Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan ben grubun kurallarını okudum ama herhangi bir yanlışım mı oldu bilmiyorum zaten grup sessizdeydi ve 3 kere yazmıştım sadece bilgi verir misiniz acaba

• @hope34 Çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@runozanrun özel mesajla bilgi verdim size.

• Arkadaşlar merhaba iki sorum olacaktı.
    birincisi Bu mülakat için ankara yazdık diyelim ve başladık beklemeye. diyelim bu 2022 de sıkıntıya girdi! başka bir ülkeye turist olarak gidip mülakata girme durumumuz nedir. ds260 formunda değişiklik isteyip konsolosluğun kabul ettiği bir ülkeye gitsek. şu yüzden soruyorum abim afrikada tika koordinatörü ve şu anda yaşadığı ülkede konsolosluk açık gözüküyor bu twitter da açık olan kabul eden ülkelerin listesi var kabul etmeyenlerle birlikte gösterilen.
    ikinci sorum ise
    NBME sinavini ya da bu sinava esdeger bir sinavi gecmeden tibbi hizmetlerde
    bulunmak isteyen, tip fakultesi mezunu biri misiniz? böyle bir şey var ds260 forumunda ya da
    CGFNS belgesi ya da bagimsiz bir orgutten alinmis guven mektubu olmadan
    calismayi dusunen bir saglik calisani misiniz? ya da böyle bir şey de var

müstakbel eşim Şu anda Asistan doktor. bu şıklar için ne yapmalıyız.

• Merhabalar, 24 yaşındayım ve bana DV-2022 greencard çıktı. Annem ve babamda benim üzerimde greencard hakkı kazanır mi? İyi akşamlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ersinyigit baska bir ülkede oturumunuz yoksa o ülkede turist vizesi ile mülakat yapamazsiniz.

diğer iki sorunuz için de NO seçmelisiniz.

ve bahsettiginiz internet sitesi / twitter adresi SaveDiversityVisa'ya yani YeşilKartForum'a ait. söylemekten çekinmeyin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enesresitoglu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar, 24 yaşındayım ve bana DV-2022 greencard çıktı. Annem ve babamda benim üzerimde greencard hakkı kazanır mi? İyi akşamlar

Hayir, sadece ABD vatandaslari anne veya babalarina vize sponsoru olabiliyorlar.

Su basligi inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• Merhaba, dv2022 talihlisiyim. Talihli kayıt formunu doldurdum ve excelle bilgilerimi girdim, Telegram grubuna ekler misiniz lütfen? Teşekkürler

• merhaba ds-260 formunu açtıranlar var mı acaba ? 17.05.2021 tarihinde mail gönderdim. halen form açılmadı. Süre normal mi acaba ? Teşekkürler.

• merhabalar, dv 2022 talihlisim, kafama takilan bir kaç soru var, başvuruda kullanilan resimde arka plan photoshopla temizlenmiş. mulakatda bu sorun ola bilir mi? forumlarda çok araştırdım, resimden elenen hiç kimse bulamadım.

• Merhaba bir kaç sorum olacak öncelikle abd'ye work and travel ile j1 vizesi almıştım vize numaramı soruyor fakat pasaportta visa number diye bir şey göremedim bilmiyorum olarak işaretlesem sorun olur mu ya da pasaporttaki vizede nerde hangi ibare ile görebilirim onu 2. sorum şu an son sınıf son dönem öğrencisiyim aynı zamanda da bir otelde çalışıyorum yaptığım mesleğe öğrenci mi girmeliyim yoksa yaptığım işi mi öğrenci gireceksem üniversite adını türkçe mi yoksa university olarak mı girmeliyim teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@begummfulya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, dv2022 talihlisiyim. Talihli kayıt formunu doldurdum ve excelle bilgilerimi girdim, Telegram grubuna ekler misiniz lütfen? Teşekkürler

merak etmeyin, arkadaslar periyodik olarak ekliyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yildirim84, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

merhaba ds-260 formunu açtıranlar var mı acaba ? 17.05.2021 tarihinde mail gönderdim. halen form açılmadı. Süre normal mi acaba ? Teşekkürler.

evet, donusun 3 haftayi bulabilecegini aktarmislardi. Sadece KCC'nin cevabini beklemeniz yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nail-baghirzada, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

merhabalar, dv 2022 talihlisim, kafama takilan bir kaç soru var, başvuruda kullanilan resimde arka plan photoshopla temizlenmiş. mulakatda bu sorun ola bilir mi? forumlarda çok araştırdım, resimden elenen hiç kimse bulamadım.

sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ggulduk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba bir kaç sorum olacak öncelikle abd'ye work and travel ile j1 vizesi almıştım vize numaramı soruyor fakat pasaportta visa number diye bir şey göremedim bilmiyorum olarak işaretlesem sorun olur mu ya da pasaporttaki vizede nerde hangi ibare ile görebilirim onu 2. sorum şu an son sınıf son dönem öğrencisiyim aynı zamanda da bir otelde çalışıyorum yaptığım mesleğe öğrenci mi girmeliyim yoksa yaptığım işi mi öğrenci gireceksem üniversite adını türkçe mi yoksa university olarak mı girmeliyim teşekkürler.

1. vizenin sag alt tarafinda kirmizi renkte yazili...

2. ogrenci olarak girebilirsiniz. ingilizce yazabilirsiniz.

DV sureci ve DS-260 formuyla ilgili sorularinizi su baslikta sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

• Merhaba DV2022 telegram grubundaydım fakat nedenini bilmiyorum ama şu an gruba ulaşamıyorum. Tekrar formu doldurdum ama henüz gruba tekrar alınmadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

• @Damlayks, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba DV2022 telegram grubundaydım fakat nedenini bilmiyorum ama şu an gruba ulaşamıyorum. Tekrar formu doldurdum ama henüz gruba tekrar alınmadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Talihli durum takip listesine kendini eklemeyenler çıkartıldı. Listeyi doldurduktan sonra ekleyeceklerdir.

• @brock Teşekkür ederim cevabınız için. Listeye ekledim kendimi dün ama henüz bir dönüş olmadı. Yapmam gereken başka bir şey var mı?

• @Damlayks, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@brock Teşekkür ederim cevabınız için. Listeye ekledim kendimi dün ama henüz bir dönüş olmadı. Yapmam gereken başka bir şey var mı?

Hayır yok. Müsait olduklarında ekleyeceklerdir. Eğer gözden kaçıp da birkaç güne eklemezlerse özel mesajdan yazın bana, grupta belirteyim. Ayrıca yönetici arkadaşlar burayı da okuyor, fark ederler.

• @brock @damlayks Selamlar, siz eklendiniz mi ? ben de ekledim ancak gruba eklenmedim henüz 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |