Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sono tebrikler, pasaportunuza basılı vizeniz ile deneyimlerinizi okumak dileğiyle. Bol şans🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@leblebi İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. İnşallah hem DV2020, hem DV2021, hem de DV2022 talihlilerinin tamamının deneyimlerini okuyacağız. Zor geçiyor süreç ama her zorluğun sonu aydınlık inşallah.

• @goblis, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kaan-Türker, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Takım elbise ile resim çektirsek sıkıntı olur mu?

İçindeyseniz sorun olmaz

xD 😃 😃

• @Manwe6265 dv 2020 sureciniz nasil gecti nasil gittiniz?

• @Hussein, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Manwe6265 dv 2020 sureciniz nasil gecti nasil gittiniz?

Benim için stresliydi, onay aldiktan 1 hafta sonra ilk vaka cikti turkiye de ve 2 ay sonraya mulakat alanlar gidemedi, ucu ucuna aldim onayi

• @Manwe6265 aynen korona vakasi konusunda imzanizda oyle gorunuyor Tarihsel sureci. Bende belki zamaninda kcc ye kaydimi gonderseydim ds 260 belkide banada mulakat icin onay gelecekti. Sanirim artik dusunmeye gerek yok gibi dv 2020 bitti. Tam 25 likken en verimli ve donanimli zamanda abd de olmak varken ufacik bir virus herseyi alt ust etti. Bundan sonra 30 da green card yeniden ciksa ne olur 30 dan sonra ne yapilabilabilirki orda. Yas kac sizin bu arada

• This post is deleted!

• Merhaba arkadaşlar case numberı benim gibi olupta evrak isteği alan oldumu yada 3-4k civarlarında olupta?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beyc henüz DV2022 için hiç kimseye evrak talebi gelmedi.

• @gucarslan CN si XX olan Nurettin Beyin KCC den evrak talebi geldi diye mesajını okumuştum ama

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beyc yanlış bir bilgiydi.
    kendi danışman firmalarından almış o maili.

• dijital imza kısmında case number kutucuğumun yanında devamlı kırmızı ok çıkıyor kabul etmiyor böyle bir hata yaşayan oldumu acaba ?

• Merhabalar, hala kimsenin evrak talebi almaması süreci zorlaştırır mı veyahutta DV2021 gibi bir süreç olur mu bu sene de ?

• @marioglu07 eu dan sonra olan üç tane 0 ı yazmanıza gerek yok

• ⭐⭐⭐

@vrl60, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar, hala kimsenin evrak talebi almaması süreci zorlaştırır mı veyahutta DV2021 gibi bir süreç olur mu bu sene de ?

DV2020 ve DV2021’i etkileyen temel sebepler:

Trump
    Trump’in Yasağı
    COVID Bilinmezliği
    Üstte belirttiklerimden kaynaklanan is birikmesi

DV2022’nin mali yılı içerisinde bu dört unsurun hiçbiri yok, merak etmeyin. 1 Ekim’den itibaren DV2022’nin ilk mülakatları yapılmaya başlayacaktır.

• @gucarslan bey bu yolda en cok savasi veren sizdiniz, bu siteye girdigimden beri sizin dv case durumunuz ne durumda? ve bu agustos 7 de bır mahkeme yapıldı. dv 2020 ve dv 2021 lerın haklarını savunan bir durusma son durum, guncelleme nedır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hussein hepimiz bir savaş veriyoruz, hangimizin ne kadar çok mücadele ettiğinden çok sonuca ulaşmayı amaç edinmemiz gerektiğine inanıyorum. ben hep bunu amaç edindim, bu yüzden de çabam hepimiz için. biliyorum ki herkesin çabası bizim için..

her ne kadar benim durumum önemli olmasa da sorduğunuz için cevaplayayım.
    ben şuan çoğu DV2021 talihlisi gibi evrak onayı ve mülakat bekliyorum.

davalara gelirsek, şuan tek beklediğimiz J. Mehta'nın karar vermesi.
    hem DV2020 (Gomez) hem de DV2021 (GoH, Goodluck, Rosales) için karar aşamasındayız.
    bu kararlar inanıyorum ki hepimiz için olumlu olacak.
    bu hangimize faydalı olur bilmiyorum ama; kime fayda sağlarsa mutluluğumuz onundur.
    helali hoş olsun!

• Merhabalar. Benim dosya numaram baya arkalarda (EU26XXX) ama oturumum Polonya'da ve dolayısıyla mulakata gireceğim yeri Varşova olarak bildirdim. Polonya'da talihli sayısının Türkiye'ye kıyasla az olması ve Polonya vatandaşları için ABD'ye turistik girişlerde vize şartının olmaması benim açımdan süreci hızlandırır mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ali-35 merhaba. "Polonya vatandaşları için ABD'ye turistik girişlerde vize şartının olmaması" size hiçbir şekilde fayda sağlamaz, DV süreci tamamen farklı bir süreç çünkü.

diğer konu için de elbette seçilen sayısının az olması avantaj, bu konuda şanslısınız.
    tek sıkıntı, konsolosluğun performansı.. onu da bekleyip göreceğiz.

• @gucarslan Cevap için teşekkür ederim. Umarım süreç hızlı gelişir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |