Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yahya-Öztürk yine bakalım ne olacak umudum yok ama belki çıkar bakalım bu yıl ne olacak. İşallah çok isteğenlere çıkar.

• @serkanist umudunuzu kaybetmenize üzüldüm, 10-12 yıl sonra kazananlar oluyor. Bence mesele de zaten bu; "vazgeçmemek". Has Not Been Selected görünce değil vazgeçince kaybetmiş olursunuz. Şu andan itibaren ülkemizde her şey doğru şekilde uygulanmaya başlansa bile toparlamamız ve güzel bir yaşam standartı yakalamamız 15-20 sene sürecektir. Sizce denemeye değmez mi? Umudunuzu tekrar kazanmanız dileğiyle 🙂

• @serkanist İnşallah 🙏

• @Yahya-Öztürk 15 -20 yıl diyerek bence fazla iyi niyetli konuşmuşsunuz.. bence çok rahat 50 yılı var.. evet her yerin ayrı bi zorluğu var ama ABD seviyesindeki yaaşam kalitesine bi 50 yılımız var medeniyet olarakda yaşam kalitesi olarakda..

• 55 Binlik kota 120 bine çıkıyormuş Yasa hazır deniliyor bu doğrumu ??

• @Emtee Nereden duydun?

• Banned

@Emtee

İnsanların kalbi var. 🤣

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emtee bizim ülke gibi bir kişi imza atıp ta olmuyor en az 2 aşamadan geçiyor. Bir yasanın geçmesi. Kaldı ki 45 gün kalmış açıklanmaya ondan bu gibi haberleri kaynak göstermedikçe yazma çünkü buradaki insanlar hassas ümit veriyorsun. Yasa olduğuna dair haberi gör ondan sonra açıklarsın.

• @Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Yahya-Öztürk 15 -20 yıl diyerek bence fazla iyi niyetli konuşmuşsunuz.. bence çok rahat 50 yılı var.. evet her yerin ayrı bi zorluğu var ama ABD seviyesindeki yaaşam kalitesine bi 50 yılımız var medeniyet olarakda yaşam kalitesi olarakda..

Doğrudur olabilir, herhangi bir analiz olmadan düşündürmek amaçlı kurduğum bir cümle oldu.

• @Emtee 120 bini görmedim ama biden ilk göreve geldiği günlerde göçmenlikle ilgili yeni yasalar çıkartmak için çalışmalara başlandığı haberleri vardı ve green cardın 80.000 e çıkarılacağı yazılmıştı. Bu 80.000 mevzusunu geçen hafta bir kez daha gördüm ama bunların yasaya ne zaman geçeceği belli değil.

• Banned

We're living in our own little Hollywood
    We're washed up stars
    Everything's gon' be good
    We got everything we need in our neighborhood
    No fancy cars

• ⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Adam geldi bekleyişin ortasına 7 senedir deniyorum diye giriş yaptı. Ne moral kaldı ne umut🙃

o zaman ben de şöyle giriş yapayım amcamın oğlu ilk kez geçen sene başvurdu ve çıktı. hem de
    cn 4000 lerde. ihtimal düşük ama umut her zaman var. ben nedense bu sene başvuran sayısında ciddi bir azalış bekliyorum. sebebi de başvuru zamanında ki abd de olan ırkçılık karışıklıkları ile covid den dolayı ölüm sayılarından dolayı. bunun üzerine bi de sayıları artırırlarsa neden olmasın diyorum.
    ayrıca işimi şansa bırakmamak istiyorum. bunun için de hem e2 vizesini araştırıyorum, hem de abd de ve kanada da yüksek lisansı araştırıyorum. yani anlayacağınız bütün tuşlara aynı anda basıyorum. biri denk gelir diye ümit ediyorum.

NOT: başvuru sayısı ile ilgili tahminim her hangi bir bilgi ve belgeye dayanmıyor sadece tahmin veya öyle olmasını istediğimden. :))

• Banned

@denizci10

Ahanda ben🤣
    Aynı şekilde kovalıyorum.

Ama çıkacağına dair ümidim yok.

• Merhaba arkadaslardogrumu anladım mayıs 8 de acıklanacak kazandıysak nısana kadarmulakata cagıracakalr (2022 nisan) sonra eylulekadarcıkıs yapmamız gerekecek surec dogrumu yanı 2022 eylul son cıkcıs gıbı

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee bizim ülke gibi bir kişi imza atıp ta olmuyor en az 2 aşamadan geçiyor. Bir yasanın geçmesi. Kaldı ki 45 gün kalmış açıklanmaya ondan bu gibi haberleri kaynak göstermedikçe yazma çünkü buradaki insanlar hassas ümit veriyorsun. Yasa olduğuna dair haberi gör ondan sonra açıklarsın.

Yazdığımı iyi oku milleti azarlar gibi konuşma! Ben soru sordum ayrıca bu seneye yetişmesede seneye yetişir. Yasa var mı diye soruyorum. Okey !!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bitkicel önce herşeyi sil kocaman bir silgi ile daha sonra 8 mayısta sonuçlar açıklandı mı. En fazla 1 hafta içinde de DS260 form doldurmak için erişime açacaklar. Tamam dimi buraya kadar. DS260 doldurduktan sonra eğer numaran 500 altındaysa tttteeeeeeeeeee 2021 eylüle kadar hiçbir şey yapmıyorsun. Çünkü 2021 ekim ayında ilk mülakatlar başlayacak o kişiler için eylül ayında mülakat tarihi verilecek bu tarih belli olduktan sonra sen sağlık raporu almak için unganlardan randevu alacaksın. senin numaran 150 olsun. 3 ekimde randevun var. Sende 1 ekime sağlık raporu için randevu aldın sağlık raporu 1 gün sonra veriliyor. 3 ekimde mülakattan geçtin pasaportun vize basılması için de konsoloslukta işte senin karıştırdığın yere geliyoruz. Sağlık raporunu ne zaman aldın. 1 ekimde bu tarihten itibaren 6 AY İÇİNDE amerikaya giriş yapman gerekiyor.

• @Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee 120 bini görmedim ama biden ilk göreve geldiği günlerde göçmenlikle ilgili yeni yasalar çıkartmak için çalışmalara başlandığı haberleri vardı ve green cardın 80.000 e çıkarılacağı yazılmıştı. Bu 80.000 mevzusunu geçen hafta bir kez daha gördüm ama bunların yasaya ne zaman geçeceği belli değil.

Bende 80 bin gördüm ama bugün abd danışmanlık hizmeti veren şirket instagramda yayınlamışlardı bende sormak istedim. 🙄

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emtee yazdığını okumayı bırak önce sen rakamları yazmayı öğren 120.000 yazıyon sonra 80.000 diyorsun. Ayrıca sadece sunuldu hazır değil yani aşağıdaki haberi okuyabilirsin

• @ayvalik10 ne okuyacağımı bn bilirim!! Bu senin haber öncekii !! Bugün gelen haberi sordum !

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emtee daha yasa görüşülmedi onaylandığı zaman zaten burası yıkılır. Önce amerika içinde ki bozuklukları düzenliyorlar. public charge ilgili tekrar gelişme oldu. Sonra ülke dışına el atacaklar. Sağlık sigortaları ile ilgili olarak gelişme oldu. Bazı planlar da ödemeyi eylüle kadar ertelediler obama care sigortasında mayıs ayından itibaren indirim verdiler. Yani önce amerika içini düzenliyorlar sonra ülke dışı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.8k

| | | |