Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• fotoğraf dosyasının adını turnthepage yaptım başvururken arkaya şu aşağıdaki şarkıyı açtım tam şarkı bitti submitledim herkese bol şans ilk başvurmamdaki totemim de böyle olsun ahaha şu hayatta istediğim şeyleri hep elde edebildim zorluk çekmedim umarım bunda da şansım yaver gider.

alt metni

• Hopefully.!same ol' wishes.png

• @Arthur-Morgan 14 kere, ilk harf büyük, gerisi küçük. Ama 13.de, 38.000. sıradan ve şimdi tekrar başvurdum. İyi düşün 🙂

• ⭐⭐

@BezmiNusret, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@muhammed01 Büyükelçiliğin sitesinde Green Card tecrübesi olan fotograf stüdyoların listesi var.Ben direk onlardan birine gittim.Green Card dememle içeri gir müsait dedi.Bu yol daha güvenli geldi.Şöyle olacak böyle olacak demedim.30 dk sonra mail olarak gönderdi.

Fotoğraflar için ne kadar ödedin

• @kingocali Bu sefer değişiklik olsun diye küçük yazacağım diğer harfleri. Telefon numarası da vereceğim ve farklı bir email kullanacağım. Bakalım işe yarayacak mı 🙂

• @Arthur-Morgan Hayırlısı olsun 🙂

• fotoğraf olayını çok takıyorsunuz milyon tane insan var cevremde kendi cekip kazanan.

• ⭐⭐⭐⭐

@goblis sadece bilgilendirme tam tersi mersin içel ilinin merkez ilçesinin adı 😃

• valla ben başvururken doğduğum yere ICEL, adres yerine city'e AKDENIZ state yerine MERSIN yazdım

• Haydin cumleten hayirli olsun. ( 3 tane basvuru yaptim turkce karakterleri hatirlamiyorum.)

• Ekran Alıntısı.PNG

İlk başvurum son olması dileğiyle...

• Herkese iyi geceler.Allah herkesin yardımcısı olsun.Benim sorum şu olacak,yardımcı olursanız sevinirim.Ben hem ev hanımıyım hem de bir üniversitede örgün öğretim öğrencisiyim,4 yıllık.Bu sene son senem.4.sınıfım.Çalışmıyorum diye mi yazmalıyım yoksa öğrenci diye mi yazmalıyım?

• @asilelif 30 TL ödedim.Karşıyaka/İzmir'de ki fotografçıda çektirdim.

• geçen sene gönderdiğim fotoğrafı bu sene idphoto4you sitesinde kontrol etmek için sisteme yüklediğimde ölçülerin uymadığını kafamın yarısının çıktığını fark ettim. fotoğraf boyutları sanırım daha büyükmüş. umarım has not been selected yazısında etkisi yoktur 🙂

• @arman, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

sevinirim

üniversite öğrencileri için olan kısmı seçmeniz daha doğru olur.(Some university courses öneriliyor.) bol şans.

• Geçen sene eşimle 2 bekar olarak başvuru yapmıştık. Bu sene evli statümüzde ki ilk başvurumuzu yapacağız bu sene de totemimiz bu olsun 🙂 Herkese bol şanslar diliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Captain-Bugulata hayırlı olsun bol şanslar 🙂

• @quikless merhaba tam olarak ayarlamayı o kontrolü nasıl yapıyorsunuz bende kendi fotoğrafımı kontrol etmek istiyorum ama detayları söylerseniz sevinirim

• Merhaba benim bı sorum olucak yeni kimliklerde doğum yeri yazmıyor eski kimliğimde doğum yeri İstanbul'un ilçesi olan Kadıköy yazıyordu sizde doğum yeri kısmına kadikoymu yazmam gerekiyor yoksa İstanbul yazsam yeterli olur mu ?

• evet bende başvurumu tekrar yaptım 7. basvurum ve son basvurum olur umarım herkese bol sans 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |