Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

evet arkadaşlar yeni maceralara hazır mısınız ? bu seneki totemimde bu Bekleme Odası konusunu ben açtım müsadenizle umarım herkes için en iyisi olur önümüzdeki sene ayrıca konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim. BOL ŞANSLAR HERKESE!

dv2022 takvimi.png

• Yerimizi alalım.

• ⭐⭐

umarım artık buradan devam ederiz seneye 😉

• ''konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim'' bu tam olarak ne anlama geliyor hocam?

@haymatlos_ Ah be abi en azından sana çıksaydı. Tıkılıp kaldık mı yine Konya'da?

• ⭐⭐

yeniden seçilen açıklaması olursa bir ihtimal ama çok küçük bir ihtimal

• Düştük yine buraya 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

''konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim'' bu tam olarak ne anlama geliyor hocam?

ilerde olurda bir sıkıntı varsa bu çekilişte baştan çekiliş yaptığında kontrol et diye

• ⭐⭐

@Ali-Dmr birgün çıkacaz elbet sen gençsin ben belki 40 belki 45 de

• Gule güle 2021 hosgeldin 2022 nice senelere herkese

• ŞİMDİ BAKTIM VE SONUÇ GENE HÜSRAN BENDE ALAYIM YERİMİ TEKRARDAN 😞

• ⭐⭐

trumpın gitti yıl gidemedik seneye artık

• bu yılda olmadı umutlar birdahaki yıla .

• Arkadaslar ben surekli soy isim uyarisi veriyo....ingilizce karekter falan birsey diyor...benim soy ismim ÖZÜLKÜ AMA BASVURUDA ÖZULKU DIYE YAZIYOR IKISINE GIRIYORUM KABUL EDMUYOR

• Elbet bir gün buluşacağız, tüm 2022 bekleyicilerine gelsin bu şarkı

• ⭐⭐

ö o olacaktı işte belki ondandır

• ⭐⭐⭐

geldim nerde kalmıştık😂

• İlk başvurumdu, özellikle ertleme haberi geldikten sonraki bir ay beni yıprattı. Kafamda hep çıkma ihtimali vardı, doğru dürüst hiçbir şeye odaklanamadım. Resmen kendi kendimi sabote ettim. Şimdi koca bir yıl daha beklemek zulüm gibi geliyor. Tabii en nihayetinde günler gelip geçecek o bir yıl göz açıp kapayıncaya kadar bitecek ama benim beynimi bu GC çekilişinden soyutlamam lazım bir süre. Foruma da alternatif yolları araştırmak için girmeyi planlıyorum bir süre.

• Yerimizi alalım 😞

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

evet arkadaşlar yeni maceralara hazır mısınız ? bu seneki totemimde bu Bekleme Odası konusunu ben açtım müsadenizle umarım herkes için en iyisi olur önümüzdeki sene ayrıca konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim. BOL ŞANSLAR HERKESE!

seneye sen kesin kazanacaksın içime doğdu😀

• önlerden bir yere oturayım bari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |