Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Rhonster Aç kalmiyormusun ben Hatay usulü döner olursa çift lavaşa 4 dürüm yiyorum anca doyuyorum

• ⭐⭐ Banned

Başvurudaki mail adresini unutulursa ne oluyor

• @Calibraturbo başvuruda girilen email adresinin bir işlevi yok süreç ds260 formunda doldurulan email adresi üzerinden devam ediyor diye biliyorum yanlışsa arkadaşlar düzeltirler

• Banned

Ben anlamam. Eğer bana çıkmazsa kesin bir şaibe var bu işte. Gerçekten rasgele çalışıyorsa sistem o zaman bence bana çıkmalı. Bana çıkmazsa kesin şüpheli bir durum var. Olur olmaz elemeler yapmış demektir sonuç olarak bu durumda kesin kedi girmiştir olayın içine. Bence bir uzaylı kedi var. Sen, sen, sen gelme lan ayı diye seçiyor tek tek kafasına göre. Ben seneye mama kabıyla çekicem fotoğrafı.
    Bence bu Amerika’ lılarda olayın farkında değil ama Amerika başkanlarını 5. Boyut taki kediler ayarlıyor. Donald T. Da zaten fetaminci Sarmal ın uşağıydı. Güneyde yaşanan sorunlarda aslında Van kedileriyle sokak kedileri arasında anlaşmazlığın bir parçası.
    Sonuç olarak pişişik dalgalar beynimizdeki kedilerin komutlarıdır. 5. Boyutla Evrenimiz arasındaki bağlantıları bulup çökermek konusunda köpeklerden destek almalıyız. Artık tasmalarını çıkarmalıyız.

Dünya’ yı köpekler kurtaracak!

• ⭐⭐⭐⭐

@Ramazan ben 170 kiloyken bile o kadar yemiyordum sen ne yaptın 😃 istesem de yiyemiyorum mide ameliyatından dolayı ama günde 3 öğün arada da atıştırıyorum.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ramazan ben 170 kiloyken bile o kadar yemiyordum sen ne yaptın 😃 istesem de yiyemiyorum mide ameliyatından dolayı ama günde 3 öğün arada da atıştırıyorum.

Karatay ablanin kulagina gitmesin!! 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@letsdothis boş yere tartışıyorsun kendisiyle.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea kaale aldığım birisi değil malesef kendisi. katil birisi.

• ⭐⭐

@Rhonster ben 58 kiloyum ama iyi yerim 😂 5 tabak makarna yemişliğim var 🤭

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea kaale aldığım birisi değil malesef kendisi. katil birisi.

Katil derken?

• ⭐⭐⭐⭐

@Ramazan ben hiçbir zaman öyle aşırıya kaçmadım en kral yediğim 2 dürüm sadece 1 kere üniversite de iddaaya girmiştik 9 döner yemiştim karşı daki bırakınca bende bıraktıydım 😃 ama hazırlıklı gittim tabi normalde yiyemezdim o kadar

• @knnrn dediklerinizin farkındayım. İlgi alaka gösterip açıkladığınız için de teşekkürler. Dediğim gibi üst akıl, arka planda çalışan bir mantığın varlığına inansaydım bu kadar başvurmazdım.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea zamanında yaptığı aşı açıklaması yüzünden her ne kadar gün yüzüne çıkartılmasa da haberlerden kaybolsa da dolaylı yoldan bir çok yenidoğan çocuğun katili benim gözümde. yıllar önce aşılar zararlıdır diye bir açıklama yapmıştı bu açıklamasına sırf prof. diye inanan ailelerden zarar görenler oldu davalar filan açıldı da sonu ne oldu hiç bilmiyorum ayrıca dahiliye kendi branşı değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea kendisi kardiyolog eskiden dahiliye ile bir iken doktorun biri dahiliyeye diğeri kardiyolojiye bakıyormuş kendisi kardiyoloji tarafının hakimi.

• @Rhonster Evet simdi anladim ne demek istediginizi. O konuda bilgim yok ama beslenme konusunda ilginc onerileri var.

• @Sui Ben de bunun çekilişten ibaret olduğunu düşünüyorum, sadece yanlışlık olanları tespit etmek için erkenden çekiyorlardır dedim o kadar. Söylediğim gibi umrumda da değil bu konu. Ben açıklandığı tarihe bakarım. İster son günden çeksin ister ilk günden çekip hiçbir şey yapmadan bekletsin...

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea gerek var mı bu önerilere 😃 yemediğin zaman zayıfladığının kesin ispatı benim mesela 😃 60 kilo gitti yiyemiyorum diye 😃

• @Arthur-Morgan hocam neden bu kadar gerildin ki? Bu konuda konuşmanın alemi senin için yoksa takılmana da gerek yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Sui yoh olmaz kesin ip var 😃

• @Rhonster bir ucunu da bana bağlasınlar artık :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |