen kisilere de yardimci olabileceklerini belirttiler. Fakat verdikleri hizmet bir paket olarak gelmiyor, yani siz ne istiyorsaniz onlara durumunuzu anlatip ona gore bir fiyat bilgisi almalisiniz.

Ucretlendirmeyi de dosyaniza harcanan zaman uzerinden belirleyecekler. Yani, adrese veya vize danismanligina ihtiyaci olmayan, sadece DS-260 formunu doldurtmak isteyen bekar bir kisinin odeyecegi ucret ile adrese ihtiyaci olan, vize danismanligi isteyen ve DS-260 formlarini doldurtacak evli ve 3 cocuklu bir ailenin odeyecegi ucret ayni olmayacak.

Lutfen kendilerine [email protected] email adresi uzerinden veya @Turquoise-Horizon hesabindan ulasin.

Bir arkadas hicbir detay vermeden ve aciklama yapmadan kendilerine "Kaca yapiyorsunuz?" diye bir soru gondermis... Forumdan geldigini dusunuyorlar 🙂 Biraz rasyonel olmaniz lazim... @Turquoise-Horizon bir danismanlik sirketi ve verdikleri pek cok hizmet var. Siz, kim oldugunuzu ne amacla danismanlik istediginizi belirtmelisiniz ki size yardimci olabilsinler. Ayrica @Yeşilkart-Forum ile @Turquoise-Horizon 'nin iki farkli yer oldugunu unutmayin. Forum, kar amaci gutmeyen bir olusum, buradan yararlanmak isteyen herkes bunu ucretsiz bir sekilde yapabilir. Lakin @Turquoise-Horizon vize ve egitim danismanlik hizmeti veren bir sirket.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Çok yararlı bir hizmet olmuş. Sayın @crazycells in danışmanlık hizmeti almak isteyenleri "dolandırılmak isteyen insanlar" olarak görmeyi bırakması iyi olmuş 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@knnrn, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Çok yararlı bir hizmet olmuş. Sayın @crazycells in danışmanlık hizmeti almak isteyenleri "dolandırılmak isteyen insanlar" olarak görmeyi bırakması iyi olmuş 🙂

Zaten boyle gormuyordum sayin @knnrn , siz olayi yanlis anlamissiniz 🙂

• Selam eşim grin kazanın. Ben de 260 doldurarken önceki meslek tarihinde yalnışlıq yapip göndərdim. Nasil duzeldelim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pərvanə-Besirova, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Selam eşim grin kazanın. Ben de 260 doldurarken önceki meslek tarihinde yalnışlıq yapip göndərdim. Nasil duzeldelim

sorunuzu su baslikta sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

• @crazycells, içinde söyledi: DS-260 göçmenlik formu ve DV süreci danışmanlığı (Turquoise Horizon)

Sevgili Yeşilkart Forum üyeleri,

Diversity Visa (Çeşitlilik Vizesi) sürecinde DS-260 formunu doldurmak ve vize sürecinde danışmanlık almak isteyen üyelerimiz Turquoise Horizon'ın danışmanlık hizmetini kullanabilirler.

Kendilerine;

ulaşabilirsiniz...
    Aklınıza takılan tüm soruları forumda sorup sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bugune dek birisi kalkip @crazycells yesilkart forumda bir vize danismaninin reklamini yapacak dese dunyada inanmazdim. Hayat surprizlerle dolu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newman 🙂 boyle bir ihtiyac varsa neden olmasin sayin @newman , Muslu Hukuk Burosu'na da @Turquoise-Horizon 'a da guvendigimiz icin forumdalar 🙂 Hem uyelerin genel sorularini cevaplayip yonlendiriyorlar, hem de isteyenlere profesyonel hizmet sagliyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sunulan hizmet paketlerine suradan ulasabilirsiniz:

Adresi olmayan kisiler icin de adres hizmeti sunuyorlar, bilginize.

• Merhabalar öncelikle bu siteyi yeni keşfettim ve bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
    Ben 2020 Haziran talihlisiyim ve bir danışmanlık firmasından destek almaktayım Haziran sonuçlarında kazandığımı öğrendiğimde hemen aradım danışmanlık firmasını ds 260 formumu ne zaman dolduracaklarını Sordum ve hemn doldurup göndereceklerini söylediler ve bende beklemede kaldım daha sonra iki ay geçti ve benden bilgiler alınmadı ve dönüş yapılmadı firmaya baskı yaptım doldurun gönderin diye yalan yanlış doldurup göndermişler daha sonra ds 260 formunu incelediğimde düzeltetmediğimi fark ettim nasıl nereye mail atıp nasıl düzeltebilirm
    Birde eşim ve kızım içinde ds 260 formu doldurmam mı gerekli?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |