Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• evrak onayı 8000'lerde sanırım. bu hızla ne zaman 11k olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Abdullah-Yaz 12 ayda 8000lere geldiyse kalan sürede kaça gelir siz düşünün 🙂
    kcc çalışmıyor. son bir kaç gündür verdikleri 3-5 onaya bakmayın siz. düpedüz çalışmıyorlar..

• @gucarslan iyi de sadece dvliler söz konusu değil neden hala işlerini yapmıyorlar ben de anlamadım amerikada hayat normale döneli 1 aydan fazla oluyor. yaptıkları düpedüz suç kanıtlanırsa yargı yolunda anca öyle alırsın gc'yi. nasıl bir ülkeyse artık hukuk sistemi böyle işliyor demek ağlamayana meme yok. trump gitti diye seviniyorduk biden el atmazmı bu konuya ya

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Abdullah-Yaz diğer göçmen vizelerine oldukça güzel çalışıyorlar. sadece dv, onların öncelik sırasında son sırada. bu yüzden de dv için insan gücünü kullanmıyorlar. ve bu suç değil.. çünkü dv bir hak değil, sadece kazanılmış bir ayrıcalık. bunun da belirli kuralları var..

davalar devam ediyor. belli ki DV2021'in kaderini davalar belirleyecek.

• Banned

@gucarslan Merhaba hocam. KCC neden çalışmıyor biliyor musunuz? Meraktan soruyorum.

• @gucarslan dv2020 lilere ek 9000 case numberlık mülakat yapılsın kararı çıktığı doğru mu davanın ismi neydi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Abdullah-Yaz gomez davası'nda karar temmuz ayından önce açıklanmayacak.
    şuan kimlere nasıl verileceği belli değil.. duyumunuz hatalı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov "çalışmıyor" ifadesi tam anlamıyla alışmıyor imasındaydı.
    çoğu çalışanı evden devam ediyor ve covid yüzünden tam verimle çalışamadıklarını belirtiyorlar.

• @borai hangi adrese gönderiyoruz bu e mail i?

• @keysnambır Merhaba, Mayıs için 18.000, Haziran için Current yazıyor. Bu; Mayıs'ta 18.000 ile 2021 yılını biritdikleri anlamına mı geliyor? yoksa Haziran'da devam edecek mi?

• ⭐⭐⭐

@MehmetArikan current, tum numaralarin surece devam edebilecegini belirtiyor. Surecte ay bazinda yavas yavas isledikleri numaralari artiriyorlar. Bir yerden sonra geri kalan tum numaralarin islenebilecegi ongorusuyle hepsini aktif ediyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem42, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@borai hangi adrese gönderiyoruz bu e mail i?

[email protected] adesine.

• @borai soyle yazmistim:

Dear Sir / Madam,

I hope you're well and safe! I'd like to ask when I should expect to submit my documents as I have not received any e-mail from KCC in this regard. According to the last visa bulletin, the cut-off number for May is 18,000 and my case number is 2021EU23***.

I appreciate it if you can let me know when I can submit my documents.

Thanks and best regards,

• @gucarslan eyvallah kardeșim sağolun.

• evrak onay mailinin içeriği nasıl acaba? bana son zamanlarda herhangi bir mail gelmedi en son 1-2 ay önce bir mail almıştım fakat onay maili mi emin değilim. 18 martta gelen mailin ilk cümleleri;

Dear OZGUR GUMUS:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed.

All DV 2021 interviews must be concluded by September 30, 2021. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via the email address listed on your DS-260 to check dvprogram.state.gov for details.

onay maili bu mu oluyor acaba?

@gucarslan bir de telegram grubu hakkında bilgi verebilir misiniz giriş için 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@b-ozgurgumus özel mesajla bilgi verdim size.

• @sarslan Çok teşekkürler. 🙂

• DV2022 Talihli arkadaşlarımı tebrik ederim. Çıkmayan arkadaşlarıma da önümüzdeki yıllar için bol şans diliyorum. Bu yıl eşimle birlikte çekilişe tekrar katıldık.Bana çıkmadı Eşim bu yıl talihlilerinden oldu.CN 21XXX olarak kazandık.2021 talihlisi olarak henüz evrak talep maili almadım.Malum süreçten dolayı Davaya katılmayı düşünürken eşimin talihli olması, eğer davaya katılırsam kazanıp veya kaybetme durumunda (Bu sürecinde nasıl sonuçlanacağı tam olarak belli olmadığından) DV2022 talihlisi olarak mülakata da çağrılmamız durumunda (eğer sıra bize gelirse) bize nasıl bir etkisi olabilir? Nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda görüşü olan arkadaşların bilgileri bizim için son derece yol gösterici olacaktır....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Uysal ilk olarak tebrikler. size olumlu ya da olumsuz hiçbir etkisi olmaz. süreçler birbirinden tamamen bağımsız ilerliyor. siz DV2021 talihlisi olarak sürecinize devam edip, vizenizi alabilirsiniz. bir yandan da DV2022 sürecinizi başlatabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@b-ozgurgumus, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

evrak onay mailinin içeriği nasıl acaba? bana son zamanlarda herhangi bir mail gelmedi en son 1-2 ay önce bir mail almıştım fakat onay maili mi emin değilim. 18 martta gelen mailin ilk cümleleri;

Dear OZGUR GUMUS:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed.

All DV 2021 interviews must be concluded by September 30, 2021. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via the email address listed on your DS-260 to check dvprogram.state.gov for details.

onay maili bu mu oluyor acaba?

@gucarslan bir de telegram grubu hakkında bilgi verebilir misiniz giriş için 🙂

onay maili evet!
    tebrikler, evraklariniz onaylanmış.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.4k

| | | |