Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 ya ne bileyim 5-6 bin dolar kendimiz bankada göstersek, üstüne ev araba göstersek bir de bu vasıf gerektirmeyen iş olsa kabul alınır diye dusunuyodum ben ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X para + ev + araba olduktan sonra sıkıntı olmaz. Amerika hükümeti şunu söylüyor kardeşim sen buraya gelince sana bakmayım sen kendin ayakların üstünde durman gerekiyor. mayısa kadar 6 ay var. Hadi numaran 500 olsa bile ekimde mülakatın olsa bile 5 ay da ekime var. Sağlık saporundan 6 ay kadar girmek için vaktin var. Nerden baksan 15 - 20 ay var yani kendine bir meslek uğraş bulup onun hakkında geliştir kendini. El becerisi olan mesleklere yönel

• @ayvalik10 dedikleriniz de çok haklısınız. Şuan okuyorum yani ben bir işte çalışmam zor ama deneyeceğim bir şekilde. Teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X bu forum da her bir olay için başlıklar vardır. mayıs başında 2022 başvuru aşamaları başlığı açılacak. O zaman başvuru ile gelişmeleri amerikada adres yardımı evrak yardımı gibi konular konuşulur. Ama herşey sırayla ondan şimdilik havadan sudan konuşulur. Bilgi almak istiyorum dersen 2019 - 2018 - 2017 başvuru aşamaları - mülakat deneyimleri başlıklarıın okuyabilirsin

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

başbaşa kaldık arkadaşlar mayısa kadar buralar bizim 😃

Bu sözün bana Askerlik anımı hatırlattı. 45 günlük acemilikten sonra 15 gün şöför talim eğitimine kalmıştık. Koskoca İskenderun Deniz Alayı 400 kişi bize kalmıştı. Biz gene kalabalıktık, o esnada yalnızlık hissini anlamıyordum. 20 ayrı bölüğün onbaşı çavuşu, yani oranın uzman askerleri, acemileri eğitip onlara mıntıka temizliği yaptıran ''KOMUTANLARI'' her bölükte 3er 5er kişi kalmıştı ve koğuşların etrafında onlar mıntıka yapıyordu bu sefer. Şaşırmış ve garipsemiştim. Bağıra çağıra bizlere iş yaptıran o uzman askerler sanki yaşça ufalmıştı. Biriyle sohbet ettim o ara, sanki halinden buruk gibiydi, böyle işte, yeni acemiler gelene kadar burada böyle bi başımıza kalıyoruz demişti.

Şimdi sadece başvuru ve sonuç döneminde gelip giden, ya da forumu yeni bulan acemiler geldikçe onları gören, onun haricinde buralarda takılan, siteyi bir nevi facebook gibi kullanan bizlere kış geldi. Buradayız yine biz bize. Bizim gibilere çıksada @MySea , @semavi ve onlara benzeyen onlarca arkadaşımız gibi, forumun mesaisini çok aksatmadan gider gelir bakarız. Rahat etmeyiz yoksa. Bir kişi bir kişidir. Bir yardım bir yardımdır. Elimizden ne gelirse buradan ses veririz. Şimdi Kasımın onuyla birlikte başlayan kışı Mayısın 8 indeki baharda açan çiçeklerle karşılama zamanımız geldi.
    -- İYİ TATİLLER ARKADAŞLAR
    -- SAOL!!

Yeminle bir kaç gün önce aklıma gelmişti 😂 Forum acemi birliği gibilerinden. Hiç bir şey bilmeden geliyoruz foruma, okuya okuya, sora sora her şeyi öğrenip gidiyoruz. Bazıları alayda uzman kalıyor ya da teğmen. Garip 😁

• ⭐⭐⭐

• Şimdi bu yıldızlılar teğmen üsteğmen falan oluyor o zaman. 😃

• @Chandler :)) öyle duruyor hocam

• Benim yıldızıma daha çok var 😃 😃

• @Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Benim yıldızıma daha çok var 😃 😃

Sana yüzbaşı yakışır 😃

• Yok yok sen general ol 😃

• @Chandler 😃 😃

• Herkeze bol şans dilerim işallah hak eden ve isteğen uzun süredir başvuran ve onun için ailesi için iyi olacak birilerine çıkar bol şans dilerim 🙂

• merhaba herkese öncelikle başvuranların Allah gönlüne göre versin inşallah hakeden kazansın ben de kaç senedir müracat edecektim çıkarsa gidemem başkalarının hakkına girmiş olmıyayım diye müracat etmedim ama bu sene son dk pasoport çıkarıp kayıt yaptım bir hayalim var oğlumun geleceği ve kendi hayallerimi gerçekleştirmek için green card busene çıkar ve bu yola bizde gireriz

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler ben komutanım ama rütbemi saklıyorum 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler ben komutanım ama rütbemi saklıyorum 😃

oo harbiden sen yüzbaşı olmuşsun 🙂

• Merhaba arkadaşlar benim heyecanla merak ettiğim olurda insallah hepimize çıkarsa , mülakat tarihi çekiliş sonuçlarından kaç gün/ay sonra belli olur

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler çok oldu yeni terfi yaklaştı sen ne diyon 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler aha taktım yıldızları 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler aha taktım yıldızları 😃

yakışırr 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |