Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba DV2022 için şansımı denemek istiyorum. Foruma yeni üye oldum.
    Hepinize çekilişte bol şanslar

• Arkadaşlar Green kart 1. başvuru malum çıkmadı bu sene yine başvuru yapacam aklıma takılan bir soru var resim çektirirken eşim tesettürlu resim cektirirsem sıkıntı olur mu çekilişte daha önce tecrübeli arkadaşlar var mı yani açık saçla resim çekmez nasıl bir yol izlemeliyim

• @Mustafa34 Başörtülü olunca da kabul ediliyor, yönergede okuyabilirsiniz ilgili bölümü.

• @Arthur-Morgan teşekkür ederim

• amerika özgürlükler ülkesi niye başörtüsüyle kabul edilmesin ki. zaten kabul etmiyolarsa başvurmazdınız değil mi?

• @lopsuzaydo aynen tereddüte kaldım burada ki gibi bazı yerlerde yasaklara alıştık emin olmak için sorayım dedim teşekkür ederim

• @Mustafa34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar Green kart 1. başvuru malum çıkmadı bu sene yine başvuru yapacam aklıma takılan bir soru var resim çektirirken eşim tesettürlu resim cektirirsem sıkıntı olur mu çekilişte daha önce tecrübeli arkadaşlar var mı yani açık saçla resim çekmez nasıl bir yol izlemeliyim

Alnının gözüktüğünden emin olun. Hükümetin kendi paylaştığı örnek fotoğraflardan birtanesi bu şekilde:
    https://travel.state.gov/content/dam/passports/photo_examples/_MG_3496_headscarf_GOOD.png/jcr:content/renditions/original

• @hasan44 söylediklerinize kesinlikle katılıyorum. Asla hayallerinizden vazgeçmeyin ve umudunuzu/hevesinizi kıran insanlardan uzak durun.

• @lopsuzaydo dövseydin

• @kaanvercetti çok ama çok teşekkür ederim

• bu siteye yükleyip kendiniz uygun formata getirebilirsiniz.

• iyi akşamlar. daha önce okuduğum bir gönderide gc başvuru fotoğrafının amerika vize fotoğrafından farklı olduğu yazıyordu. deneyeniniz oldu mu, tamamen farklı mı? ben geçen sene başvurumda amerika vizesi başvuru fotoğrafını kullanmıştım. değiştirmek mi gerekiyor?0

• @quikless tamamen farklı değil, fotoğrafçıya gidince amerika vizesi için diyorsunuz, eve gelince edit yapmanız gerekiyor, idphoto4you.com dan editleyebilirsiniz fotoğrafı.

• @Joey teşekkürler, umarım bu dikkatsizlik geçen sene doğrudan elenmeye sebep olmamıştır. vize fotoğrafı çekilip site onayladığı için hiçbir değişiklik yapmadan başvuru yapmıştım. bol şans şimdiden

• @quikless Yanlış ölçülerde yüklendiği halde veya geçen yıl ile aynı fotoğrafı yüklediği halde seçilenlerin olduğunu okuyoruz sağdan soldan fakat %100 emin olmak da mümkün değil, içinizde bir şüphe olarak kalacak. Bu sefer ders alıp en doğru şekilde yapmak lazım.

• @Arthur-Morgan kesinlikle öyle, geçen sene son dönemlerde sürekli fotoğraf konusunda esnek davrandıklarını okuyordum. yine de şimdi böyle bir şüpheye düşmek biraz üzücü oldu. sitede ki yazılardan faydalanıp doğru şekilde yapmaya çalışacağım.

• Artık son gündeyiz. Bugünün akşamında başvurular başlıyor.

Günlerden ise Florida.

florida.jpg

İspanyolca'da çiçek açan anlamına gelen Florida eyaleti 1819 yılında İspanya tarafından 5 milyon dolara ABD'ye satılmıştır. Güneşli olduğundan "sunshine state" olarak adlandırılır. Portakalı meşhurdur ve timsah denince akla Florida gelir.

Aynı heyecanı başvuruların açıklanacağı günlerde yaşamak dileğiyle. Herkese sağlıklı günler dilerim!

• İlk günden başvuru yapılır mı sizce? Onu düşünüyordum şimdi. Sitenin çöküp başvurunun gönderilip gönderilmediğini anlamak, bilmeden aynı başvuruyu 2 defa yollamak falan var direkt reddedilme sebebi. Siz ne yapacaksınız?

• @kaanvercetti Geçen yıl ilk günden başvurdum, benim başıma geldi bu çökme olayı. Ama muhtemelen uzun süre ekranda beklediğimden dolayı time-out verdi.

Bu yıl birkaç gün bekleyip öyle başvuracağım ama asıl sıkıntı son günlere bırakmak. O zaman fena çökmeler çok oluyor.

• Ben ilk gün başvuracağım. Ama dediğiniz gibi ilk saatler belki biraz sıkıntılı olabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |