Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray e öyle zaten IRMA da bi zahmet vursun o vurmasaydı zaten kutsal memleket ilan ederdim orayı 😃

• Banned

@Rhonster

Neresinde olum kandırma insanları, havhav bu, 50cm sığ suya kadar gelip hırlama şansı var.

Bunun bir çaresi vardır ama öğrenmek lazım.

@denizci10 yok mu bu işin çaresi?

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG yok çaresi yok özellikle seni bekliyorlar @Ping-PONG gelse de ısırsak şunu diye 😃

• ⭐⭐⭐

@Hyller ancaknrüyada biz zaten 😂😂😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 et et atladığın gözünden kaçan yerde de ben müdahale ederim merak etme 😃 ben anlattım inanmadılar belki seni dinlerler fırtına yandan geçiyor falan filan dedim hadi ordan demişti bazıları 😃

siz diyince kasırga arşivlerine baktım. 2006-2021 yılları arasına baktım, sadece 2017 yılında kasırga (IRMA) vurmuş Tampaya. Diğer yıllarda tropikal fırtına bile olmamış.

Bizde yalan olmaz ben hava sıcaklık ortalamasına kadar bakıyorum... arkadaşlar dalga geçiyor ama benim için önemli konu

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster

Neresinde olum kandırma insanları, havhav bu, 50cm sığ suya kadar gelip hırlama şansı var.

Bunun bir çaresi vardır ama öğrenmek lazım.

@denizci10 yok mu bu işin çaresi?

Bana uzak konu vallahi... normal köpek olsa köpeksavar derdim de suda işe yarar mı bilmem 🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 tam bizlik hava zaten çukurova çocuğuyuz.

• ⭐⭐⭐⭐

Aynen ondan zaten güney i tercih ediyorum... diğerleri bünyeye ters... mesela kanada da toronto nun iklimi İstanbul a yakın mesela anca o kadar olursa kabulüm daha soğuğu asla

• ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray e öyle zaten IRMA da bi zahmet vursun o vurmasaydı zaten kutsal memleket ilan ederdim orayı 😃

🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 kanada'nın neresinde yaz var abi 😃 hep kış oralar zamanında rusya ya gitmiş bir arkadaşa oranın havası nasıl diye sorduydum tahmin et dedi ipucu verdi 2 mevsim var dedim yaz kış öyleyse yok dedi soğuk geçen kışla sıcak geçen kış varmış 😃

• @Rhonster buna sesli güldüm iyiymiş valla 😀😀

• Banned

Kanada’ da da bol bol snowboard yapabilme durumu var. 🤩 yani denizin ve sıcak iklimin karşısında biraz ıgh ama 🙃

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aynen ondan zaten güney i tercih ediyorum... diğerleri bünyeye ters... mesela kanada da toronto nun iklimi İstanbul a yakın mesela anca o kadar olursa kabulüm daha soğuğu asla

Hocam size kötü bir haberim var. Toronto her sene -20 -25 dereceleri görüyor İstanbul -5 zor görüyor. Kanadanın kışın en sıcak yeri Vancouver ama oranında yazları baya serin. Kısacası Kanada soğuk soğuk soğuk. Ama kışın Vancouver'da yazın Toronto'da kalırım derseniz tadından yenmez.

Geçen sene Kanadayı baya araştırmıştım o yüzden nerenin hangi mevsimde daha sıcak ya da soğuk olacağını biliyorum.

• Banned

@denizci10 sorun yok. DOPE, Montec, HH, North Face, Columbia tarzı markalar bu iş için var.

Ben eğer kuzeyde yaşarsam bu markalara çalışabilirim. Harika ürünleri var heriflerin. 🤣

Quicksilver la Billabong u unutmuşum. Ha bir de Burton ile PeakPerformance var.

🤣

Bir edit ile daha arttırıyorum. Salomon ve Oakley de var mesela 🤣

• Banned

Come on everybody!
    Clap your hands!
    All you looking good!

• Arkadaşlar şimdi konu dışı merak ettiğim bir şey var biraz araştırdım ordu ya girmek için green card dışında iki yıllık yasaloturum izni olanlarda başvuru yapabiliyormus ben community college ile iki yıllık bölüme yerleşip orduya başvuru yapabilir miyim var mı bilen arkadaşlar

• Banned

@Ferhat-977, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar şimdi konu dışı merak ettiğim bir şey var biraz araştırdım ordu ya girmek için green card dışında iki yıllık yasaloturum izni olanlarda başvuru yapabiliyormus ben community college ile iki yıllık bölüme yerleşip orduya başvuru yapabilir miyim var mı bilen arkadaşlar

https://yesilkartforum.com/forum/topic/351/amerikan-kara-deniz-ve-hava-kuvvetlerine-katilmak/837

Şu konu da sorarsan cevap verebilecek arkadaşlar çıkabilir. Ben de bu konu ile ilgiliyim. Hemen araştırmaya başlıyorum. 🤣

• Valla hocam yeminle sitede aynen yazmışlar bunu doğruluk payı nedir
    ABD Ordusunda görev yapmak için birkaç koşulu yerine getirmelisiniz: - Temel İngilizce bilgisi: - ABD'de 2 yıl yasal ikametgah (öğrenci vizesi) veya Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet etme ve tüm özgürlüklerin tadını çıkarma hakkı veren Yeşil Kart; - 17 ila 35 yaş arası. Not alıntıdır

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 kanada'nın neresinde yaz var abi 😃 hep kış oralar zamanında rusya ya gitmiş bir arkadaşa oranın havası nasıl diye sorduydum tahmin et dedi ipucu verdi 2 mevsim var dedim yaz kış öyleyse yok dedi soğuk geçen kışla sıcak geçen kış varmış 😃

Toronto öyle değil hava sıcaklığı İstanbul a yakın. Deniz kenarı olduğu için yumuşak havası. Aynı zamanda niagara ya da yakın turistik yani. Hem de Amerika sınırına da yakın istediğinde kaçabilirsin... çok avantajı var anlayacağın... quebec falan da iyi ama oranın dili fransızcaymış ondam bana uzak olsun. İngilizceyi bile halledemedim bi de fransızca ile uğraşamam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |