Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fetihy teşekkür ederim darısı hayal eden herkese 🗽

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYSY33 siz mayıs 2021 yılında kazandınız dimi sizin mülakatlar ekim ayında başlayacak burası mayıs 2020 kazandığını öğrenenler ondan sen taşımana gerek yok. @smartcells bu kişi yanlış yere yazmış daha mülakatları başlamadı doğum belgesi elinde yoksa doğum yerim almanya başlıklı linki inceleyin.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1625/doğum-yerim-almanya?_=1630227326278

• @smartcells Ben de Almanya'da doğdum ama Türkiye'de yaşıyorum ve Türk vatandaşıyım. Formda Türkiye Vatandaşı yazsa bile mülakat gelmedi. Bu durum gerçekten hem büyük üzüntü hem de büyük haksızlık şuan. Amerika'nın bu yanlışı yapmaması lazım. Diliyoruz vakit bitmeden doğrusu olacaktır.

• @kratos hocam tebrikler. 2022 grubunda bu mulakat deneyimini okurken istemsizce nerde kopacak diye koltuğu tirnaklayarak okudum. Biraz zorlu olsa da almaniza sevindim 👍

• Ağustos ayını bitirdik ve bence güzel geçti.
    Şimdi Eylül ayı için ilk hafta var diye biliyoruz sanırım 30 kişi. Neden forumda hiç konuşulmuyor? Herkes telegramda olduğu için mı? Ben telegram a katılmadım sanki orda zaten konuşulduğu için buraya yazma gereği duymuyor bazı arkadaşlar gibi hissediyorum. Sağolsun bazı arkadaşlarımız yeni haberleri iletiyor ama burası sanki biraz ıssız kalmış. Mesela Eylül'de mülakata görecek biri var mı forumdan? Ya da yeni evrak talebi alan ya da yeni evrak onayı alan? Hem 2021 hem 2022 için soruyorum. Etkileşim azalıyor sanki😣

• ⭐⭐⭐

@Uğur-Bozdoğan bey vizeniz hayırlı olsun. Yeni hayatınızda bol şans dilerim 🙂

• ⭐⭐⭐

@asyacceren inşallah en kısa sürede AP süreciniz tamamlanıp, müjdeli haberi sizden alacağız. 🤞

• ⭐⭐⭐

@ahmetcpaos bey hayırlı olsun, çok şükür mutlu sonla bitti süreciniz. Yeni hayatınızda bol şans dilerim.

Darısı bekleyen diğer dostlarımızın başına inşallah.

• ⭐⭐⭐

Tebrikler, ablanızı kutluyorum; yeni hayatında bol şans diliyorum. İnşallah darısı sizin başınıza @gokayK bey 🙂

• ⭐⭐⭐

@berat Vizeniz hayırlı olsun Berat bey. Sabırlı bekleyişinizi mutlu sonla bitirmenizden ötürü tebrik ediyorum. Darısı diğer dostlarımızın başına inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@Meco Hayırlı olsun, yeni hayatınızın sizlere bol mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini dilerim. 🙂

• ⭐⭐⭐

10:45 tayfasından @isik bey hayırlı olsun 🙂 Yeni hayatınızda bol şans dilerim tekrardan.

• ⭐⭐⭐

@Kasım Kısa bir ara verdiğiniz Chicago serüveniniz yine sizi bekliyor, bu sefer kalıcı olarak. Yeni hayatınızda bol şans diliyorum sizlere. Vizeniz hayırlı olsun. 🙂

• ⭐⭐⭐

@kratos Terletici olsa da çok şükür sorunsuzca atlatmışsınız mülakatınızı. Vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda bol şans dilerim. 🙂

• @Sono çok teşekkür ederim, sizede bol şanslar. Umarım her şey istediğiniz gibi olur.

• @Orhan-Cabarov çok teşekkürler, darısı sizin başınıza inşallah

• @fetihy çok teşekkürler. Darısı tüm isteyenle olsun inşallah

• @gucarslan çok teşekkür ederim hocam, sizin hakkınız ödenmez. Biz forumdan çok şey öğrendik, bir çok konudan zamanında haberdar olduk. Bu forumun bu kadar aktif ve donanımlı olması da, bence, sizin çabalarınız, her soruya yetişmeniz ve herkese yardımcı olmaya çalışmanızla gerçekleşiyor. Umarım sizde hayallerinize kavuşur vizenizi alırsınız. Eylül sonuna kadar mülakat gelmese bile ben açılan davalardan çok ümitliyim. İnanıyorum ki siz ve diğer bekleyenler de hayallerine kavuşacaklardır. Bunun için dua ediyorum.

• @Programmer çok teşekkür ederim. Darısı sizinde başınıza. İnşallah 2022 talihlileri zamanında ve hiç sorunsuz vizelerine kavuşurlar. Ben ağırlıklı olarak php/laravel ve frontend de jquery/plain javascript kullandım. biraz python biliyorum ve amerika için python a biraz daha fazla ağırlık vermeyi düşünüyorum.

• @Programmer bize verilen aşı kartında 3 adet aşı olduğumuzu gördük. 3 adet aşı 2 enjeksiyon halinde yapıldı, yani aşının bir tanesinin karma olarak birden fazla aşıyı barındırdığını anlıyoruz. yapılan aşılar Tdap, MMR ve Varicella olarak geçiyor. Unganlar da ödediğimiz ücret de kişi başı $250, toplamda $500. Forumda bazı kişilere 3 enjeksiyon yapıldığını okumuştum, ve o kişiler bizim ödediğimizden daha fazla ücret ödemişlerdi ama detaylarını hatırlamıyorum. Bir kişi için $270 yada $300 ödeyen kişiler olabilir. Fakat neden bazılarına fazladan aşı vurulduğunu bilmiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.0k

| | | |