Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Rhonster şaka şaka biz etimizi de getiririz 🙃😁

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban 😃 ne olacak ya bu hesap benim gözümü korkutmaz 😃

• Screenshot_2.png

Tampacı tayfa için. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler ben paylaştım bunu daha önce yeni güzel şeyler bul bu ne 😃 asdjaksl

• Screenshot_3.png

• Bunu verelim 😃 @Rhonster

• il_794xN.715446092_jcz3.jpg

• il_794xN.604799580_6t5r.jpg

• Screenshot_4.png

Bugünlük benden bu kadar. 😃 @Rhonster

• Banned

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çıkarsa ne ısmarlayacaksın bize hadi totem yapalım 👍 Florida da bir mangal partisi iyi olur bence.

Şimdi ben şöyle düşünüyorum, toteme kimler katılır bilmem ama şu konuda anlaşalım, kim hangi şehre yerleşecekse uygun bir zamanda bu toteme katılanlar ve Green Card kazananlara şöyle ailecek o şehirde mangal partisi veriyor, yani o zamanın deyimiyle Barbecue Party 😂

Böylelikle farklı farklı şehirlerde hem gezip görüp hem de ete doymuş oluyoruz, inşallah toteme katılan herkese çıkar da bol bol gezeriz 😂 Ben bu yazıyla birlikte @Rhonster @Ping-PONG @Emtee ye meydan okuyorum, var mısınız 😃

Benim 4 koyun adağım var zaten. 5 olsun. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler tamam affettim.

• Screenshot_5.png

Son olarak bunu da paylaşayım. 😃

• @Rasim-Topçu Her şeyden önce askerlik için bilmeniz gereken ilk kural, herkesin askerlik tecrübesinin biricik olduğu. Aynı ranzada yatan iki asker bile farklı askerlik yapar. Bu nedenle söylenenler aklınızda bulunsun ama değişmez kural gibi benimsemeyin.

İzin alacağınız rütbelinin bu şekilde bir vatandaşlık başvurusuna yaklaşımı genellikle hoş olmaz, muhtemelen izin isteğinize asker tabiriyle yokuş yapacaktır. Olur da GC talihlisi olursanız DS formunu çarşı izninde, mülakat zamanınızı da hakkınız olan memleket izninizle halledersiniz. Sadece GC talihlisi olmanızı değil başvuru yaptığınızı dahi kendinize saklamanızı öneririm.

• burayada not düşeyim siz siz olun dikkatli olmaya çalışın coronada durum biraz vahim................ya bak şimdi bu konuda devlete sitemimide anlatayım sizi corona + çıktıktan sonra ikinci testi yapmıyorlar 10 gün sonra. iyi iseniz hayatta iseniz otomatik iyileşen sayısına ekliyorlar ve hes hemen yeşile dönüyor.... ayrıca evde temaslı kardeşlerim vardı eve test istedik araç olmayınca millete bulaşmasın eger coronalarsa diye yoğunlarmış 184 e şikayet ettim oda kurumu tekrar arayın diye pası aynı yere atıyor ha birde yoğunuz siz sosyal mesafeye dikkat ederek gidin teste yahu corona + belki minibüste otobüste nasıl dikkat edelimmmm SOSYAL MESAFEYE dedim o zamna bulaştıralım gitsin ya te allahım.. ayrıca bunu yapan devlet hastanesi bize teeeee anası uzaklıkta özeller 250 liraya yapıo 6 kişiyiz hesaplayın yengem başka ilde anca tanıdık sayesinde devlette 2 testi yaptırdı- olduğunu öğrendi allah yardımcımız olsun ya ne diyeyim burayada bilgilendirme olsun...

• ⭐⭐⭐

@gizemb çok geçmiş olsun Gizem umarım kısa zamanda hasarsız atlatırsınız🌸zaten korona bitmesin diye uğraşıyorlar bence giden gitsin kalan kalsın. Tek çözüm bir şekilde kendimizi korumak😕

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çıkarsa ne ısmarlayacaksın bize hadi totem yapalım 👍 Florida da bir mangal partisi iyi olur bence.

Şimdi ben şöyle düşünüyorum, toteme kimler katılır bilmem ama şu konuda anlaşalım, kim hangi şehre yerleşecekse uygun bir zamanda bu toteme katılanlar ve Green Card kazananlara şöyle ailecek o şehirde mangal partisi veriyor, yani o zamanın deyimiyle Barbecue Party 😂

Böylelikle farklı farklı şehirlerde hem gezip görüp hem de ete doymuş oluyoruz, inşallah toteme katılan herkese çıkar da bol bol gezeriz 😂 Ben bu yazıyla birlikte @Rhonster @Ping-PONG @Emtee ye meydan okuyorum, var mısınız 😃

Houston/Teksas olmadı Florida oda olmadı CA. Yaz beni dostum. 😂🤟🏻Ama kura çekeceğiz 🤠

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Benim 4 koyun adağım var zaten. 5 olsun. 🙂
    pampa koyun nedir ya Bizon keseriz 😂😂🦬

• DV2022 Geyik muhabbeti için telegram grubu falan var mı? Yada kurulcak mı? Yada Çekilişden sonra tanışmak kaynaşmak için kurulacak mı?

• Banned

@Emtee

Adanalı seninle sesli gruba girilir mi 10 dakika sonra ateş edersin bize. Biz almayalım 😃

• amerikaya gittiğimin birinci senesi memelekette bir büyük baş hayvan kesip fakire fukaraya dağıtıcam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.6k

| | | |