Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Statü at NVC olup, henüz evrak onay maili alınmaması normal mi ?

• @Meco bana da evrak onayı gelmedi daha. Ayrıca evrak onay maili nasıl oluyor yani içeriğinde özetle ne yazıyor?? Biri bilgilendirebilir mi??

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meco şuan bütün dosylarlar at NVC görünüyor zaten. eğer farklı bir statüde olup hala onay almasaydınız o zaman normal olmayacaktı. şuan evrak onayları 8700lerde. sürekli KCC'ye mail atıp durumunu sorun ve onay almaya çalışın. bu şekilde çokça onay alan arkadaşımız oldu. bıkmadan usanmadan mail atın ve darlayın..

• @gucarslan eylül ayında evrakları gönderdikten sonra şubat ayına kadar 2 haftada bir onay ne oldu diye soruyordum. Şubat ayı başında "Thank you for your inquiry. Collect and submit your documents promptly. Your case will not be scheduled for a visa interview at a U.S. embassy or consulate until KCC has received and processed all required documents..." şeklinde gelen mail üstüne, evrakların güncel hallerini tekrar yolladım. (Sizinle konuştuk hatta bu konuyu, tekrar teşekkürler zamanınız için). Son 1 aydır her gün mail atıyorum hem onay için hem de #SaveDiversityVisa için. KCC'nin biraz kafası karışık, şansa bırakmamak lazım.

• ⭐⭐⭐

@hykargin Evrak onay maili şu şekilde başlıyor:

"Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on..."

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meco, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@gucarslan eylül ayında evrakları gönderdikten sonra şubat ayına kadar 2 haftada bir onay ne oldu diye soruyordum. Şubat ayı başında "Thank you for your inquiry. Collect and submit your documents promptly. Your case will not be scheduled for a visa interview at a U.S. embassy or consulate until KCC has received and processed all required documents..." şeklinde gelen mail üstüne, evrakların güncel hallerini tekrar yolladım. (Sizinle konuştuk hatta bu konuyu, tekrar teşekkürler zamanınız için). Son 1 aydır her gün mail atıyorum hem onay için hem de #SaveDiversityVisa için. KCC'nin biraz kafası karışık, şansa bırakmamak lazım.

KCC şuan ne yaptığını bilmiyor bu çok net. dün, evraklarını yollamamış bir arkadaşımıza evrak onayı yolladı, buyurun buradan yakın.

bir şeyler rayına girecek ama nasıl ve ne zaman bilmiyorum. umarım geç bir zamanda olmaz bu. mail göndermeye devam edin derim; çünkü başka çareniz / çaremiz yok.

• @Babək-Nağıyev
    Merhaba, ben de 2021 green card çekilişini kazandım, 9 haziranda DV260 formunu doldurup yolladım henüz mail gelmedi, sizde durumlar nedir geri dönüş sağlandı mı?

• @gucarslan KCC’ye email atmayı sadece dosya numarası 8-9000’lerde olan arkadaşlar mı için mi tavsiye ediyorsunuz, yoksa benim gibi dosya numarası 15000’lerde olan adaylarda atsın mı? Ben belgeleri Aralık sonunda gönderdim, otomatik cevap dışında bir onay gelmedi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hardrock kesinlikle siz de atın. neden atmayasınız ki..
    sonuçta evrak onayı bu, sizinkileri de onaylamalılar.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@hardrock kesinlikle siz de atın. neden atmayasınız ki..
    sonuçta evrak onayı bu, sizinkileri de onaylamalılar.

Teşekkür ederim!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahmutkucukyildiz, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Babək-Nağıyev
    Merhaba, ben de 2021 green card çekilişini kazandım, 9 haziranda DV260 formunu doldurup yolladım henüz mail gelmedi, sizde durumlar nedir geri dönüş sağlandı mı?

ilk olarak vize sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

case numberinizı göremediğim için size net bir şey söyleyemiyorum.

şuan evrak talepleri 18.700lerde. bundan büyükse beklemeniz gerek.

• @gucarslan merhaba ben de evraklarımı gondereli aylar oldu ama üstteki bi arkadaşın söylediği gibi bi onay maili gelmedi. Bilmediğim icin soruyorum kcc ye ne tarz bi mail atmalıyız onaylanıp onaylanmadigini öğrenmek icin?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetalinalbantoglu

mail başlığına cn (0'lar dahil)

ad-soyad
    case number
    doğum tarihi

xx.xx.xxxx tarihinde talebinzie istinadan evraklarımı gönderdim ama hala onay almadım. evraklarımın durumu ile alakalı bilgi rica ederim.

şekinde ingilizce bir mail atın lütfen.

[email protected] adresine göndereceksiniz.

• @gucarslan maili gonderdim ancak assagidaki gibi bi otomatik mail geldi. Alici adresi bulunamadı falan diyor sebep ne olabilir ?

Delivery has failed to these recipients or groups: [email protected]

gelen mail görseli

• @mehmetalinalbantoglu, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@gucarslan maili gonderdim ancak assagidaki gibi bi otomatik mail geldi. Alici adresi bulunamadı falan diyor sebep ne olabilir ?

Delivery has failed to these recipients or groups: kccc[email protected]

gelen mail görseli

C'lerden bir tanesi fazla olmus email adresinde:) Dogrusu [email protected]

• @hardrock beyin durmus galiba bir de dv'nin sitesinden girip de kopyaladim buradan sonra ama basında sonunda farklı seyler de kopyalanmış diye donup tekrar buradan kopyala yaptım hiç yanlış olabileceğini düşünmedim 🙂 teşekkür ederim 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetalinalbantoglu kusura bakmayın, benim hatam 🙂
    teşekkürler @hardrock 👍

• @gucarslan Ne demek size de teşekkür ederim. İnsanlik hali benim de daha kontrollu bi sekilde olmam lazımdı ama boşluğa geliyor arada 🙂 bir de seyi sormak istiyorum ne kadar sıklıkla bu maili atmam iyi olur her gun, uc Gunde bir, haftada bir gibi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetalinalbantoglu ben daha evrak talebi almadım ve geçen saydım 84 tane mail atmışım. sanırım anlatabildim 🙂

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@mehmetalinalbantoglu ben daha evrak talebi almadım ve geçen saydım 84 tane mail atmışım. sanırım anlatabildim 🙂

Otomatik cevaplar disinda cevap alabildiniz mi?
    Ben de biraz once email gonderdim, gelismelerden haberdar edecegim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |