Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar dv2022 çekilişini kazandım. Dosya numaram 6000'lerde. DS-260'ı bugün göndereceğim. Mülakat tarihi ne zaman olur tahmini bir şey söylemek mümkün mü ?
    Bir de şuanda yüksek lisans tez aşamasındayım ancak tez teslim süre mi aştım sanırım. Öğrenci belgesi vermiyor şuanda. Ama Transkript verdi sistem. DS-260'a yüksek lisansla ilgili nasıl bir bilgi girmem doğru olur ?

• ⭐⭐⭐

• @Programmer öncelikle durumumu imzama taşıdım.
    Ayrıca süreç ile ilgili sorduğum sorunun cevabını orada bulamadım.

• ⭐⭐⭐

@micro-nesia sayın @Programmer sorunuzu o konuya yazın demek istemiş. DS260'la ilgili sorular o konu altında cevap buluyor çünkü 🙂

• ⭐⭐⭐

@micro-nesia Sanırım forumun işleyişi hakkında yenisiniz. Bunu söylememizin sebebi aynı soruları tek başlık altında toplamak. Çünkü aynı soruyu sorabilecek olan başkalarına da cevap verilmiş oluyor. Bunu yanlış anlamayın lütfen. Ayrıca imzanızda hala CN numaranızın hangi rakamla başladığı yok.

• @Sono heh peki tamam teşekkür ederim

• @Programmer düzelttim sanırımoldu

• Yoksa Haluk Levent de gizli bir DV2022 talihlisi mi? Kasim 2022 de yurtdisina yerlesiyorum demis...Haluk abi buralardaysan ses ver!!! 😀

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/yasam-haberleri/haluk-levent-gorevi-devredip-yurtdisina-yerlesiyorum/amp/

• @crazycells merhabar, ds 260 formunda ve mulakatta belirttigimiz yasamak istedigimiz eyaletten farklı bir eyalete giris yapip ve o eyalette gc icin adres verip beklememizde bir problem yasarmiyiz ? Simdiden tesekkurler cevabiniz icin.

• @s-demirbas merhaba, sorun yaşamazsınız.

• @gokayK cok tesekkur ederim..Soruyu sormaktaki amacım, yasam maliyetleri uygun eyalet tercih edildiginde mali durumda biraz daha töleranslı olduklarını dusunmemden dolayidı?

• ⭐⭐⭐

@s-demirbas, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells merhabar, ds 260 formunda ve mulakatta belirttigimiz yasamak istedigimiz eyaletten farklı bir eyalete giris yapip ve o eyalette gc icin adres verip beklememizde bir problem yasarmiyiz ? Simdiden tesekkurler cevabiniz icin.

Bir defa vizeniz basıldığında, o vizeyle ABD'nin istediğiniz şehrinden giriş yapıp istediğiniz eyaletinde, istediğiniz şehrinde yaşamakta tamamen özgürsünüz. Kimse bunun için sizden hesap sormayacak. Bütün mesele o vizeyi alabilmekte. Alabilmek için mülakatta yaşam giderlerinin düşük olduğu bir eyalete yerleşeceğiniz beyanında bulunmak vizeyi almanızı kolaylaştıracaktır.

Verilen adres ise kartlarınızın gönderileceği adres olup yerleşmek istediğiniz eyaletten tamamen farklı olabilir ve bu adresin vize almanız konusunda olumlu ya da olumsuz bir etkisi yoktur.

• @smartcells cok tesk ederim bu degerli bilgiyi paylastiginiz icin..

• arkadaşlar merhaba telegram grubunda yer almak istiyorum yardımcı olur musunuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nihat26 ilgili iletiyi dikkatlice okuyun lütfen

https://yesilkartforum.com/forum/post/201412

• @gucarslan bu formu doldurdum daha önce ama yine dahil olamadım ekibe

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nihat26 eksik ya da hatalı doldurduğunuz icindir. dahil olan 480'e yakın kişi var çünkü..

özel mesajla bilgi verdim size.

• Merhabalar birşey danışmak istiyorum ds 160 veya 260 formu doldurulurken doğum yerimize izlediğim videolarda hep istanbul izmir vs yazıyor dolduranlar kimlikte ilçe yazıyorsa üsküdar kadıköy gibi acaba hangisi yazılmalı? Tabi aynı şekilde pasaportun alındığı yer bilgisindede nasıl yazılmalı?
    Son olarak ismimizde ş ç gibi harfler mevcutsa bunu altta ülke alfabesine göre isminizi yazın yazan kısma yazmalımıyız?
    Bilenlerden yardım rica ediyorum
    Şimdiden çok teşekkürler

• @karya48, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar birşey danışmak istiyorum ds 160 veya 260 formu doldurulurken doğum yerimize izlediğim videolarda hep istanbul izmir vs yazıyor dolduranlar kimlikte ilçe yazıyorsa üsküdar kadıköy gibi acaba hangisi yazılmalı? Tabi aynı şekilde pasaportun alındığı yer bilgisindede nasıl yazılmalı?
    Son olarak ismimizde ş ç gibi harfler mevcutsa bunu altta ülke alfabesine göre isminizi yazın yazan kısma yazmalımıyız?
    Bilenlerden yardım rica ediyorum
    Şimdiden çok teşekkürler

Nüfus cüzdanınızda yazıldığı şekliyle ve Türkçe karakter kullanmadan yazınız.

• ⭐⭐⭐

Son gelişmeleri paylaşmış. Ekim ayı için ilk avrupa bölgesinden ilk 2300 kişiye randevu verileceği de bilgiler arasında. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden kazanan herkese

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |