Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar sonunda evrak talebi aldım, evrakları e devletten İngilizce seçeneği olmadığı için Türkçe aldım ve gönderdim. umarım tüm bu süreçleri sorun yaşamadan hızlıca atlatırız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrexhn gözünüz aydın, tebrikler. mülakata ankara'da girecekseniz türkçe olabilir sorun değil.

peki evrak talebi için mail attiniz mi?
    yoksa direkt evrak talebi mi geldi..

• @gucarslan evet, 21 nisan'da attığım mail'e istinaden evrak talebi istediler.

• Merhaba , mulakata yurtdisinda girmemiz durumunda KCC'ye gonderecegimiz dokumanlarin ingilizce tercumelerinin olmasi gerekiyor , bu durumda dosyalari gonderirken hem orjinal turkce hallerini , hem ingilizce hallerini mi gondermemiz gerekiyor ? yani 2021AF00938653_John_Doe_Birth_Certificate.pdf adli dosya turkce olmali ve 2021AF00938653_John_Doe_Birth_Certificate_English.pdf olarakmi ,
    veya
    2021AF00938653_John_Doe_Birth_Certificate.pdf ingilizce olmali , 2021AF00938653_John_Doe_Birth_Certificate_Turkish.pdf olarakmi yollamamiz gerekiyor.

bir de dosya adlarini bu sekilde yapmamiz dogrumudur , yani sonuna _English , _Turkish eklememiz yoksa _Translate ibaresinimi eklememiz gerekiyor ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@T-A evet her ikisini de gönderin ve tercümelerin dosya uzantisina _translated ekleyin.

• @T-A Travel state adresinde eğer evrakların Türkçe yada İngilizce dışında bir dil ise evet tercüme ettirip translated notunu eklemen gerekiyor 🙂 eğer Türkçe ise öyle yolla sıkıntı yok

• ⭐⭐⭐

@Tolga-Yıldız, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@T-A Travel state adresinde eğer evrakların Türkçe yada İngilizce dışında bir dil ise evet tercüme ettirip translated notunu eklemen gerekiyor 🙂 eğer Türkçe ise öyle yolla sıkıntı yok

“ mulakata yurtdisinda girmemiz durumunda ” diye sorulmus soru. Sizin yazdiklariniz Turkiye’de mulakata girecekler icin gecerli.

• Durum: 8 Eylül 2020 tarihinde evrak talep e-maili gelmesinin ardından istenen evrakları ilettim. Belirtilen bekleme süresi geçtikten sonra sıklıkla evrakların onay durumunu sordum. 4 Şubat 2021 tarihinde 2. kez evrak talep e-maili aldım.Ardınan evrakların güncel hallerini e-mail attım. 21 Nisan 2021 günü attığım onay durumu ile ilgili e-mail için 9 Mayıs 2021 tarihinde evraklarınız onaylandı şeklinde cevap aldım. Üstüne 10 Mayıs 2021 tarihinde ise sistemden gelen otomatik olduğunu düşündüğüm evrak onay e-maili geldi.

Soru: İki kez farklı tarihlerin olduğu evrakları iletmiş olduğum için hangi evrakları mülakata götürmem gerekiyor?

• ⭐⭐

@Meco Tebrikler. Muhtemelen son gönderdikleriniz yeterli olur ama bence hepsini götürün. Ayrıca mülakata giderken güncel versiyonları da yanınıza almanızda fayda var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meco, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Durum: 8 Eylül 2020 tarihinde evrak talep e-maili gelmesinin ardından istenen evrakları ilettim. Belirtilen bekleme süresi geçtikten sonra sıklıkla evrakların onay durumunu sordum. 4 Şubat 2021 tarihinde 2. kez evrak talep e-maili aldım.Ardınan evrakların güncel hallerini e-mail attım. 21 Nisan 2021 günü attığım onay durumu ile ilgili e-mail için 9 Mayıs 2021 tarihinde evraklarınız onaylandı şeklinde cevap aldım. Üstüne 10 Mayıs 2021 tarihinde ise sistemden gelen otomatik olduğunu düşündüğüm evrak onay e-maili geldi.

Soru: İki kez farklı tarihlerin olduğu evrakları iletmiş olduğum için hangi evrakları mülakata götürmem gerekiyor?

eğer evraklarda değişiklik (ekleme) yoksa son halini götürün. sorun olmaz..
    bol şans.

• Arkadaşlar kuzenim DV21 kazananı. Son durum nedir ? Eylüle kadar piyasalar düzelir mi ? Yada ne bileyim düzelse bile DVlileri toplu hızlı aradan cıkartırlar mi ? Tarihte örneği var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman şuan ki güncel durumu nedir kuzeniniz?
    evrak talebi, evrak onayı aldı mı?

şuan ankara'da dv mülakatı yapılmıyor. bu yüzden bahsettiğiniz ihtimaller mümkün değil..

• @cüneyt-tarıkman ah keşke yapsalar öyle bir şey ama sanmıyorum 🙂

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

şuan ankara'da dv mülakatı yapılmıyor. bu yüzden bahsettiğiniz ihtimaller mümkün değil..

Onay aldı. dosya numarası 15binlerde. Hiç ümitlenmeyip benimle f1 vizesini mi denesin ? Şansı cok mu az ?

• @Keremsah, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@cüneyt-tarıkman ah keşke yapsalar öyle bir şey ama sanmıyorum 🙂

Duruma göre benimle f1 vizesi alacak artık. Psikolojisi bozuldu cocugunda 🙂 Çıkanda sevinemiyor bu işten ben bir şey anlamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Onay aldı. dosya numarası 15binlerde. Hiç ümitlenmeyip benimle f1 vizesini mi denesin ? Şansı cok mu az ?

1 vize bile basmamış bir konsolsoluktan bahsediyoruz. şansı siz düşünün artık..

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

1 vize bile basmamış bir konsolsoluktan bahsediyoruz. şansı siz düşünün artık..

peki beklemekten baska bir şey yapamıyorsunuz sanırım değil mi ? Ne bileyim bazıları y.dışından almaktan bahsetmiş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Covid vaka sayıları azalıyor. Belki 17 Mayıs’tan sonra açılır. 🙏

• Thank you for your inquiry.

For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information. Please provide the Principal Applicant’s information listed below.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.

Merhaba cs 8890 olmasına rağmen neden evrak onayımı alamadığımı sordum zaten dediği formatta göndermeme rağmen bana bu şekilde geri dönüş yaptılar ne yapmalıyım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |