Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Acaba resimim doğrumu cektim ya saclar kulaklımı kapatıyor biraz ama pasaporta verdiğim resimi verdim pasapaortta gecen grenn carddada gecer bence

• @crazycells peki çocuk 6-7 aylık fotoğraf gerekmez sanırım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@albayrakkosova, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells peki çocuk 6-7 aylık fotoğraf gerekmez sanırım

1 günlük de olsa fotoğraf gerekiyor.
    Bebeği açık renk zemine sırt üstü yatırıp üstten fotoğrafı çekilebilir. Bebeğin kameraya bakıyor olması ve karede birinin kolu falan olmaması gerekiyor. Biraz uğraştırıcı ama yapabilirsiniz.

• @Drywall inşallah

• ⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@travelleth sevgili iken birlikte çekilen resimler videolar nişanlı iken çekilen resimler nikah kıyılırken çekilen resimleri isteyecekler. Çünkü green kart sahibi ile evlilik yaptırıp amerikaya götüren şirketler vardı ver parayı al green kartı. Kaldı ki karadenizliler varsa onlar bilirler oralarda hala devam ediyor mu bilmiyorum yabancı eş getirme. Karşılığında para alıyorlardı.

anlıyorum ne demek istediğinizi ancak şöyle bir durum var.. biz normalde 2 sene sonra evlenmeyi planlıyoruz. eğer o zaman evlenirsek elbette düğün yapacağız. ancak her halükarda nişan gibi bir işe girmeyeceğiz. ama mayısta greencard çıkarsa düğün de yapmayı planlamıyoruz masraflar fazla olacağından direk gidip belediyede imza atıp evleniriz diyoruz. o antalya'ya benim yanıma, ben istanbul'a onun yanına gittiğimde çekilen fotoğraflarımız mevcut elbette.. whatsapp konuşmalarımız da mevcut elbette. ama öyle nişanlık nikahlık bişi yapmayı planlamıyoruz..

• Herkese merhaba

Bende bütün aklıma takılan konuları okudum hatta eşim bı ara artık yeter moduna girdi. Emeği geçen herkesin eline sağlık çok teşekkürler

• @denizci10 kız kardeşim ve annem ingilteredeler onlar içinde başvuru yaptım ben yaşadığı yer olarak birleşik kralığı işaretledim yani onların başvuru geçersizmi olucak şimdi biliyormusunuz ?

• bende fotoğrafta sorun yaşıyorum fotoğrafı taratıyorum ama - herşey tamam - kontrol ediyorum - fotoğraf kare değil diyor -anlam veremedım .
    :///

• @crazycells Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Ben şu anda açıköğretim lisesi okuyorum son 10 puanım kaldı önümüzdeki ay kesinlikle geçiyorum. YKS de 4 senelik üni. kazandım üniversiteye kayıt oldum. şu anda üniversite öğencisi olarak gözükmekteyim ama lise mezunu olmadım önümüzdeki ay diplomayı alıyorum. sormak istediğim GC sonuçları açıklanana kadar diplomam elimde olacak. şu anda başvuru yaparken lise mezunu mu yoksa ilkokul mezunu mu seçmeliyim? bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. teşekkürler.

• This post is deleted!

• @crazycells cok tesekkur ederim admin seviliyorsun.

• @clourpoint Olsa neyazar işine yaramayacak.

• arkadaşlar vize paralarını şimdiden biriktirseniz iyi olur 2022 de öngörülen dolar kuru 15 tl

• @akıf_turk bulundukları ülkeyi ingiltere olarak seçmişsin neden geçersiz olsunki

• @Mr-Gabriel üniversite öğrencisi seç

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serkanist mesaj kutunu kontrol eder misin

• Dv 2021 konusuna yazdığımdan dolayı buraya tekrardan yazıyorum.
    Arkadaş fotoğraf çekerken güzellik efekti açıkmış dolayısı ile telefon tarafından fotoğrafa müdahale olmuş fakat yüz şeklinde falan bir değişiklik yok sadece göz altı torbaları falan düzeltilmiş. Bu durum başvurunun geçersiz sayılmasına sebep olur mu @crazycells cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

• @crazycells sağol hocam

• @yayakaldim34 Sistem tarafından kabul edildiyse ve yüzünüzü olduğundan çok farklı göstermediyse sorun olacağını sanmıyorum.Keşke başvurmadan önce kontrol etseydiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |