Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@eneserdar44 Hayırlı olsun. Umarım en kısa zamanda mülakat alırsınız.

Ayrıca sürecinizi imzanıza taşımalısınız:

Dosya Numarasi: 2022EU0000XXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Istegi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• ⭐⭐⭐

@eneserdar44, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Dear ENES DOGAN:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed.

All DV 2022 interviews must be concluded by September 30, 2022. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via the email address listed on your DS-260 to check dvprogram.state.gov for details.

If your case becomes current and you have not received notification to check dvprogram.state.gov, you may contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and that you are ready to be scheduled for an interview. This notice does not necessarily confirm that all your documents have been received or are acceptable.

This notice is not a guarantee of receiving a visa or a visa interview. KCC is a document processing facility and does not make adjudicatory decisions.

Important Notice on Missing Documents: You will need to bring all necessary documents to your interview, especially if you have not already provided them to KCC. You do still have time to provide documents to KCC, or an explanation of why a document is not available. As a general rule, any document that is listed as �available� on the country-specific guidelines must be reviewed by a consular officer during your interview. Failure to obtain all required documents will delay your case. If you claimed any of the exemptions to the passport requirement when you submitted your initial entry you must provide documentation or a statement supporting your claim to an exemption.

Evraklarımı gönderdikten 3 ay sonra şöyle bir mail aldım bugün. Bilen birisi beni aydınlatabilir mi acaba?

Gönderdiğiniz evraklar onaylanmış, Evrak Onayı almışsınız, hayırlı olsun. Bundan sonra tek yapmanız gereken şey geriye yaslanıp mülakat mailinin gelmesini beklemek.

Sizden ricam şu aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi sürecinizin tarih aşamalarını imzanıza taşımanız. Tekrar hayırlı olsun:

https://bit.ly/3cIMFIw

• ⭐⭐⭐

@eneserdar44, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Dear ENES DOGAN:

Evraklarımı gönderdikten 3 ay sonra şöyle bir mail aldım bugün. Bilen birisi beni aydınlatabilir mi acaba?

Ayrıca sürecinizle ilgili mesajlarınızı bundan sonra bu başlık altına değil aşağıdaki başlığa yazarsanız daha iyi olur:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri

• şöyle bir sorum olacak, ben 26 temmuzda ds 260 formunu yolladım hala bir mail gelmedi ne yapmam lazım.

• @batosemo Evrak talepleri bu sene dosya numaralarından bağımsız olarak DS-260 submit tarihlerine göre gidiyor, henüz Mayıs ayı bitmedi. Evraklarınız hazırsa talep gelmesini beklemeden gönderin.

• Merhabalar. Benim sıram 23 binde. Tahmini olarak randevu ne zamana verilir acaba?

• Formu 17-07 tarihinde gönderdim. Case no 228xx Bu durumda sıram tahmini olarak hangi tarihte gelir? (Veya gelir mi???) Eğer çok geç gelecekse erkene almanın yolları var mıdır? Mesela farklı ülkelere giderek randevu yerimi değiştirsem daha erkene alma durumum olabilir mi?

@Murat-Garacca, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar. Benim sıram 23 binde. Tahmini olarak randevu ne zamana verilir acaba?

• ⭐⭐⭐

@Murat-Garacca Bu sorunun cevabını kimse bilemez. Tahmin yürütmek de yanlış, o yüzden sürecinizi forum ve Telegram grubu üzerinden takip edin.

• @Murat-Garacca sn. @Sono 'nun dediği gibi bu soruya kesin bir cevap verebilmek mümkün değil, bu arada forumdaki arkadaşların size daha net yardımcı olabilmesi için aşağıdaki linkteki yönergeleri takip ederek sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1614090308760

• This post is deleted!

• @Elif-Başargil çok teşekkür ederim. Peki bu süreçte yapmam gereken bir şey var mı acaba?

• Merhaba ben formu doldurdum, excelde ismim ilk çıktı sonra yokoldu. Telegram grubuna alınmam ve excel listesine eklenmem konusunda yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkürler şimdiden.

• ⭐⭐⭐

@defnerman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba ben formu doldurdum, excelde ismim ilk çıktı sonra yokoldu. Telegram grubuna alınmam ve excel listesine eklenmem konusunda yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkürler şimdiden.

Öncelikle sürecinizi aşağıdaki linlte anlatıldığı gibi imzanıza taşıyınız.
    LINK >>> https://bit.ly/3cIMFIw

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@defnerman özel mesajla bilgi verdim size.

• @gucarslan çok teşekkürler!

• @smartcells doldurdum çok teşekkürler yönlendirme için.

• ⭐⭐⭐

@defnerman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@smartcells doldurdum çok teşekkürler yönlendirme için.

Daha önceki başvuru formunuza baktım. Geçerli bir telegram kullancıı adı vermediğiniz için alınamamışsınız.

• @Rhonster bu sene için talihlilerden biri benim. Aralık ayı için numaram aktif oldu fakat bir bildirim gelmedi. Süreçle ilgili bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemil-kaya artık evrak maili gelmeyecek direk mülakat maili gelecek aralık ayındaki bülten de aktif olduysan zaten mülakatın ocakta olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemil-kaya merhaba.
    sorularınızı uygun konu başlıklarında sormaya gayret gösterin lütfen.

ve lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |