Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells

cevabınız için cok tesekkürler gerekli miktarı topladım ve banka dökümü aldım..fakat banka bana e-imzalı olarak verdi ve ilgili imza sürkülerini yolladı..bu bir sorun teşkil edermi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells

cevabınız için cok tesekkürler gerekli miktarı topladım ve banka dökümü aldım..fakat banka bana e-imzalı olarak verdi ve ilgili imza sürkülerini yolladı..bu bir sorun teşkil edermi?

hayir, sorun olmaz. Ilgili belgenin banka tarafindan hazirlanmasi yeterli.

• @elma maalesef henuz boyle bir deneyimim olmadi, sadece hastane sureciyle ilgili kisma cevap vermek istedim, o konuda deneyimim oldu. Var olan asilari uganlara gostermek gerektigi ancak nihai kararin onlarda oldugunu okudum simdiye kadar forum uzerinde. Elinizdeki asilari ve antikor testlerini kabul edip etmeyeceklerini bilmiyorum.

• @crazycells cevap icin tesekkurler .

• Sn. @crazycells

Hesaba parayı kendim yatıramadım. ailem yatırdı. Bu yüzden sorun cıkarırlar mı. Bu para senin değil gibisinden.

Saygılarımla

• Unganlara DS 260 confirmation page yerine case no mun yazdığı mulakat mailimi gösterdim. Problem oluyor mu bu

• @isik merhaba, biz Cumartesi günü gittiğimiz randevumuz için tetkikleri aynı gün tamamlayabildik ancak rapor için Pazartesi 14.00 ile 16.00 arasında gelmemiz söylendi, hafta sonu çalışmıyorsanız bu opsiyonu değerlendirebilirsiniz. Biz farklı gün alabilir miyiz diye sormadık ama Pazartesi günü saat 14.00'den sonra herhangi bir gün gelebilirsiniz de demediler, muayehane yoğun oluyor, raporları o nedenle bekletmek istemiyor da olabilirler, bence bu sorunuzu arayıp sorduğunuzda muhakkak yanıtlayacaklardır. Cumartesi günü gitmeniz durumunda sabah erken saatler için randevu oluşturmanızı öneririm. Cumartesi günü saat 13.00 e kadar çalışıyorlar.

• Vizenizi almanıza çok sevindim. Green Card lı Amerikadaki hayatınızda mutluluklar dilerim. Zaman ayırıp mülakat tecrübenizi bizle paylaştığınız için teşekkürler.
    Umarım bu mutluluğu geride kalan tüm adaylar yaşar.

• @iceberg06 Randevu ve uçak bileti aldım çoktan. Bugün mail attım bu soru ile, bakalım cevaba göre değiştirebilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-G, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Sn. @crazycells

Hesaba parayı kendim yatıramadım. ailem yatırdı. Bu yüzden sorun cıkarırlar mı. Bu para senin değil gibisinden.

Saygılarımla

insanlara aileleri destek olabilir, borc veya hediye para verebilir... Ben bunda bir sorun goremiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-G, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Unganlara DS 260 confirmation page yerine case no mun yazdığı mulakat mailimi gösterdim. Problem oluyor mu bu

problem olmaz.

• Merhaba arkadaşlar. Benim de mülakatta gösterilmesi gereken maddi birikim ile ilgili bi sorum var. Mülakatta göstermemiz gereken para dolar olmak zorunda mı? Benim TL hesabım var tüm hesap hareketlerim burada. Dolar hesabımda herhangi bi hareket yok. Mülakatta TL hesabımın dökümünü göstersem sıkıntı olur mu? Şimdi dolara çevirsem TL hesabımı bi anda hesap hareketi olur diye sıkıntı olur diye düşünüyorum. Geçmiş yılların deneyimlerine baktığımda hep dolar gösterildiğini okudum, bundan dolayı sormak istedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arne-Saknussemm, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar. Benim de mülakatta gösterilmesi gereken maddi birikim ile ilgili bi sorum var. Mülakatta göstermemiz gereken para dolar olmak zorunda mı? Benim TL hesabım var tüm hesap hareketlerim burada. Dolar hesabımda herhangi bi hareket yok. Mülakatta TL hesabımın dökümünü göstersem sıkıntı olur mu? Şimdi dolara çevirsem TL hesabımı bi anda hesap hareketi olur diye sıkıntı olur diye düşünüyorum. Geçmiş yılların deneyimlerine baktığımda hep dolar gösterildiğini okudum, bundan dolayı sormak istedim.

paranin birimi onemli degil, dolar da olur turk lirasi da...

• Cevap geldi. Benzer planları olanlar için yazıyorum:

"Sabah açılış saatimiz 09.00 dur. Alabilirsiniz."

• Arkadaşlar herkese merhabalar ben DS260 dosyamı gönderdikten 1 ay sonra onay aldım, onay aldıktan 5 ay sonra bir evlilik gerçekleştirdim fakat evlilik sürecim malesef iyi gitmedi, sonrasında boşanma kararı aldık ve boşanma kararını aldıktan sonra dosyalarımı güncelleyemedim, çünkü eski eşimle iletişimimiz koptu zaten 2 ayda oluşan bir süreçti bu, şuanda boşanma sürecindeyiz ve dava başlattık, asıl Talihli benim ve mülakata giderken dava dosyamı e devletten çıkartıp noterli onaylı şekilde konsolosluğa sunsam bekar olan statümü orda evliye çevirebilirler mi ? Birde evlilik cüzdanı eski eşimde kaldı ona ulaşamıyorum ama bende fotokopisi mevcut bunuda götürmek istiyorum, onun dışında uluslarası evlenme örneği formul B de götürebilirim, bu süreç benim mülakatımda olumsuz bir izlenim yaratır mı ? Sürecin olağan akışında kesinlikle yalan bir beyanda bulunmadı zaten dosyalar gönderildikten ve onay aldıktan sonra evlilik oldu fakat sonrasında kısa zamanda ilişki olarak bitti resmi boşanma sürecinide bu ay başlattık. Sizce neler yapabilirim ? Sevgiler,saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasamstili, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar herkese merhabalar ben DS260 dosyamı gönderdikten 1 ay sonra onay aldım, onay aldıktan 5 ay sonra bir evlilik gerçekleştirdim fakat evlilik sürecim malesef iyi gitmedi, sonrasında boşanma kararı aldık ve boşanma kararını aldıktan sonra dosyalarımı güncelleyemedim, çünkü eski eşimle iletişimimiz koptu zaten 2 ayda oluşan bir süreçti bu, şuanda boşanma sürecindeyiz ve dava başlattık, asıl Talihli benim ve mülakata giderken dava dosyamı e devletten çıkartıp noterli onaylı şekilde konsolosluğa sunsam bekar olan statümü orda evliye çevirebilirler mi ? Birde evlilik cüzdanı eski eşimde kaldı ona ulaşamıyorum ama bende fotokopisi mevcut bunuda götürmek istiyorum, onun dışında uluslarası evlenme örneği formul B de götürebilirim, bu süreç benim mülakatımda olumsuz bir izlenim yaratır mı ? Sürecin olağan akışında kesinlikle yalan bir beyanda bulunmadı zaten dosyalar gönderildikten ve onay aldıktan sonra evlilik oldu fakat sonrasında kısa zamanda ilişki olarak bitti resmi boşanma sürecinide bu ay başlattık. Sizce neler yapabilirim ? Sevgiler,saygılar.

Bir problem yasamamaniz lazim.

Evlilige ve bosanmaya dair tum belgeleri konsolosluga goturun. Durumu anlatin ve bosanma asamasinda oldugunuz icin esinizin vize almayacagini belirtin.

Zaten vize alacak kisi siz olacaginiz icin, sizin belgeleriniz onemli olacak.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

götürmek istiyorum, on

Bilgilendirme yaptığınız için çok çok teşekkür ederim.. Bende o şekilde düşünüyorum aldatıcı yanıltıcı herhangi bir durum zaten yok, talihlide ben olduğum için sorun olmaz inşallah... anlaşmalı boşanma protokolünü de götürmeyi düşünüyorum. Umarım herşey sorunsuz şekilde olur, sizlere sonsuz teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasamstili, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

götürmek istiyorum, on

Bilgilendirme yaptığınız için çok çok teşekkür ederim.. Bende o şekilde düşünüyorum aldatıcı yanıltıcı herhangi bir durum zaten yok, talihlide ben olduğum için sorun olmaz inşallah... anlaşmalı boşanma protokolünü de götürmeyi düşünüyorum. Umarım herşey sorunsuz şekilde olur, sizlere sonsuz teşekkür ederim.

Sorun olmasi icin bir neden goremiyorum.

Simdiden bol sanslar. iyi haberlerinizi bekliyoruz 🙂 ayrica basvuru bilgilerinizi imzaniza girmelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @iceberg06 yeni hayatınızda size ve eşinize bol şans tebrikler 💐

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 27
  • 57
  • 933
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.3k

| | | |