Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Maggo haklısınız bende işte acaba çok umutlanmasam mı diye medet umacak bir kelime bekliyorum

• @crazycells merhabalar bende dv2021 talihlisiyim 14xxx telegram grubunda ve burada elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çaba gösteriyorum. Öncelikle karşılığı olmadan bilgi paylaşımı yaptığınız için teşekkürler. Benim 3 yıl önce 11 aylik Gürcistanda kalma durumum olmuştu. O zamanda kullandığım pasaport 1 yillikti ve Kıbrıs Gürcistan vizelerim basiliydi. Sonrasında 10 yıllık çıkarttım ama eski pasaportu polis görevlisi iptal ediyor bir alet ile delik aciyor ya hani kullanmaya gerek olmadığı için ve o pasaportu kaybettim sanırsam bulamıyorum. Mülakatta götürmemiz şart mıdır yoksa şuanki yeni pasaportum yeterli olacak mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

• @infant27 merhabalar sorun olmaz yeni pasaportunuz en az 1 yıllık olsun yeterlidir. ( tavsiyem 10 yillik)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana günaydın 36000 lere mülakat görüşmesi hangi ay gelir bir tahmin istiyorum 😁

Bu sorunun cevabi icin yaklasik 1 yil bekleyecegiz sayin @asilelif 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aysberg34, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells merhaba bir sorum olacak kardeşim bu sene kazandı yanlız eşi Kanada'dan iltica talebinden bulunmuştu ve deport aldı bunu DS260 formunda yazsa sorun teşkil edermi yoksa hiç yazmasamı bilginiz varmı bu konuda

sorun olmaz, fakat onu yazabilecegi bir bolum var mi? Sorularda boyle bir bolum oldugunu su an hatirlayamadim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells @Muhtaradana sizlere 4 sorum olacak 1. Ds260 formunu doldurmak için profesyonel bir yardım almalı mıyım 2. Ds260 formunu ne zaman doldurmaya başlamalıyım 3. 36000 li rakamlara sıra gelme ihtimali yüksek mi 4. 36000 rakamlara tahmini görüşme hangi ayda gelebilir.

1. gerek yok 🙂
    2. onumuzdeki birkac hafta icerisinde doldurabilirsiniz.
    3. onu henuz bilmiyoruz 🙂
    4. 1 yildan once olmayacak maalesef...
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@infant27, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells merhabalar bende dv2021 talihlisiyim 14xxx telegram grubunda ve burada elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çaba gösteriyorum. Öncelikle karşılığı olmadan bilgi paylaşımı yaptığınız için teşekkürler. Benim 3 yıl önce 11 aylik Gürcistanda kalma durumum olmuştu. O zamanda kullandığım pasaport 1 yillikti ve Kıbrıs Gürcistan vizelerim basiliydi. Sonrasında 10 yıllık çıkarttım ama eski pasaportu polis görevlisi iptal ediyor bir alet ile delik aciyor ya hani kullanmaya gerek olmadığı için ve o pasaportu kaybettim sanırsam bulamıyorum. Mülakatta götürmemiz şart mıdır yoksa şuanki yeni pasaportum yeterli olacak mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1. eski pasaport bilgileri ile mi basvuruya katildiniz?

2. eski pasaportta herhangi bir ABD vizesi var miydi?

• ⭐⭐

@crazycells ya çıkması için hiç umudum yoktu daha dün öğrendim şu anda ise kafamda fena sorular 🤪😂

• ⭐⭐⭐

@crazycells ya çıkması için hiç umudum yoktu daha dün öğrendim şu anda ise kafamda fena sorular 🤪😂

Bu arada tebrik ederim hayırlı olsun dileklerimizi iletelim sizlere

• ⭐⭐

@fetihy teşekkür ederim

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ihavedreamed forumda bu sekilde girisimlere izin vermiyoruz, bilginize. sakasini bile yapmamaniz daha iyi olur 🙂

• @Maggo yeni pasaportumu 10 yıllık çıkarmıştım daha yaklaşık 8 yılım var o konuda rahatım ama Gürcistan'da 11 ay kadar zaman geçirdim acaba konsolosluk Gürcistan'dan adli sicil kaydı isteyecekmi bilmiyorum 2 yıldır kktcde yaşıyorum.

• @crazycells abd vizem hic olmadi ve gitmedim basvuruyu yeni pasaportum ile yaptim. Eski pasaportu kaybetmemisim 🙂 buldum şükür ama Gürcistan'da 11 ay kadar zaman geçirdim ve konsolosluk acaba Gürcistan'dan adli sicil kaydi isteyecek mi?

• ⭐⭐⭐

This post is deleted!

• @asilelif tebrik ederim, hayırlı olsun
    DV2021 bekleme odasındaki mesajları bitiremedim, sizin kazandığınızı göremedim, çok sevindim ya

Ağustos bülteni yayınlansın o zaman ilk yorumu yapalım, umarım toplam kazanan sayıları 70 binin altında kalmıştır

Bu yıl çok stressiz bir yıl geçirebilirsiniz, ocaktada ceac verileri açıklandığında önümüzü daha net görürüz artık, bu süreçte bol şansınız olsun,mülakat deneyiminizi okuduğumuz günler çabuk gelsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@infant27, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells abd vizem hic olmadi ve gitmedim basvuruyu yeni pasaportum ile yaptim. Eski pasaportu kaybetmemisim 🙂 buldum şükür ama Gürcistan'da 11 ay kadar zaman geçirdim ve konsolosluk acaba Gürcistan'dan adli sicil kaydi isteyecek mi?

Istemeyecekler fakat ben yine de hazir etmenizi tavsiye ederim, 12 aya 1 ay kalmis 🙂 eger idari islemlere vs. kalirsaniz isteme ihtimali olabilir.

• @crazycells teşekkür ederim 2018 den beri kktcde yaşıyorum da bende istemezler diye düşündüm hem kktc hem trnin sicil kaydini götürsem istemezler diye düşündüm ama mulakat zamanim belli oldugunda trye dönünce almaya çalışacağım bir sıkıntı olmazsa çok maceralı bir süreç yaşayacağımız kesin 😀

• @crazycells Gürcistan vize konusunda kolay bir ülke zaten günübirlik gidip almaya çalışırım ama bakalım trye dönünce almayı deneyeyim

• ⭐⭐

@Muhtaradana teşekkür ederim beni bugün 2021 telegram gurubunada ekledin ama ben olduğumu farkedemedin 🤗🤗

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |