Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Ramazan seviye şartı yok 0 dan başlayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler yasin hocayı bulmuştum bende ilk cambly i almadan önce ama yasin hocanın videoları ben ve benim gibilere uygun değil almak isteyen kişi 0 ingilizceyle başlıyor çoğunlukla içerik hakkında da eksik var mesela cambly deki öğretmenlerin bir çoğu aslında öğretmen değil sadece muhabbet ve belli başlı konular için orada.

• ⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yeşillenmiş yine buralar 🙂 Ünlü bir filozofun da dediği gibi;
    ''herkesin hayatına kimse karışamaz'' 🙂 🙂 Söyleyen abi maalesef filozof değil bu yüzdendir ki pekte önemi anlaşılmadı bu cümlenin.
    Ama bence TÜRKİYE'DE bu söz ülke mottosu olması lazım ve her sokağa caddeye asılmalı 🙂
    2. Söz olarak da ''Benim hayatımı yargılamadan önce, benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan,sokaklardan, dağ ve ovalardan geç...'' diye devam eden bir alıntı var.Elbette ki; çift yumurta ikizi bile aynı şartlarla yaşamıyor hayatı.Hepimizin de seçimleri ve imkanları doğrultusunda geçirdiği hayatları var.
    Gitmek için para biriktirmiş, iş yapsınGitmiş oturuyor, dağa gitsin şelale görsün.Falanca yaşta, quantum okusun roket atsınHer yerde okyanusmuş o boğulmuş derede 🙂 🙂 buraya hemen ''herkesin hayatına kimse karışamaz'' yapıştıralım. 🙂
    Burası son derece iyi niyetli abilerimin, saygılı genç arkadaşlarımın fikirlerini paylaşıp; deneyimlerin ve önerilen değerlendirildiği bir forum sitesi.
    Sözlerimiz, bazen kantarın topuzunu kaçırmamıza neden olabiliyor.Bende sıklıkla yapıyorum bunu 🙂
    ******Bu kadar uzatıp bunları yazmama sebep; arkadaşı hemen linç tahtasına oturtmuş bam bam eksileri yapıştırmışız 🙂 *****

Kimseyi linç tahtasına koymadım, hatta eleştirilmesine gerek olmadığını söyledim. Motive etme açısından da bir kaç hedef koydum ortaya. Eleştirdiğim dağ bayır gezmeyen adamlar okey oynamaktan başka bir iş yapmayan, bizim hayal ettiğimiz ülkelere kavuşabilmiş ama kıymetini anlayamamış gibi zaman öldüren kişiler. Doğrusunu yazabilmek gerekirse, ''Ben olsaydım o dernekte zaman öldürmek yerine dağ bayır gezerdim'' diyelim o zaman. Fakat Senin motto olarak sağa sola yapıştırdığın basma kalıp herkesin hayatı kendine ait, karışma dediğin zaman, Karışılmasını, üstüne fikir beyan edilmesini istemeyen, buraya yazmak yerine kendine saklar. Kimseden zorla planlarını öğrenip üstüne bir de eleştiriyor değiliz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Youngpiglet, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yeni green kart başvuruları ne zaman?

Basvurular yeni bitti, Ekim ayinda oluyor genelde, forumu takipte kalin gelecek yil icin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serdar-Ali-Yaşar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

https://dvprogram.state.gov/application.aspx
    arkadaşlar başvurular hala devam mı ediyor begin entry butonu mevcut görünüyor.

bir hata olmus sanirim, buton gelmis ama zaten tiklanmiyor...

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells buton bende hiç gözükmüyor bazılarında gözüküyor galiba.

• @crazycells Sanırsam dışarıdan kaçak başvuru alıyorlar. 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells buton bende hiç gözükmüyor bazılarında gözüküyor galiba.

Çerezden dir o çerezden. Deli gibi hepimiz bir kaç kez tıkladık kesin. Naapıcaksak 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaanvercetti, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bence tartışma yaratanlara cevap verilmemesi gerek, kendi kendine konuşsunlar. cevap verdikçe devamı gelecek çünkü. moderatöre rapor edilebiliyorsa yeterli olur

evet, lutfen o sekilde yapsin herkes. Zaten forumdan cikaracagiz hakaret etmek icin gelenleri, o nedenle cevap verip bosuna ortami bozmaya gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar gerçekten öyle mi diye merakımdan bastıydım 1 kere 😃 aheuaha

• @ibrahimasar İbrahim abi yazdığım yazı size cevap değildi(genel olarak).Arkadaş fikrini beyan etmiş.Belli ki bu konuda da bir düşünce (araştırma yapmış.) içinde.Buna istinaden gelen cevaplar heves kırıcı, hatta hırsızlık haksızlıkla itham edilir cinsten.Siz ilk 2 paragrafta sanırım; olayı mükemmel görmüş ve cevaplamışsınız.Fakat benim cevabımda da alıntı yaptığım diğer cümlelerinize katılmak mümkün değil.Bunu bu yazınızda da dile getirmişsiniz.
    ''Ben olsaydım o dernekte zaman öldürmek yerine dağ bayır gezerdim'' cümleniz gibi olmalı her şey; evet doğrusu bu çünkü.
    ABD ye giden veya Avustralya'ya ne sizin nede benim hakkımı gasp etmiş insanlar değil çünkü.
    Okey oynamanın nesi kötü?Okey oynamak keyif veriyorsa oynar.Okeyi Türkiye'de oynamayı sevmediği için gitmemiştir ülkeden.Okey oynarken, kızım eve sağlam ulaştı mı?, iş veren hakkımı gasp eder mi?Eve giderken kalabalık da bomba patlar, savaş çıkar mı?Araba alıp et yiyebilir miyim? Gibi gibi binlerce sebep var.Arkadaşın yazdıklarında ise 5/6 eksi olan yazıları var.Buda bana enteresan geldi.
    Aman abi neyse öyle işte, size direck olarak yazdığım bir şey değildi. saygılar...

• @Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu @Rai-Rai nin kuyruk acısı var heralde . Bana yok sesli güldüm yok askeriyeden içeri girince balığa döner falan. Kimsin sen basit bir er'sin en fazla ki her cümlenden belli oluyor. hayatında eline aldığın standart er silah ile devletin ağlamayın diye verdiği 10 kurşunu poligonda attın diye adam mı oldun sanıyosun sen insanları eleştirirken bir şey yok biz seni eleştirince küfür et ne ala memleket..

Dostum onlari yazan bendim. Tekrar sesli guldum. Bu sesli gulme cumlesi bir cesit hakaret olarak algilaniyorsa vay halimize.

• Screenshot_20201119-215029_Chrome.jpg

Hayırlı olsun, açıklanmış sonuçlar. Site diyor. STOP THE COUNT!

• ⭐⭐

@Concorde, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Screenshot_20201119-215029_Chrome.jpg

Hayırlı olsun, açıklanmış sonuçlar. Site diyor. STOP THE COUNT!

Nasıl yani

• @Zelene , @Concorde hocam o 2021'in sonuçları.
    Yukarıda kocaman 8 Mayıs'ta açıklanacaktır yazıyor 🙂
    Biz 2022'ye başvurduk bu sene.

• ⭐⭐

@academicus, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene , @Concorde hocam o 2021'in sonuçları.
    Yukarıda kocaman 8 Mayıs'ta açıklanacaktır yazıyor 🙂
    Biz 2022'ye başvurduk bu sene.

2021 açıklandı ya zaten dedim site bir hata verdi de yanlışla açıkladı mı 😄 bir unuttu yaşatan insanı bir kaç dakika umutlandım

• @Zelene haklısınız, beklemek zor 😞 ....

• @Zelene @academicus hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oluyor, ama biz fark edemiyoruz. Başvuru butonu filan açık, ne kadar biz bastığımız zaman ilerlemese de, kesin tanımlanan ip adresleri başvuru yapıyor.

• @Concorde, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene @academicus hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oluyor, ama biz fark edemiyoruz. Başvuru butonu filan açık, ne kadar biz bastığımız zaman ilerlemese de, kesin tanımlanan ip adresleri başvuru yapıyor.

Muhursuz basvurular yapiliyor olabilir. Biden kendi adamlarini kazandiracak. Demedi demeyin sonra 😁😁😁

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Concorde, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene @academicus hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oluyor, ama biz fark edemiyoruz. Başvuru butonu filan açık, ne kadar biz bastığımız zaman ilerlemese de, kesin tanımlanan ip adresleri başvuru yapıyor.

Muhursuz basvurular yapiliyor olabilir. Biden kendi adamlarini kazandiracak. Demedi demeyin sonra 😁😁😁

Bizde Biden'in adamlarındanız, sıkıntı yohh 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

46

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.7k

| | | |