Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@goodluck federal vergi her yerde var diye onu dışarı almıştım 😃

• chicago.jpg
    30 gun. geri sayim devam ediyor 😀 Chicago

• Banned

@nordlendingen

Abi çıkmayacak boşuna sayıyorsun. 🤣 Ne sana çıkar ne bana muhabbet ediyoruz işte. DV2023 de devam ederiz makaraya 🤣

• ⭐⭐

@Ping-PONG kime çıkacağı belli olmaz çekiliş sonuçta ya çıkarsa

• @gariban valla ben bugüne kadar ya çıkarsa deyipte kazananı hiç görmedim 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

u bir değil a

Umutlu ve pozitif olmak bu tarz piyango işlerinde de devam eden ticari işlerde de her zaman olumlu sonuçlara davetiyedir. İnanarak ve pozitif enerji yayarak başarı ve ya şans yakalanabilir. Fakat iflasa doğru sürüklenen işlerde umut çok işe yaramayabilir. 2 sebeple, biri iflastan kurtulmak için gerçek bir mücadele, geçici de olsa mali destek (borç kredi ve ya evini satıp işe yatırmak gibi) ihtiyacı vardır. 2. si ise iflas sonuç değil bir süreçtir. Hastalık gibi. Dip görülmeden, en şiddetli hastalık süreci yaşanmadan, yukarı çıkmak, iyileşmek mümkün olmayabilir. Eğer dip görüldüğünde, hastalığın en şiddetli hali yaşandığında, elde kalanlar, işletmenin mali durumu, tekrar ayağa kalkacak bir varlığa sahipse iş devam eder. Yoksa kapatmak zorunda kalırsın. Vel hasılı, iflas durumunda bile umut, seni ayakta tutup iflas gerçekleşene kadar dayanmanı sağlar. 1 yıl az bir süre değil. Bu da bir nimettir. Benim 2015 deki iflas sürecim 2018 de bitti. 2015 in sonunda yeni bir iş kurup 2015 de batan işimin borçlarını, tıkanıklılığını, haraketi kısıtlamasını, ödemelerin döndürülememesini ancak 2018 de düzene sokabildim. Bu iş için yaptığımız yatırım ile eskiyi temizledik ve ancak kar'ımızı elde edebilmeye başladık. Ticaret zor...

• ⭐⭐

@Tayfun-Durkaya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban valla ben bugüne kadar ya çıkarsa deyipte kazananı hiç görmedim 😁

Hande-tok diye bir bayan vardı DV2021 bekleme odasında konuşuyorduk çıkar mı çıkmaz mı diye kendisine çıktı

• KAZANACAĞIZ.. 🗽

• Son 29 gün. Umarım, gerçekten hak eden ve isteyen, kalbi yüreği güzel arkadaşlara çıkar.
    Herkese şimdiden bol şans diliyorum.

• Chicago hakkında ne düşünüyorsunuz?

• benim şafakk daha çookk. haziran 20'e kadar bakmayacam totem yaptım . bebişim doğduğu zaman bakıcam artık onun şansına bıraktım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Youngpiglet, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Chicago hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güney yakası çok kötü. Güvenlik yerlerde. Ama yavaş yavaş hippiler oraya taşınmaya başladı. Ev fiyatları vs artmaya başladı. Lanet olası Gallaghera dikkat etmek lazım. Gerçi eski haylazlıkları artık yok. Batı yakası daha güvenli ve güzel. Kışları çok sert. Shameless dizisinden öğrendiğim bunlar 😂

Ama adam gibi bilgi almak istersen alttaki linke tıkla.

https://yesilkartforum.com/forum/search?term=Chicago &in=titlesposts

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Youngpiglet, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Güney yakası çok kötü. Güvenlik yerlerde. Ama yavaş yavaş hippiler oraya taşınmaya başladı. Ev fiyatları vs artmaya başladı. Lanet olası Gallaghera dikkat etmek lazım. Gerçi eski haylazlıkları artık yok. Batı yakası daha güvenli ve güzel. Kışları çok sert. Shameless dizisinden öğrendiğim bunlar 😂

Ama adam gibi bilgi almak istersen alttaki linke tıkla.

https://yesilkartforum.com/forum/search?term=Chicago &in=titlesposts

Nedense Amerikan dublaj dinlermiş gibi oldum 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE fox crime chicago PD unutmayalım lütfen 🙂

• @hadi-BE The Alibi Room gidilip görülmesi gereken yerlerin başında gelir

• @Youngpiglet, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eğer çıkarsa önce ablamın yanına, birkaç ay üzerimdeki şoku attıktan sonra da ver elini Chicago yapmak istiyorum. İstanbul'dan gına geldi ama nedense oraya yakın hissediyorum. Tabii Boston ve Orlando'da canımdır.

• Uçak biletleri almış başını gidiyor bir de köpek eklenince iyice tuzlu oluyor. Çıksın da neyse bedeli verip arkama bile bakmamak istiyorum. ŞAFAK 30

• @gariban reis birazda benle konuşta bu senede banada çıksın he 😃

• Tampa kentindeki bir apartmanın otoparkında yakalanan 3 metrelik timsahın yakalanması için olay yerine Florida Balık ve Vahşi Yaşam yetkilileriyle ile polis çağrıldı.

Burada Tampa muhabbeti çok yapıyoruz,haberi görünce sizle paylaşmak istedim arkadaşlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@furkann bu timsah sahipsiz değil ki @Rhonster kaç gündür tampa da arıyordun evcil hayvanım nerede diye bak bulmuşlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |