Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Günaydınlar herkese, bu sene zaman sanki biraz daha hızlı geçiyor gibi 🙈

• bu 8. başvurum diger basvurularımda hiç cıkacak hissine kapılmadım ama ne hikmet bu sefer sanki cıkıcak ama benim şevkim kalmamış heyecan hayal hiç biri yok acıkcası

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Belki size öyle geliyor 🙂 ne güzel.
    Bende de zaman durmuş gibi sanki...

• @gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu 8. başvurum diger basvurularımda hiç cıkacak hissine kapılmadım ama ne hikmet bu sefer sanki cıkıcak ama benim şevkim kalmamış heyecan hayal hiç biri yok acıkcası

İlkinden sonra pek heyecan vs. kalmadı açıkcası.
    İnşaallah herşey gönlünüzce olur 🙂

• @Oradaki, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Zamanın ne hızda geçtiği değilde hayatınızın ne kadar güzel geçtiği bence daha önemli.türkiye için genel durum pek iç açıcı değil buda beni çok üzüyor.

• ⭐⭐⭐

@Oradaki, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Oradaki Belki de öyle sürekli bir koşturmaca var evin içinde çocuklar sağolsun 😁 Zaman durmuş gibi hissettiğim zamanlar da oluyor tabi iyi şeyler düşünmeye bir gün hayallerimize kavuşacağıza inanarak geçirmeye çalışıyorum 🙏

• ⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Oradaki, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Zamanın ne hızda geçtiği değilde hayatınızın ne kadar güzel geçtiği bence daha önemli.türkiye için genel durum pek iç açıcı değil buda beni çok üzüyor.

@clourpoint öyle Turgut abi durum her geçen gün daha kötüye gidiyor 😒

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene bende aynen böyle hissediyorum 🙂 Sanırım başvurudan sonra foruma pek uğramadığım için böyle hissediyorum. Bu sene biraz umursamaz davranıyorum her şeye genel olarak ve bu davranış insana biraz olsun konfor sağlıyor sanırım.

• ⭐⭐⭐

@FreeMen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene bende aynen böyle hissediyorum 🙂 Sanırım başvurudan sonra foruma pek uğramadığım için böyle hissediyorum. Bu sene biraz umursamaz davranıyorum her şeye genel olarak ve bu davranış insana biraz olsun konfor sağlıyor sanırım.

Ne Amerika hayali ile ne de onsuz oluyor dimi @FreeMen bekleyelim bakalım 👍

• İşlerimin yoğunluğu nedeniyle tlf elime bile almak istemiyorum. Ama grubu takip etmeden de duramıyorum. Zaman çabuk geçiyor doğrusu

• Carmel-by-the-Sea California.jpg
    geri sayim devam ediyor 😀 Carmel-by-the-Sea, California

• ⭐⭐⭐

@Hyller benim içinde bu yıl biraz hızlı geçiyor sanki ve bu iyi bişey😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller benim içinde bu yıl biraz hızlı geçiyor sanki ve bu iyi bişey😀

@bidünya evet evet geçsin çabucak canım 🙏

• Merhaba arkadaşlar 2-3 haftadır giremiyordum foruma bi hal hatır sorayım dedim. İyisinizdir inşallah..

• @optimistic, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar 2-3 haftadır giremiyordum foruma bi hal hatır sorayım dedim. İyisinizdir inşallah..

Teşekkürler, iyilik sağlık. Siz nasılsınız? Şu dönemde en önemlisi can sağlığı sanırım.

• Bir seyler almak istiyorum (el aleti veya eve bir şeyler) fakat ya çıkarsa boşuna almış gibi olacam gibi geliyor. Çıkmazsa sanırım bir daha başvurmam.

• @omondoles, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bir seyler almak istiyorum (el aleti veya eve bir şeyler) fakat ya çıkarsa boşuna almış gibi olacam gibi geliyor. Çıkmazsa sanırım bir daha başvurmam.

Çıkma ihtimali %1 olan bir şey için sağlıklı bir mindset değil bu bence. Çekiliş sanki yokmuş gibi hayatınıza devam etmenizi tavsiye ederim. Zaten çıkarsa el aleti falan hiç umrunuzda bile olmaz herhalde, yeter ki çıksın 🙂

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@omondoles, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bir seyler almak istiyorum (el aleti veya eve bir şeyler) fakat ya çıkarsa boşuna almış gibi olacam gibi geliyor. Çıkmazsa sanırım bir daha başvurmam.

Çıkma ihtimali %1 olan bir şey için sağlıklı bir mindset değil bu bence. Çekiliş sanki yokmuş gibi hayatınıza devam etmenizi tavsiye ederim. Zaten çıkarsa el aleti falan hiç umrunuzda bile olmaz herhalde, yeter ki çıksın 🙂

%1 iyimser bir oran olabilir mi? 🙂 Belki 0.1 dir o. 🙂

• @Arthur-Morgan ya aslında bakış açım tam da bu ama yine de bir umut ediyorum böyle düşünüyorum.

• @cnryldz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@omondoles, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

%1 iyimser bir oran olabilir mi? 🙂 Belki 0.1 dir o. 🙂

İyimser değil, rasyonel. Başvuran/kazanan oranı 2021 için %1.26 idi galiba. Gerçi çok fazla kişi seçildiği için herkese sıra gelmeyecek ama kazandınız ekranı görme oranı %1.26.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |