Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Başvuru sayfasında hala check status yazıyor.Türkiye saati ile kaçta başlar acaba?

• Arkadaşlar hepimize bol şanslar.
    Umarım herkesin gönlüne göre olur.

• Geçen seneyi es geçip bu sene tekrar şansımızı denemek isteyen biri olarak sayının az olma olasılığını düşünemiyorum. Hepimize bol şans 👏🏼

• @crazycells Dosya bilgilerinden. Kısacası photoshopla yapılan küçültmeden bahsediyorum. Bir sorun oluşturur mu?

• Bu sene ilk başvurucum olacak, öncelikle kendime çıkmasını çok isterim. 5 yıldır başvurup ta çıkmayanlar var inşallah bu sene onlara da çıkar çünkü bidaha greencard çekilişi olmayabilir.

• Selam, henüz link mi açılmadı acaba 2022 başvuruları için ?

• @EMO, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selam, henüz link mi açılmadı acaba 2022 başvuruları için ?

Akşam açılacak.

• @EMO 19.00 da açılıyor

• @Joey

Mülakata böyle gidiyoruz.

• Günaydınlar, her şey gönlümüzce olsun son 8 saat ✌🙂

• ⭐⭐

@Serdar-Ali-Yaşar 2. Basvurumda kazandım

• Arkadaşlar Ankara Çankaya da nüfus müdürlüğüne giden var mı aranızda pasaport çıkartmak için?

Bu ne kalabalık alam çok dar zaten covid bulaşma riski fazla siz olsanız gider miydiniz? Buraya gitmeden pasaport çıkartamaz mıyız

alt metni

alt metni

alt metni

• Merhabalar resmi sitedeki foto ayarlayıcı resmin kalitesini düşürüyor en iyi alternatifi nedir acaba

• Kimi bu sene başvurularda azalma olur diyor kimi çok artış olacak diyor😄 artık bakalım hangisi olacak🤔 hayırlısı diyelim herkesin gönlünce olsun🙏☺

• @al_ti74, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar resmi sitedeki foto ayarlayıcı resmin kalitesini düşürüyor en iyi alternatifi nedir acaba

idphoto4you

• @Chandler teşekkürler ayarlar nasıl olacak acaba Türkiye, pasaport, ölçüler?

• @asilelif merhaba. Fotoğrafı fotografçı da mı çektirdiniz?

• Arkadaşlar Ankara Çankaya da nüfus müdürlüğüne giden var mı aranızda pasaport çıkartmak için?

Bu ne kalabalık alam çok dar zaten covid bulaşma riski fazla siz olsanız gider miydiniz? Buraya gitmeden pasaport çıkartamaz mıyız

• @crazycells Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Evet, ben de benzer bir söylenti duydum. Şu an halihazırda study permiti olanlar belirli koşullar dahilinde, eğer okulları in-class eğitimi zorunlu kılıyorsa ülkeye kabul ediliyorlar. Benim gibi yeni başvuru yapacak olanlar için ise ufukta yakın tarihe bir kabul gözükmüyor açıkçası.

Eylül ayında açmayı planladıkları sınırları Ağustos ayının sonunda yayınladıkları bir bültenle Ekim ayına ertelemişlerdi. Şimdi de 31 Ekim tarihine ertelediler. Sanıyorum ki bu süreç böyle ilkbahara kadar devam edecek zira gerek hükümet tarafından gelen açıklamalar, gerek orada yaşayan akrabalarım ve arkadaşlarımdan edindiğim bilgiler doğrultusunda Kanada şu an salgında ikinci dalganın içerisinde ve genel kanı ikinci dalganın ilk dalgaya nazaran daha şiddetli olacağı yönünde.

alt metni

alt metni

alt metni

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |