Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Enteresan enteresan işler..

• Bu ilk seferde öylesine başvurmuşken hatta başvurduğunu dahi unutmuşken greencard talihlisi olanlar nasıl bir şansları talihleri var anlamak mümkün değil

• @kprelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu ilk seferde öylesine başvurmuşken hatta başvurduğunu dahi unutmuşken greencard talihlisi olanlar nasıl bir şansları talihleri var anlamak mümkün değil

Mayısta gelirler öylesine başvurduk çıktı derler sorarız geldiklerinde 😃

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@kprelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu ilk seferde öylesine başvurmuşken hatta başvurduğunu dahi unutmuşken greencard talihlisi olanlar nasıl bir şansları talihleri var anlamak mümkün değil

Mayısta gelirler öylesine başvurduk çıktı derler sorarız geldiklerinde 😃

Ahhh bitmiyorlar... 😅😮😐🙁

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Enteresan enteresan işler..

Dimi 😂😂

• @ufo349, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells hocam ben tc kimliğimi katbettim. arayıp iptal ettirdim. şimdi yeni kimlik başvurusu yaptım. bu durum green card başvurumda sorun olur mu veya pasaportum da.

Sorun olmaz. Neden sorun olsun ki?

• @ufukcinar Teşekkürler.
    Crome,Edge,Mozilla ile denedim Browserları kaldırıp tekrar kurup deneyeceğim.

• @ibrahimasar Yazdıklarımdan ne demek istediğimi gayet iyi anlamışsınız, belli oluyor ki niyetiniz iyi ve çözüm üretmek istiyorsunuz. Teşekkür ederim.
    Burada isimleri karıştırmam anlaşılabilir bir durum olduğu halde bazıları bunu kendilerinin anlayabileceği türde bir eğlence türüne çevirip takılmış 🙂
    Burada yardım alabilmek ve çözüm üretebilmek için bulunuyoruz.
    serious

• ⭐⭐⭐⭐

@southern, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar Yazdıklarımdan ne demek istediğimi gayet iyi anlamışsınız, belli oluyor ki niyetiniz iyi ve çözüm üretmek istiyorsunuz. Teşekkür ederim.
    Burada isimleri karıştırmam anlaşılabilir bir durum olduğu halde bazıları bunu kendilerinin anlayabileceği türde bir eğlence türüne çevirip takılmış 🙂
    Burada yardım alabilmek ve çözüm üretebilmek için bulunuyoruz.

Kimsenin ard niyetli olduğunu sanmıyorum. Şaka yollu demek istemiştir diye tahmin ediyorum. Takılma böyle şeylere. Başarılar.

• ⭐⭐⭐⭐

Onlar ki toprakta karınca, suda balık, havada kuş kadar çokturlar... Demiş Nazım Baba.. Bana bu şanslı kitleler bu şiiri anımsatıyor. Çok detaylı ele alınırsa şiirde anlatılanla çok büyük benzerlikleri bulunabilir. Onlar, yani ilk seferde başvuru yapıp unutan, sonra takk diye kazanlar öyle çevrelerinden habersizdir ki bazen, kaza videolarında gördüğümüz son saniye geri döndüğü için araba yanından geçip direğe vuran adamdır onlar. Arabasından inmekten vazgeçtiği an yanından tır geçen, raylarda yürürken arkasından gelen treni fark etmez de bir çiçek görüp raydan çekilerek çiçeği almaya gider ve son anda kurtulur. Onlar tek kolon sayısal oynayıp 6 bilenlerdir. Onlar Dimyat'a pirince giderken evlerine bulgur kamyonu devrilenlerdir. Onlar Las Vegas da slotta kredi görüp tuşa basar, jeton atmadan 3 tane Cherry yi yan yana getirip kazandıklarına inanamazlar. Onlar ki her Mayısın ilk haftasında Foruma gelip bizlere saç baş yoldururlar... Helal olsun onlara... Kaderde varsa yapacak bişe yok. 🙂

• arkadaşlar pasaport şartı kaldırılmış mı başvuru yapanlar bilgilendirebilir mi acaba

• @sincapiton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar pasaport şartı kaldırılmış mı başvuru yapanlar bilgilendirebilir mi acaba

Hayır, kaldırılmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sincapiton bitmesine 3-5 gün var Türkiye mi zannettin gece yarısı karar alsınlar. Sıkar biraz

• ⭐⭐⭐

Deme deme nasıl şans anlayamıyoruz 🙈

• @southern panik yapmayın. Ben chromeda olmuyor diye9-10 defa Explorer zorladım ama olmadı. Chromeda deneyeyim dedim. Ve chromeda tamamladım.

• Arkadaşlar 1 aylık bebeğimiz var , foto çekilmesi sorun tabi, ufaklığada foto yüklememiz gerekiyormu?
    Kendimizin fotosunu fotoğrafçıda çektircez ufaklık İçin sorun olucak bu

• ⭐⭐⭐⭐

@okan22 evet şart beyaz bir bez çarşaf gibi birşeyin üstüne koyun ve yukarıdan ağrı kendisini tutmadan sadece yüzü seçilecek kadar bir foto çekmeniz yeterli.

• @efeozgur35, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bakk25, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@efeozgur35 zor olan bir şey yok uçağa biniceksin gidiceksin sonrası senin elinde 👍

dostum b1/2 vizesi ile gideceğini söylemiş sanırım kaçak kalacak 🙂 tut ki istediği gibi bir süre gitti ve sonrasında deport yedi. Tüm hayaller o zaman yıkılıyor 🙂

Deport yediğimiz de hayatımızda değişik bir anı katmış oluruz 🙂 tabiki de amacimiz kaçak yaşamak değil belki bekar olsam dusunebilirdim ama benim ailem var. Planlarımiz çok büyük bir yatırım yapmadan oturum alabilmek bir çok örnekleri var tabiki de orada olmak gerekiyor
    İlk hedef green kart yine çıkmaz ise duvarları yıkıp geçmek gerekiyor . Bu benim hayalim ve ben o ülkeye gidicem iyi veya kötü olur ama.en azından denedim derim 👍

• ⭐⭐⭐⭐

@Dex, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşım için soruyorum; green card'a başvurmak için cuma gününe pasaport randevusu aldı. Bana 4 günde gelen pasaportun arkadaşıma haftaya cuma gününe kadar ulaşmama ihtimali var mı?

ulaşmasına gerek yok başvuru yaptıktan bir veya iki gün sonra e-devletten tüm bilgilerine ulaşabilir. o bilgilerle başvuru yapılacağı için de sıkıntı olmaz.

• Deprem oldu, geçmiş olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.6k

| | | |