Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EArslan galiba herkes aynı şeyleri yapıyor. 😊

• @Aas20 öyle galiba 😁 ama yapmamak lazım gibime geliyor. Çok düşük bir ihtimal sonuçta.
    Böyle söyleyince de zihnim, bu sene pasaport şartı, pandemi derken şansın iki katı, bir de eşinin başvurusu o da çarpı iki, olmaz deme olur bence diyor. Sonra bi kaç gün sonra bi bakıyorum yine dalmışım kadir zoraya evrim tayança 🤭

• @EArslan Kadir abi, İlkay abi ve Okan'ın videolarını izliyorum sadece. Ben o durumu aştım. Gerçekten istiyorum ama dediğim gibi olsun olsun en fazla %2 şansımız var. O yüzden çekilişe bel bağlamak yerine son senemde wat yapıp sonrasında dil okuluydu şuydu buydu derken kalmanın bir yolunu bulmaya çalışcam. Benim hayal pilot olmak olduğu için bu sebeple oraya gitmeye taktım kafayı.

• Umutla ve merakla bekleyen arkadaşlara çok ufak bir önerim olacak. İmzamdan da herkesin anlayabileceği gibi sürecin içinde birisi olarak dualarınızın başına ''hayırlısını'' mutlaka ekleyin. İnşallah dileyen, isteyen ve mücadele eden herkes bu hakkı kazanır ve süreci sonuna kadar götürebilir.

• İlkay Zaman kinqq 😂 kadir abi birde 😂 eşim ve ben başvuruda bulundum şans iki katı 😂🇹🇷🇺🇸 Ben gideceğimmmmmm 😂😂😂 ilk başvurummmm 😂😂😂😂yaşasın Gerçekleşecek hayaller 😂😂😂😂 İNŞALLAH 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

• aynen hayırlısı ne ise o olsun valla ben artık akışına bıraktım son 1 senedirde öyle video felan izlemiyorum hayal kurmak güzel ama olmayınca insanın morali bozuluyor 😃

• @salih2825 Zaten bu duruma şu gözle bakıyorum: Nasibimizde varsa zaten er ya da geç olacak.

• @akıf_turk hayal kurmayı bıraktın ozaman sen kanka 🙄🙂

• This post is deleted!

• Bu arkadasi kesfedeli 2 gun oluyor,videolari seffaf ve net ayrica samimi neyse o 🙂

Umarim bu niyeti tasiyan herkez o kucuk araliktan gecme sansini yakalar 🤲

• Rubbet TV takip edin kız uber yapıyor 😂😂

• @Emtee hayal kurmadan yaşanmaz ya en büyük motivasyonum hayal kurmak 😃 sadace usa videoları artık izlemiyorum çünkü fazla gaza getirip umutlandırıyo beni 😞

• @akıf_turk kanka bende öle hatta eşim umutlanma izleme diyor tartışıyoruz bazen sonra ben giderim sen kalırsın inanma sen bana diyorum sonra iki gün evde yemek yok 😂😂😂😂

• @Emtee fazla kızdırma suyuna git 😃 kardeşim ilk başta asla istemiyodu başvurmak sonra ben oranın avantajlarını anlattıp açtım videoları izlettim sonradan benden çok gitmek ister oldu 😃

• @Oğuzhan-Gürleyen kaç kişi vardı discordda, kaçta kaçına çıktı onu merak ediyorum

• @Melih-Tokal benim de ilk senem bu sene olmazsa dil okuluyla gidip kalmayı denemek istiyorum da biraz düşününce sanki türkiyeden daha kötü halde yaşarsın gibi geliyor bana düşünsene ssn yok green card yok vatandaşlık yok anca kaçak çalışabilirsin seni fazla çalıştırır paranı vermezlerse başvuru yapamazsın bir yere hakkını arayamazsın sistemin en altında ezilir durursun, bunun sonunda green card alacağında belli değil, baya riskli kuzenim amerikada wat ile gitti kaldı şimdi green card aldı 31 yaşında nasıl yaptın diye konuştum uzunca, Yıllarca kaçak çalışmış, her türlü işi yapmış bir türkün yanında 4 yıldan fazla çalışmış para biriktirip college okumuş sonrasında bir işveren onu sevmiş sponsor olmuş önce ilan vermiş sonra dava açmış bu işi amerika sınırlarında yapabilecek kimse yok diye ancak bu kişi yapabilir diye dava açmış sonuçlandıktan sonra anca yeni green card almış 21 yaşında wat ile gidip 31 yaşında anca green card almış tabi düşününce baya zor ben onla konuştum belki işi yokuşa sürdü ya da gerçekten rezalet olduğunda dolayı green card çıkmadan gelme dedi bilemiyorum bende onun yalancısıyım,

• @Melih-Tokal Totemle falan işimiz yok ben sevincimi discordda paylaşıcam buradan arkadaşlarla ona inanıyorum tamamen 😃 Geçen sene 1 sayıyla kaçırdım diye teselli ettim kendimi bu sene kaçma ihtimali hiç yok.

@Bekoray Valla kaç kişi vardı kısmını inan hatırlamıyorum ama bu sene tutarız bir istatistik geleneksel hale getiririz artık 🙂

• Bu 3. başvuruşum, her sene geçtikçe Türkiye'den göçme isteği daha da artıyor müthiş(!) halkımız, devletimiz sağ olsun 😃 Her sene Şubat-Mart-Nisan aylarında Youtube anasayfam tamamen Amerika'da yaşam içerikli videolarla doluyor 😃 Ama her sene farklı farklı kişileri, farklı konuları keşfetmek güzel oluyor.
    Vizeyi verecek kişiler şöyle forumdaki ortamı görse de "Vay be bu insanlar epey istiyor ha gitmeyi" deyip hepimize vizeyi verse keşke hauahuaha Her günüm böyle boş senaryolarla geçiyor, çabuk gelsin Mayıs da kafamız rahatlasın artık 😃

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu arkadasi kesfedeli 2 gun oluyor,videolari seffaf ve net ayrica samimi neyse o 🙂

Umarim bu niyeti tasiyan herkez o kucuk araliktan gecme sansini yakalar 🤲

Çok uzatıyor. Aşırı derecede bayıyor.

• @Corleone, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Melih-Tokal benim de ilk senem bu sene olmazsa dil okuluyla gidip kalmayı denemek istiyorum da biraz düşününce sanki türkiyeden daha kötü halde yaşarsın gibi geliyor bana düşünsene ssn yok green card yok vatandaşlık yok anca kaçak çalışabilirsin seni fazla çalıştırır paranı vermezlerse başvuru yapamazsın bir yere hakkını arayamazsın sistemin en altında ezilir durursun, bunun sonunda green card alacağında belli değil, baya riskli kuzenim amerikada wat ile gitti kaldı şimdi green card aldı 31 yaşında nasıl yaptın diye konuştum uzunca, Yıllarca kaçak çalışmış, her türlü işi yapmış bir türkün yanında 4 yıldan fazla çalışmış para biriktirip college okumuş sonrasında bir işveren onu sevmiş sponsor olmuş önce ilan vermiş sonra dava açmış bu işi amerika sınırlarında yapabilecek kimse yok diye ancak bu kişi yapabilir diye dava açmış sonuçlandıktan sonra anca yeni green card almış 21 yaşında wat ile gidip 31 yaşında anca green card almış tabi düşününce baya zor ben onla konuştum belki işi yokuşa sürdü ya da gerçekten rezalet olduğunda dolayı green card çıkmadan gelme dedi bilemiyorum bende onun yalancısıyım,

Doğruyu söylemek gerekirse benim de kafamda çok soru işaretleri var. Bunu yapmama değer mi diye düşünüyorum. 30 yaşıma kadar pilot olmak istiyorum(24'üm). O zamana kadar green card çıkar mı belli olmaz. Ama bir yandan diyorum ki elim yüzüm düzgün, bir kadını tavlamaktan yana bir sıkıntı çekmedim. Gitsem oraya wat'la sonra bir kız bulup evlensem ve green cardı alsam diyorum. Ancak söylemeliyim ki hem dini sebeplerden ötürü hem de kültürel farklılıklardan dolayı bir yanım hiç istemiyor evlilik yoluyla almayı. Çok fazla belirsizliğin ve kararsızlığın içindeyim ne yazık ki.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |