Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• gençler bu site nasıl kullanılıyor bilen varmı benim kayın pederde başvurmak istiyor ama lise mezuniyeti yok. ama motor ustası(machanic) buradan bu iş işe yarıyormu nasıl öğrene biliriz ?

• ⭐⭐

gene başladık buraya takılmaya

• Hadi Hayırlısı - 4 yıl oldu başvuruyorum - bu yıl enışteye ve ablamlarada başvuracağım - enişte uzun yol söförü - iki çoçuk var - onlara çıkarsa benım gitme işi da kolaylaşır - Sadece Eniştede pasaport var - ablamda ve çoçuklarda olması gerekiyormu dostlar bunu bilmem lazım. teşekkürler

• ⭐⭐

@serkanist başvuru yapanın en az 6 ay geçerli bir pasaportu olması gerekiyor, enişteniz adına da başvuru yapabilirsiniz ama ablanız için de başvuracaksanız onun da pasaport alması gerekiyor

• Ablamın yok onun içinde başvursam iki sans olacak bu kesin ve iyi bir şey - en azından çıkarmak lazım die düşünüyorum -

En iyisi bu bence ,

Çoçuklar için geçerli değil sanırım.

Bakalım Bu yıl ne olacak

Benim 4 yılım - çıkmadı 9 yılım var zorunlu emeklilik süreme - sonra çıkmasada bir yolunu bulup gidip kalacağım amacım bu.

🙂

Gariban teşekkürler.

• ds 160 formuna koydugum fotoyu kullansam sorun olurmu ama randevu almadım öyle doldurdum duruyor sadece

• ⭐⭐

@gorkem34 son 6 ay içerisinde çekilmiş uygun formatta bir foto isteniyor bence riske girmeyin yenisini çektirin, ben her sene çektiriyorum

• @gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gorkem34 son 6 ay içerisinde çekilmiş uygun formatta bir foto isteniyor bence riske girmeyin yenisini çektirin, ben her sene çektiriyorum

dün çektirdim ben fotoyu green card için ama dün ds 160 formu doldurdum randevu almadım sıkıntı olurmu onu cözemedim

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

gene başladık buraya takılmaya

Hoşgeldiniz

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar yönergelerin açıklanması gerekmez miydi? neden hala açıklanmadı sizce

Yönergelerin, başvurular başladıktan sonra açıklandığı oldu. İngilizce çince hintçe çıktıktan sonra başvuru sürecinin ortalarında Türkçesi açıklandığı oldu. Gönlünüzü ferah tutun.

• ⭐⭐⭐⭐

@gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

dün çektirdim ben fotoyu green card için ama dün ds 160 formu doldurdum randevu almadım sıkıntı olurmu onu cözemedim

@gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bişey olmaz abicim. DS 160 doldursan da randevu alsan da bişey olmaz. Son altı ayda çekilen foto ise 600x600 pixel ise mesele yok.

• @gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@serkanist başvuru yapanın en az 6 ay geçerli bir pasaportu olması gerekiyor, enişteniz adına da başvuru yapabilirsiniz ama ablanız için de başvuracaksanız onun da pasaport alması gerekiyor

Bir düzeltme yapayım, pasaportun 6 ay geçerli olmasına gerek yok, başvuru anında geçerli olması yeterli @serkanist

Ayrıca @serkanist , ablanız için de pasaport çıkarabilseniz tabiki daha iyi olur, hepinize iyi şanslar.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@LordBolton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar yönergelerin açıklanması gerekmez miydi? neden hala açıklanmadı sizce

Yönergelerin, başvurular başladıktan sonra açıklandığı oldu. İngilizce çince hintçe çıktıktan sonra başvuru sürecinin ortalarında Türkçesi açıklandığı oldu. Gönlünüzü ferah tutun.

Çevirilerin ne zaman yayınlandığı çok önemli değil, önemli olan orjinal yönerge, ki bence de o yayınlanmadan başvuru açılmayabilir gibi geliyor, neyse geç olsun güç olmasın diyelim.

• Selam arkadaşlar🙋♀️ Öncelikle herkesin gönlünce olsun dilekleri diyerek bir soru sormak istiyorum. Eşim iki yıllık tıbbi laboratuvar mezunu ve aynı zamanda kimya mezunu lisans düzeyi. Kendi alanıyla ilgili orda işini yapabilmesi için ne yapmamız lazım? çok genel bir soru oldu belki ama bilgisi ve tecrübesi olandan faydanlanmak isteriz teşekkürler şimdiden☺

• Dolar bey de 7,79 oldu an itibariyle 😝😝😝

• Geldim geldim.. Bu sene biraz geç aldık bekleme odasındaki yerimizi ama zaten artık çokta bi umudumuz kalmadı şu çekilişten yana. Herkese bol şans inşallah en çok isteyenlere ve kesin gidebilecek olanlara çıkar.

1 Ekim - 3 Kasım onaylandı mı tarih?

• @aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Dolar bey de 7,79 oldu an itibariyle 😝😝😝

Orada olanlara yarıyor ama buradakiler daha fazla ezilmeye devam ediyor.

• @aysegul BEN YİNEDE GEREK OLUR DİYEREKTEN - 10 YILLIK ÇIKARACAĞIM ÇİFT ŞANS UMARIM OLUR .

1100 TL CİVARI

KISMET BAKALIM 🙂

TEŞEKKÜRLER.

• @KadirTPT YANI TAMAM ORADA OLANLARADA YILDA BİR DEFA YARIYOR - YANI ZATEN ADAM DOLAR STERLİN EURO HARCIYOR HER ALDIĞI PARAYI TL CEVİRİP HARCAMA YAPMIYOR

BEN KENDİ ADIMA 2000-2500 DOLAR GEÇSE ZATEN ANCA KENDİME BAKABİLİRİM

BİLİYORUM ÇÜNKÜ KISADA OLSA YASADIM USA GEÇEN YIL. ---

AMA NE KARI VAR İŞTE TÜRKİYEYE GELDİĞİMİZDE RAHAT HARCARIZ

ABİM ALMANYADA ESKİDEN ANNEMLERE 100 EURO GONDERINCE AZ DA OLSA BİR PARA OLUYORDU

ŞİMDİ GÖNDERİNCE CİDDİ GÜZEL PARA OLUYOR

200 GONDERDI ANNEM HARÇLIK YAP DİE 1700 -1800 TL PARA BABAM EMEKLİ 2300 TL ALIYOR ZATEN

AMA PARAN OLUR İYİ PARALAR KAZANIRSIN O ZAMAN HEM BURADADA CİDDİ PARALAR YAPAR VE YATIRIM İÇİN CİDDİ GÜZEL MEBLAĞLAR OLUŞABİLİR.

KISMET HERŞEY.

BİZİM İÇİN İSE ÇOK KÖTÜ :///

• @serkanist aynen. Bende zaten oradan buralara yatırım yapabilecek veya geride kalanlara destek olmaya çalışacaklar için söylemiştim. En azından ayda 200 - 300 dolar bile göndersen yine buradakiler için asgari ücret sayılır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |