Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

Sorunum bana ingilizce bilmediğim balde sanırım bana ingilizce bişeyler yaptıracaksınzı. 🤣🤣🤣

Bunu mutlaka izleyin 🤣

• @Bekoray adamlara da hak veriyorum son 4-5 senede ülkenin gidişatı yüzünden daha önce köyünden çıkmayan adam bile abd yi düşünür oldu. E haliyle de kısmaya çalışıyorlar sanırım. bıraksalar ülkenin %95'i bugün tam şu anda direkt abd ye kaçar 😃

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bekoray adamlara da hak veriyorum son 4-5 senede ülkenin gidişatı yüzünden daha önce köyünden çıkmayan adam bile abd yi düşünür oldu. E haliyle de kısmaya çalışıyorlar sanırım. bıraksalar ülkenin %95'i bugün tam şu anda direkt abd ye kaçar 😃

bizi bitiren şu uber videoları oldu. Bunları izleyen 40 yasındaki adam dil okuluna yazılır oldu. Göçmen avukatı söyledi ogün videonun birinde koptum ya.

• @Bekoray Kesinlikle bunlar arttırıcı bir etken ama bir de madalyonun diğer yüzü var ekonomi... Türkiye'de yaşayan 4 kişilik bir aile için greencard demek en az 30-40 bin dolar masraf demek. Dolar 3-4 tl iken yine bir şekilde insanların bu parayı bulma şansı vardı ama şuanda dolar 8.3 en iyi ihtimalle 250 bin tl ve bu parayı bulmak gerçekten çok zor. Hatta ülkedeki insanların bir çoğu 30-40 bin dolar param olsa zaten gitmem diye düşünüyordur diye düşünüyorum. Yani kısacası bu durumlardan dolayı yurt dışı hayali başlayan insanlar mutlaka vardır ama ekonomik şartlardan dolayı yurtdışı hayali suya düşen insan sayısı bence daha fazladır.

• This post is deleted!

• sekizkarakter

• @quikless @Bekoray katılıyorum yalnız dolar kuru aslında insanımızın en büyük gerçeği. Bunu görmezden gelemezler. Sırf dolar sebebi ile hayatına dair çoğu şeyi erteleyen ya da iptal eden çok insan var. Sayı artacaktır dediğiniz gibi ama bu işler popülaritesini yitirince gene olağan seviyeye döner diye düşünüyorum

• Hadi son 2 gün dayanım aslanlarım kaplanlarım biz bu macı alıcaz bu forumdan bu sene en az 15 win görmek istiyoruz.

• @Chandler kolay gelsin, yoksa kentucky'de tanıdık mı buldun dedim

• Forum saati 12:35 gösteriyor bu sadece bende mi böyle ?

• @istanbuladami başvurmak ücretsiz olduğu için başvuru anında insanların bunu düşüneceğini sanmıyorum maalesef. genç nufus yogunluklu başvuru olacağı için bir şekilde hallederiz mantığıyla başvuran yüzbinlerce insan olacağını düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

Pasaport filan alırız bıdıklara hemen hele bir çıksın da

• Ben bu sene 150k küsür başvuru olacağını düşünüyorum. Dv2021 e başvuran herkesin tekrar başvurduğunu düşünürsek + bu sene ilk defa başvurucaklarla beraber. 3500 vize verilir inşallah da çıkma ihtimali çok düşmez

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@omondoles parası olmayan yatırım ile gidemez, hayat şartları el vermeyen de dil okulu ya da CC gibi maceralara atılamaz hele ki çoluk çocuk sahibi ise. Böyle durumda tek kurtuluş GC oluyor. anlamak lazım ama 23 yıl gerçekten çok çok uzun bir süre. Motivasyonuna ve inadına hayran kaldım 😃

Gitmek istemenin içinde her şey olabilir. En kötü ihtimalle turist vizesi alıp ABD’ye veya Kanada’ya ayak basınca iltica edebilir. Burada bile sorulmuştu sırf gitmek için iltica ile ilgili sorular. Yeter ki iste…

• Gerçekten gitmek isteyenlere bol şans bu yıl 11. başvuru ayrıca aile üzerinden başvuruyu 2015 yılında yaptık bekliyoruz bakalım şans yüzümüze gülecek mi

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10 şuan aklıma geldi bizim sıpanın pasaport u yok olaki çıkarsa hemen çıkarmamız gerekiyor ama başvururken onun pasaport bilgisi istenmedi diye hatırlıyorum kafam karıştı şuan istenmemişti dimi ?

Çıkması durumunda hemen çıkartırsınız o lazımdır mutlaka. Biz 6 aylıkken çıkarmıştık 2023 te bitiyor olması lazım. Hayır geze geze de öldük sanki hemen pasaport çıkartmışız 🙂 çocuğum kapıkuleden çıkamadı🤦🏻♀

• Banned

@Emre-Kalafat
    Hey lanet olasıca;
    Nenemin posta kutusuna bomba koymanın bedelini ödeyeceksin. 😡

• @quikless özellikle genç nüfusun sadece abd değil direkt avrupa ve amerika odaklı göç arayışı gerçekten çok fazla. Geçenlerde forumda 18 yaşında bir arkadaş daha üniversite kazanmadan başvuru yaptığını yazmıştı konulardan birine. Ben bu sene özellikle dv 2022 başvuru sayısının az olacağına dair çok ümitliydim ama görünen o ki biraz ters köşe olacağız gibi 😞

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@punısher, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar yarın sonuç saati 19.00’damı 20.00’damı açıklanıyor?

19:00

Oooo ablam da saat paylaşmaya başlamış. Oldun sen oldun. 🤣🤣🤣

az daha takılayım buralarda ip mi ne onlarınızı bulcamm evinizden aldırcam sizi :))

• Dv2021 için pasaport şartı ne zaman açıklanmıştı bilen var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |