Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba bu senede greencard çıkmadı alternatif yollar arıyorum. Bu arayış icinde aklıma bir soru takıldı Amerikan vatandaşlığı için greencard şart mı öğrenci vizesi ile gitsem 5-6 yıl kalsam sonrasında başvuru yapabilir miyim?

• @dreamworld, içinde söyledi: Amerika Vatandaşlığı

Merhaba bu senede greencard çıkmadı alternatif yollar arıyorum. Bu arayış icinde aklıma bir soru takıldı Amerikan vatandaşlığı için greencard şart mı öğrenci vizesi ile gitsem 5-6 yıl kalsam sonrasında başvuru yapabilir miyim?

Evet, green card şart. Green Card alma yolları ise:

1. Dvprogram; 2. Şirket sponsorluğu; 3. Evlilik.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreamworld, içinde söyledi: Amerika Vatandaşlığı

Merhaba bu senede greencard çıkmadı alternatif yollar arıyorum. Bu arayış icinde aklıma bir soru takıldı Amerikan vatandaşlığı için greencard şart mı öğrenci vizesi ile gitsem 5-6 yıl kalsam sonrasında başvuru yapabilir miyim?

Ya dogustan ABD vatandasisinizdir (bu durumda bunu belgelerle kanitlatip konsoloslukta ABD pasaportu basvurusu yapabilirsiniz), ya da Green Card alarak sonradan ABD vatandasi olabilirsiniz.

Vizelerden direkt ABD vatandasi olamiyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |