Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana , teşekkür ederim.İmzamı güncelledim. Alışmıştım has not been selected yazısını görmeye 🙂 Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

• Çıkan herkese şimdiden Mülakat sürecinde başarılar :)) Darısı Okul bittikten sonra Bizlerin başına :))

• Arkadaşlar kazanan benim fakat bu ds 260 formunu ben, eşim ve 2 yaşındaki kızım için ayrı ayrı mı dolduracagiz. Yoksa benim doldurduğum form yeterli mi tam anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abdllhmlty, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba, en son msjımı geçen yıl yazmıştım.Bu sene sadece yazılanları takip ettim. Biraz önce sonuçlara baktım ve ne yazikki bana çıkmadı ama ardından eşimin sonucuna baktım ve ona çıktığını öğrendim 🙂 Ama case number 34 bin küsürlerde .Buruk bir sevinç oldu tabi.
    Sayın @crazycells bize sıra gelme ihtimali var mıdır sizce?

tebrikler 🙂 evet, tabii ki herkese sira gelme ihtimali var 🙂

henuz secilen sayisi hakkinda bilgileri bilmiyoruz, 2-3 ay daha bilmeyecegiz...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ÜZEYİR-KOŞULAN, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar kazanan benim fakat bu ds 260 formunu ben, eşim ve 2 yaşındaki kızım için ayrı ayrı mı dolduracagiz. Yoksa benim doldurduğum form yeterli mi tam anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

Green Card alacak herkes icin ayri ayri doldurulmasi gerekiyor.

• @crazycells teşekkür ederim. İnşallah o ihtimal gerçek olur 🙂 beklemekten başka çare yok şu an için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2021 Talihlisi arkadaslar bilgilerini forum cizelgesine girmeyi unutmasinlar!

• @crazycells çok teşekkür ederim. Çok saolasin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Gecen yil bu konuda farkli bilgiler gelmisti... Bu yil talihlilere gonderilen mektupta acik bir sekilde belirtmisler...

KCC ile olan yazismalariniz icin KCC basvuru yaparken verdiginiz yani lotoya basvururken forma yazdiginiz email adresini kullanacak, DS-260 formuna yazdiginizi degil. Eger bu email adresiniz degistiyse ya da KCC'nin sizinle baska bir email adresi ile iletisim kurmasini istiyorsaniz bu isteginizi [email protected] adresine email gondererek KCC'ye belirtmelisiniz...

• @crazycells sayın @crazycells bu forma lütfen evrak onay tarihi sütunu ekleyebilirmiyiz,mülakat tarihi-evrak onay ve evrak onay-bülten cut-off arasındaki bağlantıyı kurmamız için önemli olduğunu düşünüyorum

• merhaba , ben giriş yapıyorum ama tüm bilgileri doğru girmeme rağmen hatalı giriş yaptın uyarısı alıyorum nedendir?

• merhaba birşey soracağım ama ama lütfen kızmayın.kazandım fakat ben başvuru yaparken yazdığım e-mail adresimi unuttum. adım ve soyadımla olan e-mail adresiyle başvuru yaptım fakat birinin sonunda iki harf var hatırlamıyorum hangisi ds-260 formunda başvuru yaparken sıkıntı çıkarmı acaba

• Ben ve eşimde GC kervanına katıldık hayırlısı olsun artık 🙂 case number 22xxx

• Şurdan herkese talihi dönmüş lotoyu kazanmış ve bizim 1 yili geçerce bir zaman önce yaşadığımız o inanılmaz iç gıcıklayıcı heycanı şuan yaşayan gözü sabaha kadar uyku tutmayan sevinçten duramayan arkadaşlara bu günden başlayan yeni hayatlarında sonsuź başarılar diliyorum.HAS NOT BEEN SELECTED görenlerede merak etmeyin bu hayatta hala hayattaysak bizim için hayırlısı neyse o olmuş demektir bundan sonrada öyle olacak ki siz bu yaziyi bu sene gördünüz.Pes etmeyip başvurmaya devam edin bir gün hayırlısı ise kazanacaksınız arkadaşlar.Hepinize mutlu günler dilerim ve süreç ile ilgili merak etdiğiniz herhangi birşey olur ise seve seve yardımcı olmaya çalışırım benden çok çok daha bu programın bürokrasisi hakkinda bilgili ve tecrübeli üstadlarimız var (foruma yeni geldi iseniz onlari zamanla tanıyacaksınız😊.) onlar kadar olmasada bende bilgimce yardımcı olmaya çalışırım ki biz çok çok fazla yardımlarını gördük.

• @gulsah01 merhaba ayni bende asagidaki hatayi aliyorum
    "Your request cannot be processed at this time."
    sebebini bilen veya baska ayni sorunu yasayan varmi acaba?

bu arada 5. yilimizda 19binlerde cikti hala soktayim

• Merhabalar herkese,

Geçen sene eşime bu senede bana 😂 sıra yeterse bu sene yetmezse inşallah 25xxx seneye. Kazanan herkesi tebrik eder kazanamayanlarada inşallah seneye çıkmasını temenni ederim. 😉

• @sivasredlabel tebrik ederim, bende geçen sene eşime çıktı, case no yüksekti, ama bu sene şans bana güldü, 😂 yolumuz açık olsun.

• @sahmeran tebrik ederim hayırlı olsun,bu e-mail adresini bulma yöntemi var
    Kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya gidip confirmation number kutucuğunun altında yazan Forgot Confirmation Number kısmından,dv lottery çekilişine başvururken kullanabileceğiniz e-mail adreslerini tek tek deneyerek doğru adresi bulabilirsiniz,aşağıdaki video azerice olmasına rağmen işinize yarayacaktır

bu yöntem işe yaramaz ve dv loterry çekilişine başvururken kullandığınız e-mail adresine ulaşamaz veya bulamazsanız,ds 260 formunu doldururken kullanacağınız e-mail adresine ulaşılabilir olduğunuza emin olun,sonrada gelişmelerden forumu bilgilendirinki , kcc ile iletişime geçip bu e-mail adresini kullanmanız için tavsiyeler verilebilsin

bu arada ilk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• @sivasredlabel tebrik ederim, hayırlı olsun
    şu anda hiç bir işlem yapmanıza gerek yok ,Ds 260 formunu doldurmanız için baya vaktiniz var

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• @hudaverdi007 tebrik ederim ,hayırlı olsun
    umarım sizin case numaranız çok düşüktür

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |